Puiuti de Randunici 2008!! (146)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Clodute spune:

Si eu mai vreau UN BEBEEEEEEEE (fetita daca se poate)

Gata gata gata... am duc la nani...

Clodute

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ursuleata spune:

Citat:
citat din mesajul lui luny

ursulicooooouuu, fataaa, cand te aud, fat, ca esti depasita de situatie, tu care ai copchilu' model, imi vine sa ...incearca sa-ti imaginezi o zi din viata mea..ca o iei la fuga

LUNY, mami de bebe MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!


Fata, tu il ai pe iub al tau cu tine. eu sunt tot timpul singura si chiar daca e model sa nu-ti inchipui ca sta intr-un colt si se joaca,. Trebuie sa fiu tot timpul cu el (ceea ce este si normal) doar ca atunci cand trebuie sa ii pregatesc mancarea e mai greu, nu sta singur si o fac cand doarme, adica iar nu am timp de nimic. Si tot asa,..,,. Nu am timp sa fac chestii mari ca maruntisuri fac si cu el. Nu ma plang de el ca este minunat, ma plang ca as vrea o zi doar pt mine dar nu pot renunta la el.



tiker
Mami de ursulet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ursuleata spune:

Clodute, noapte buna iti doresc si pune-o de-o fetitza ca eu nu am chef de asa ceva. Cred ca d'asta sunt ravasita



tiker
Mami de ursulet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Clodute spune:

Citat:
citat din mesajul lui bubu05

Da fata, e mai usor de scris Clodet si te alint si eu nitel . Deeeci, sa confirme mamicile cu doi copii. Eu eram super super paranoia, nu-l lasam cu altcineva pe Vlad, eu faceam tot, tot, tot . Dupa ce-l faci pe bb2 nu mai esti asa! Pe cuvant! Eu am plecat o saptamana cand avea Stef 4 luni, iar la Vlad am plecat in primul concediu, eu cu sotul, cand avea Vlad 1,9 ani. Soooooo? vedeti vreo diferenta???

Ia zi Clau, cum e?

Oana, mami fericita de Eric-Stefan (18 aprilie 2008)
si Vlad-Ionut (2 ianuarie 2005)

Bubu mic
Bubu mare
www.onetruemedia.com/shared?p=774cd5d8b8e87294224ee2&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Filmulete
Poze



Bine bine... se accepta ... Bubu (si spor la treaba ) vezi ce te alint si eu

Clodute

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Asa e Bubule, ai perfecta dreptate. La Razvan eram obsedata sa fac eu totul pentru el, nu voiam nici-un ajutor de nicaieri, refuzam tot, soacra, mama, tot!! Acum as vrea si ajutor si cel mai mult as vrea sa o pot lasa cateva ore la cineva ( mama sau soacra, nu oameni straini ) dar ea este dificila tare si nu ma slabeste nici-o secunda. Urla ca disperata dupa mine prin casa si cand merg la baie! Asa ca nici gand sa iau pauza macar o ora! Ea e pur si simplu LIPITA de mine. Deci, relaxare maxima la al doilea bebe, dar numai sa coopereze si el!

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Hai ma, Ursuleato, de-acum vrei o zi libera??dupa 7 luni?? pai zi libera o sa ai dupa 1 an jumate-2 ani incolo Atunci sigur o sa-l lasi pe Vladut in parc cu bunicii, la plimbare, la circ etc...

Oana, mami fericita de Eric-Stefan (18 aprilie 2008)
si Vlad-Ionut (2 ianuarie 2005)

Bubu mic
Bubu mare
www.onetruemedia.com/shared?p=774cd5d8b8e87294224ee2&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Filmulete
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

si eu vreau o zi ptr mine, macar o noapte..dar nu-s sanse prea curand!

LUNY, mami de bebe MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blankar spune:

na sa continui
pe scurt:ii repet maiine analiza si vedem ce facem mai departe
ideea e ca ar trebui sa ii dau si vaccinul ala de 4 luni o data
ca suntem tare in urma si nu a-si vrea chiar de sarbatori sa ii dau
va pupez

http://community.webshots.com/user/blanka75

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

Blanka, tinem pumnii sa veniti cu vesti bune!!

LUNY, mami de bebe MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Da, Clau, eu am noroc cu Stef ca sta cu soacra-mea, cu mama, cu Lica, de Vlad nu mai zic, la fel. Uite, pe Vlad abia saptamana trecuta l-am lasat sa doarma la soacra-mea! la aproape 4 ani! el are un fix cu patul lui si singur in camera lui, nu doarme in alta parte decat cu noi...de fapt eu il lasam si mai devreme, dar nu vroia el.

Oana, mami fericita de Eric-Stefan (18 aprilie 2008)
si Vlad-Ionut (2 ianuarie 2005)

Bubu mic
Bubu mare
www.onetruemedia.com/shared?p=774cd5d8b8e87294224ee2&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Filmulete
Poze

Mergi la inceput