Puiuti de Randunici 2008!!!! (138)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gecko spune:

La Multe Lunisoare si puiutilor nascuti in zi de 16!!!! Amira, Tzupanica, Sean si Matei!!!!

PS. Clodute, bine ai venit pe crenguta, pupici lui Patrichelu. Trage cu ochiu pe listuta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mstela spune:

mimo,pai ce nu fac eu pt Cuscra-mea!Mi se trage de pe la 15 ani,cand compuneam o gramada de poezii de amor la jurnal,din dragoste pt un prapadit!
Si zi asa,Vladutul a intrat in lumea dulcegaraielor!!Sa-i fie de bine,dar s-o lase mai moale,sa nu ajunga.
Ariele,ce tare dedicatia pt Cuscra-mea!
LIANAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA,tot cu musafiri pe cap esti??

Stela,
mamica fericita de TEODORA mult dorita (1.04.2008)
www.onetruemedia.com/shared?p=641612f5d169402f415057&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank"> Minunea noastra,Teodora

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mstela spune:

Citat:
citat din mesajul lui mimonix

Citat:
citat din mesajul lui mstela

Citat:
citat din mesajul lui mimonix

Mai are careva linkul de la ala care face gimnatisca cu copilul?

Simona,mamica de Teo (15 ani) siVlad Alexandru (18.02.2008)
www.onetruemedia.com/shared?p=56509686d3840dd2953529&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Vladut si Teo
poze

De ce,Mimo,vrei sa incerci si tu???

Stela,
mamica fericita de TEODORA mult dorita (1.04.2008)
www.onetruemedia.com/shared?p=641612f5d169402f415057&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank"> Minunea noastra,Teodora

Daaaa, ca am baut si niste lichior crema de ciocolata

Simona,mamica de Teo (15 ani) siVlad Alexandru (18.02.2008)
www.onetruemedia.com/shared?p=56509686d3840dd2953529&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Vladut si Teo
poze



Stela,
mamica fericita de TEODORA mult dorita (1.04.2008)
www.onetruemedia.com/shared?p=641612f5d169402f415057&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank"> Minunea noastra,Teodora

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Mimo, fata, ne intalnim dar ciorapii nu ti-i dau . N-auzi ca ii vin? nu-i scapa, nu sunt nici ficsi, taman buni

Trebuie sa cumpar si eu ficatel sa-i dau la baiat!

Oana, mami fericita de Eric-Stefan (18 aprilie 2008)
si Vlad-Ionut (2 ianuarie 2005)

Bubu mic
Bubu mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Aaa, Arielu, Vlad nu sta cu ciorapi in casa , doar papuci si cum e pe covor sta descult. Cand i-o mai creste lui Stef piciorul iti zic si iau de la voi.

Oana, mami fericita de Eric-Stefan (18 aprilie 2008)
si Vlad-Ionut (2 ianuarie 2005)

Bubu mic
Bubu mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olgutzika spune:

Geckoooo!!!

Am vazut-o azi pe Danutza onlain, intre turele mele de la bucatarie la buda. Repet adresa prenume_numedupacasatorie_2004@yahoo.com

Inapoi la bucatarie!

Clodute

Olga mamica de Ioana-Sofia, 25 feb 2008 - cu www.flickr.com/photos/olguselu/" target="_blank">POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gecko spune:

Citat:
citat din mesajul lui mimonix

Geckoasteptam cu mare emotie sa ne spui cum ne vezi tu de acolo, din insorita Australie (asta cu insorita Australie am bagat-o special, ca sa o umilesc pe Clodute care nu e buna la compuneri )


Simona,mamica de Teo (15 ani) siVlad Alexandru (18.02.2008)
www.onetruemedia.com/shared?p=56509686d3840dd2953529&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Vladut si Teo
poze


pai cum sa va vad...tinand cont ca e 2:35 am, sunt dupa doua zile istovitoare de gratare si alcooale, sotul m-a anuntat ca nu serveste pat matrimonial in seara asta (sau ce a mai ramas din ea) pe motiv de protectie a bursucului de raceala tatalui si in plus mi-s incetosasi ochii de invidia de a va vedea impreuna si tacatacataca ca o moara povestiti...va vad...mici

oricum...luny a fost foarte tare...baga destrabalare fara obiectul muncii (aka Matei), hohote de ras, veselie, banui povesti nesfarsite despre pampersi, diversificare, alaptare, barfit soti, bozgoridit soacre...si nu isi pune problema ca cine e tipa care sta si va studiaza......bine ca nu a fost de pe la vre-un ziar...sau protectia copilului

noapte buna ca intre timp s-a facut 2:43

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaGoji spune:

Gecko - ai fost tare, ca de obicei! Si pe mine ma roade invidia, chiar daca nu-s asa departe de ele cum esti tu, da' las' ca recuperam noi.

Mami de Daria (21.04.2008) si Vladic (17.10.2006)
Vladic
Daria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

aaa, gecko, stiam eu ca nu am apucat sadezbatem un subiect: soacrele!! pastrez ptr data viitoare!

LUNY, mami de bebe MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mimonix spune:

bai Bubu daca ma zapacesti ieri ii erau mari si azi ii sunt buni ciorapii..ma dar ce repede creste baiatul asta e drept ca am si baut azi
Gecko doua zile de gratare? si silueta cum ti-o mentii frate? N-ati avut si desert? hihi dar ce-ai prins-o pe luny, data viitoare vine cu mascatii ei si mai intai "curata locul"
Aviz altor admiratoare necunoscute

Simona,mamica de Teo (15 ani) siVlad Alexandru (18.02.2008)
www.onetruemedia.com/shared?p=56509686d3840dd2953529&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Vladut si Teo
poze

Mergi la inceput