Miresici 2009

Miresici 2009 | Autor: PISI_LUMI

Link direct la acest mesaj

Buna,

Cautam si eu ceva despre miresicile de anul viitor, dar se pare ca nu se incumeta nimeni...

Noi vom avea nunta pe 06 Septembrie 2009 in bucuresti..

Mi-ar face placere sa schimbam idei despre organizarea acestui eveniment unic din viata noastra.

Va astept cu drag

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Wudy spune:

Buna Lumi,

Si eu sunt o miresica de 2009, mai exact de 11 iulie.
Noi am dat deja avans la restaurant si la formatie. In week-end mergem sa vorbim cu nasii, ei au acceptat ceva sa ne cunune dar vrem sa stabilim mai multe cu ei...

Tu cum stai cu pregatirile?

O zi frumoasa !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns PISI_LUMI spune:

Buna Wudy,

Si noi am rezolvat cu restaurantul, dar ei pot sa ne puna la dispozitie DJ, fotograf si cameraman, la care nu ne-am hotarat inca, pentru ca ne gandeam sa cautam o formatie, dar am inteles ca e destul de scump, peste 2000 euro?

La ce restaurant faceti? Formatia e a lor sau ati gasit-o separat?

Restul am zis ca o lasam pentru la anul...

Acesta e restaurantul nostru

http://www.salontraian.ro/index.htm

Batfa la pregatiri...

Pentru lume tu esti cineva, pentru cineva tu esti lumea ! Cu multa dragoste, Cineva…..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anemi_b spune:

Salutare,

Si eu sunt miresica de 2009, avem data, avem restaurat, insa mai sunt multe alte lucruri de planificat, asa ca astept sa le impartasim .

Seara buna!!!!




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Eu sunt o fosta miresica de 2005
Am intrat numa sa va urez succes in pregatiri, si Casa de Piatra tuturor mireselor, o sa fie cea mai frumoasa zi din viata voastra, asta pana o sa vin si bb-ul

Poze Diana
www.youtube.com/watch?v=L05Y1MeutPA" target="_blank">Montaj Diana
Povestea nasterii


de Diana (24.04.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jesia spune:

Succes noilor miresici ....eu am fost mireasa 2006 si voi fi nasica 2009 asa ca astept capitolul de nasici 2009


Pozele mele
Ce nu te doboara te face mai puternic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralucah spune:

He he stai linistita toate topicurile au inceput mai timid :)))))) si acum sunt romane intregi scrise, grade de rudenie, prietenii reale...toate s-au intamplat aici la miresele DC.
Pana atunci pentru sfaturi profesioniste, ca de obicei va stau cu drag la dispozitie.



Citat:
citat din mesajul lui PISI_LUMI

Buna,

Cautam si eu ceva despre miresicile de anul viitor, dar se pare ca nu se incumeta nimeni...

Noi vom avea nunta pe 06 Septembrie 2009 in bucuresti..

Mi-ar face placere sa schimbam idei despre organizarea acestui eveniment unic din viata noastra.

Va astept cu drag



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brazuca25 spune:

Salutare miresici de 2009! Si noi avem nunta in 2009, pe 23 mai. Se apropie cu pasi repezi, dar nu ma intrebati ce am facut pana acum ca in afara de avans la restaurant si formatie...nu am facut NIMIK.

mamik de Denisa Maria (20.07.2007) www.youtube.com/watch?v=G7F6ycqre2o" target="_blank">filmuletze



A child is not a vase to be filled, but a fire to be lit



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns PISI_LUMI spune:

Salut Brazuca....

Bine ai venit...

Sant convinsa ca o sa termini la timp cu tot ce ti-ai propus. De unde esti?

Vroiam sa te intreb de formatie, ca si eu sant in cautare, dar am vazut ca e destul de scump si cred ca o sa ma reorientez spre un DJ.

Pupici si spor la treaba....

Pentru lume tu esti cineva, pentru cineva tu esti lumea ! Cu multa dragoste, Cineva…..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anculina spune:

Daca vrei dj iti pun un link:
http://www.royalday.ro/index.php?option=com_content&task=blogcategory&id=30&Itemid=106

Speranta e un lucru bun. Iar lucrurile bune nu dispar niciodata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns unboticutz spune:

imi bag si eu nasul, ca o fosta miresica ce sunt

dragele mele, nu va faceti griji, totul se va rezolva la timp! desi la un moment dat, foarte aproape de nunta, pare ca totul va fi un fiasco si ca nimic nu se leaga, o sa fie foarte bine pana la urma

ce conteaza cel mai mult e sa va distrati si sa va simtiti bine la nunta voastra! succes si casa de piatra!

ca sa fiu un pic ontopic, eu am avut dj si am fost multumiti. daca va permiteti formatie foarte bine, daca e doar dj nu va faceti probleme, va poate pune exact muzica ce va place!

Sunt PUTERE si IUBIRE pentru pretioasa Emma, in fiecare zi, ora 13


sa nu-i uitam!



Mergi la inceput