Mamici de Albinutze de Mai-Iunie 2009(12)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dadadada spune:

Daca intri pe site-ul targului o sa vezi ca sunt si firme ce au hainute pentru gravidute.
Nici eu nu am mai fost asa ca am zis ca nu strica ::))

12+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ertina spune:

fetelor, unde o sa fie expozitia ????

V-am zis eu k de luni incep burticutele sa misune pe aici . Deja am trecut la un nou capitol.
Asteptam vesti de la cele care au fost la dr.

si o saptamana buna !

11 +

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns philip spune:

mey fetelor da' ce gospodine mai sunteti, repede ati terminat capitolul si ati trecut si la altul nou.
noi suntem bine, crestem, maine avem programare la medic si abia astept, voi lua numai sotul, m-am gandit ca pt philip e probabil prea devreme, il voi lua la eco din al doilea trimestru.
in rest, am racit asa ca stau cumint in banca mea, ma duc sa-mi fac un ceai si mai bag un pchi pe la voi.
o saptamana fara probleme!

philip&andreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ertina spune:

am aflat. Expozitia va avea loc la Sala Polivalenta de joi pana duminica.

ms si

11 +

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramona.P spune:

Buna seara burtici!Noi avem niste emotii de nu mai putem.Peste o ora avem o intalnire tare importanta cu.Este a doua...prima data l-am vazut in prima zi a S5.Ore ce noutati ne zice domnul doctor?!Nu mai am rabdare
Parca erau mai multe burtici care aveau azi intalnire...asteptam vesti si de la ele.... Va pupacim....
P.S.:am schimbat si noi semnatura ca am mai crescut cu o saptamana

Ramona 10+

http://bd.lilypie.com/WoLcp2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns s_alinutza spune:

Ce faceti galushcutzelor?

Asa greu imi trece timpul pana miercuri cand o sa ma duc la eco sa vad bulinutza. Maine merg la dr de familie, sa fac o copie dupa rezultatele analizelor de luare in evidenta ca mi le-a cerut ginecologul, sa le compare cu alte analize pe care o sa le fac.
Of si trece greu timpul, cand is acolo nu-mi mai vine sa ma dau jos de pe masa.
Am vazut ca vb de haine de Eu sambata mi-am luat o pereche de pantaloni de catifea, negri, is cam subtirei da foarte comozi la burticutza. Nu am inca burtica, da ma deranjau toti pantalonii cand ii simteam ca ma apasa pe burtica.

Va
Sa aveti o seara frumoasa!

10+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miruta spune:

Buna seara si de la noi!
Noi suntem bine , am fost astazi la dr , ne bate inimioara , toate analizele sunt ok ,mai avem de luat 2 saptamani de utrogestan si aproape de sf .nicolae mergem la dublu test la polisano.
Felicitari fetelor care si-au vazut bebeii si/sau i-au simtit .
Pe mine m-a mai linistit dr un pic ca devenisem deja paranoica ,visam si gandeam numai tampenii....
pentru toate albinutzele!

Mirela 9+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laurraa spune:

Buna seara fetelor!
Astazi am lipsit caci am fost sa platesc pe ici colo, pe la o prietena si s-a facut 7 seara.
anamariacs, am facut testul cu verigheta si mi-a iesit baietel(eu simt ca e baietel si poate vineri chiar aflam)
happymum si Sara_H ma bucur ca mai treceti pe aici si va asteptam oricand cu caldura.
Intr-adevar mai erau fete care trebuiau sa se intalneasca astzai cu BBei lor.
alinutza, ana, maria.....nu?
clodyac multumim de capitol
In rest eu nimic greturi,rau, doar un pic spatele si somnik.
anamariacs avem aceleasi simtome....eu simt ca avem baietei
pupici dulci

12 + Maicuta Domnului ne vegheaza si ne protejeaza!

binecuvantarea noastra

www.calendar-ortodox.ro/luna/noiembrie/noiembrie26.htm" target="_blank"> Sf. Stelian ne vegheaza si El

just "us" si casutza noastra si a lui BB

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns voicu_bebi spune:

buna seara burticutele 2 in 1
am revenit si eu de la nea dr..analizele au iesit bine ,numai k mi-a dat sa fac dozarile cu anticorpi ca am rhul negativ si iubi rhul pozitiv.
felicitari pt toate burticutele care si-au vazut puiutii la eco,si la fetele care le-au iesit analizele bine ma bucur !


Anca..
13+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laurraa spune:

Miruta si voicu_bebi felicitari ca ati fost la dr si totul e bine si BBeii sunt linistiti la locul lor.
Ramona, te asteptam cu vesti bune.

12 + Maicuta Domnului ne vegheaza si ne protejeaza!

binecuvantarea noastra

www.calendar-ortodox.ro/luna/noiembrie/noiembrie26.htm" target="_blank"> Sf. Stelian ne vegheaza si El

just "us" si casutza noastra si a lui BB

Mergi la inceput