Puiutzi de Randunici 2008!! (142)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cami33 spune:

Neata!
Ce dulce e Rebe cu caciulitele ei!



Cami, mami de Maria Alexandra(02.05.2002) si de Luca Razvan(28.03.2008)


pozici

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=7276c5de26b00cac7f8895&skin" target="_blank">distractie cu bubu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olgutzika spune:



Tuchi, muult mai bine sunt degetzelele mele de pianista Asa cum presupuneam ca se va intampla, am o gramada de tesut mort, pe care il tai putzin cate putzin cu forfecica, ca mi se agata de toate cele. Oricum, nu am sensibilitate pe o suprafata cam mare pe aratatorul ala, astept descumari masive

Olga mamica de Ioana-Sofia, 25 feb 2008 - cu www.flickr.com/photos/olguselu/" target="_blank">POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olgutzika spune:

Clau

Olga mamica de Ioana-Sofia, 25 feb 2008 - cu www.flickr.com/photos/olguselu/" target="_blank">POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sovietica spune:

Clau
Hai ca eu pana la urma am dormit vo 4 ore LEGATE, plus una jumate la inceput, ceea ce e boierie curata.
Mai, sa nu va inchipuiti ca am tinut bb complet netzatzait! suge, cu pregatiri intense inainte, de desfundat, dar nu asa mult cum zicea Olgutz, ca sa revina valurile de lapte.
Deci inhalatiile calde rulz! cu pin, cimbrisor si nu mai stiu ce. Ies mucii bine dupa. Tusea s-a rarit mult peste noapte, am impresia ca eurespal a jucat un mare rol, ramane lupta cu mucii. Voi lua azi si un zyrtec sau un vibrocil (sa vad care e mai light) sa fie in casa, mai ales ca racesc si eu, clar!

Liana am folosit pulmex, cred ca a ajutat.
Mi-a venit si mie ieri pachetul de la babypoint. o sa pun o poza sa vedeti cum aranjeaza nemtii pachetele! deci decupeaza polistiren de mana cred, ca ocupa perfect spatiile libere dintre produse, imobilizandu-le complet! i-am luat lui sash pesmeti si biscuiti si cereale cu biscuiti, valabile de la 6 luni. Si tot timpul imi trimit cadoutz o cremutza or so.

Stela sper sa nu mai vomite. Vezi ca pusesem poza cu aburitorul pe care eu l-am folosit cu mare succes la cistite si anexite.
Ariel, stranie asta cu intaratatul copiilor la tabara de craciun!! Eu cele mai faine amintiri din copilarie le am de la craciunul in familie.

Mihu, nu stiu de ce a necesitat Andra tomografie, dar sper sa iasa 100% no problem!

hai ca s-a trezit.

a, daca spera careva sa ne intalneasca la piscina hotel Bucuresti simbata asta, noi nu venim, nici daca se simte mai bine, sa nu dam virusache la altii


(\/) pozici
(='.'=) nasterea lui Sasha, 17.04.08
(")_(") www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=5a33b72a1a20de458aef69&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">MONTAJE
Eu nu strivesc corola de minuni a lumii /căci eu iubesc
si flori, si ochi, si buze, si morminte.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Multumesc dragelor, ce bine ma simt!

Am culcat Rebecoasa dupa ce si-a papat fructele.

Eu nu merg de data asta la Baby Expo , o data din cauza aglomeratiei si ar trebui sa merg cu Rebecca dupa mine si apoi , nu mai am ce cumpara! Nici mie nu-mi vine sa cred, dar am tot ce-mi trebuie pentru ea. Mai este scaunul de masina dar l-am comandat si pe el si il luam sambata. Si-am scapat...

Azi noapte a avut doar 5 treziri, asa ca sunt destul de odihnita!

Luny, la voi cum a fost?

Simo, ce mai face puiul? Am citit ca ai suspiciuni ca ar avea iar infectie urinara, nu te mai gandi ca sigur nu este, i-ai facut tratament si ati omorat balauru'. Succes cu putzi a lui! O sa fie bine...

Nicol, multumesc tare mult de programel.

POZE

POVESTEA NASTERII

mamica fericita de Razvanel ( 11.01.2002 ) si de Rebecca ( 25.02.2008 )!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pucca spune:

Neatza randunici!
Am vazut-o pe Rebecutza cea oachesa rau! Mai are niste ochisori atat de patrunzatori!!!! O sa franga multe inimi cand va fi domnisoara ....si tati multe oase .

Bianca Maria - 28.03.2008
Minunea mea!
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olgutzika spune:

Sov, eheee, unde-s valurile noastre de lapte ? Stai linistita, ca si eu sunt departe de a mai livra in valuri, si cunosc fuuuuarte bine enervatul ca nu poate sa suga pe motiv de nas infundat Sa va faceti bine amandoi ! Bine ca v-ati mai odihnit un pic, de acum inainte o sa mearga spre bine, primele nopti sunt crunte. Vestea proasta este ca din statisticile mele, nimeni nu s-a facut bine in mai putin de 10 zile ( gresesc, fetelor? )

Clau, eu as fi vrut sa merg la BE pentru niste jucarii si eventual inca ceva de incaltzat...Radu credea ca mergem sambata, dar cand ma gandesc la aglomeratia aia...Exista si varianta in care ii las pe ei doi acasa si vin eu, dar tot aglomeratia e

Olga mamica de Ioana-Sofia, 25 feb 2008 - cu www.flickr.com/photos/olguselu/" target="_blank">POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Pucca,

Sovi, ce cautam noi azi noapte la ? Ca totusi am dormit cat de cat!

Fetele care merg azi la Baby Expo, shopinguiala placuta!

POZE

POVESTEA NASTERII

mamica fericita de Razvanel ( 11.01.2002 ) si de Rebecca ( 25.02.2008 )!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami33 spune:

sovi, vibrocil-ul este pt mucisori iar zyrtec-ul este antihistaminic, noua dr ni le-a recomandat pe amandoua. Multa sanatate lui Sashone
clau, ce model de scaun de masina ai luat? Si eu caut de ceva timp dar nu ma pot decide.
cuscra, ce mai face frumoasa mea?



Cami, mami de Maria Alexandra(02.05.2002) si de Luca Razvan(28.03.2008)


pozici

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=7276c5de26b00cac7f8895&skin" target="_blank">distractie cu bubu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Olgutza, eu sunt varianta fericita, adica Rebecca, ea s-a facut bine in 3 zile si tratament i-am dat doar 2 zile. Doamne ajuta sa nu racim din nou!

POZE

POVESTEA NASTERII

mamica fericita de Razvanel ( 11.01.2002 ) si de Rebecca ( 25.02.2008 )!

Mergi la inceput