sunt insarcinata?

sunt insarcinata? | Autor: aliki4god

Link direct la acest mesaj

buna!
tocmai mi-am facut un test si a iesit imediat pozitiv parca se grabea sa iasa din betisor...ma bucur enorm, insa nu vreau sami fac sperante prea mari si apoi sa raman cu buzitza umflata.
ma dor sanii de vreo 2 saptamni incontinuu, nu pot dormi pe burta de durere. Capul e usor ametit, dar alte simptome nu am. S-ar putea dar nu sunt sigura sa fiu cam in 3-4 saptamani. Daca fac un eco se poate vedea ceva?....adica ce este(sex)...imi puteti raspunde?....multumesc din inimioara

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns philip spune:

ali, cred ca e prea devreme pt eco, dar de regula daca ai facut testul si e pozitiv, atunci asa e. daca te duci la medic iti va face un test care e mai performant decat cele de acasa. succes!

philip&andreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aliki4god spune:

multumesc pentru promptitudinea raspunsului, philip ;)
mai vreau sa-mi fac un test pentru siguranta sufletului meu, dar vreau sa raman la curent cu evolutia sarcinii si simptomele ei, asa ca voi mai "deranja" site-ul asta putin in zilele urmatoare. Multumesc din inima

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aliki4god spune:

cam ce alte simptome ar trebui sa-mi mai apara in urmatoarele saptamani? asta ca sa nu fiu surprinsa de ce va veni...
nu pot sa cred ca am o viatza noua in mine!!!! i'm soooo excited

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yashy spune:

Felicitari pentru liniutele de pe test!!!
Uite aici subiectul unde discuta gravidutele de-o "seama" cu tine, gravidute de iulie - august. Sigur vei gasi raspuns la intrebarile tale!!

O sarcina usoara si numai bucurii!!

Adina & Luka& bobita din burtica27+
obraznicatura lu' mami


Mergi la inceput