Redoutistele fidele La Redoute France(149)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Raluca_u spune:

Buna

la birou cu f multa treaba dar mai citesc si aici, cu raspunsurile mai greu.

Diana si eu astept de pe 4 1 colet mare.
astept, astept si iar astept.
in ceea ce priveste incantarea altora... tre sa mai fie pe lumea asta si de astia...


Raluca cu www.totsites.com/tot/adinaungureanu" target="_blank">Adina Andreea (12 nov 2006)

Copiii sunt cei care ne arata încotro merge lumea, fiindca pentru asta au venit aici, ca sa faca lumea sa mearga mai departe.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns victoria80 spune:

Prosti... eu as fi mai atenta la limbaj... ;)
Nu toti suntem la fel de destepti ca si voi... nu?? scuze.... ca ma bag in secta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

Citat:
citat din mesajul lui Raluca_u

Buna

la birou cu f multa treaba dar mai citesc si aici, cu raspunsurile mai greu.

Diana si eu astept de pe 4 1 colet mare.
astept, astept si iar astept.
in ceea ce priveste incantarea altora... tre sa mai fie pe lumea asta si de astia...


Raluca cu www.totsites.com/tot/adinaungureanu" target="_blank">Adina Andreea (12 nov 2006)

Copiii sunt cei care ne arata încotro merge lumea, fiindca pentru asta au venit aici, ca sa faca lumea sa mearga mai departe.


Si eu 2 colete din 4 si unu din 10!

Bai astia parca sunt turbati...nu sunt in stare sa compare preturile din fr cu ro! Io nici sa mor de dragu` hainelor nu le-as lua la pret mai mare din Ro...La fel si cu Mango...iau numai in ultima etapa de reducere din ro...in rest low cost si directia Barcelona in perioada soldurilor...cu reducerea de la o rochie mi-am scos biletu` de avion!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

Vai de capul si de zilele mele! Ce e pe forumul Eva...mai, miki, ma inregistrez si vin si io...am ras cu lacrimi! http://www.eva.ro/forum/viewtopic.php?forum=2&topic=61383?forum=2&start=40&nrpages=5

da nici cu forumul softpedia nu-mi e rusine...http://forum.softpedia.com/index.php?showforum=108

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorenza spune:

Hai,mai,nu fii naiva,ca astea nu sunt cliente,ci "agenturile straine".
Daca aveau atata clientela,nu mai sareau acuma cu harponul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danadc spune:

Citat:
citat din mesajul lui Lorenza

Hai,mai,nu fii naiva,ca astea nu sunt cliente,ci "agenturile straine".



Nici eu nu pot sa cred ca cineva care dispune de 2 mil pt a da pe o camasa nu-si ia direct de la noi din Mango, Zara etc. Atata pasiune pt cumparaturi scumpe? Nici n-a primit produsele si e deja incantata de ele? Himmmm....


Cusuta cu ata....de agenturi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

Lorenza, asa e...dar de ce sa-i lasam sa-si faca jocul?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns victoria80 spune:

zici tu mai lorenza... probabil ca au cumparat toate trusturile de presa si acum nu le ramane decat sa se razboiasc cu voi... un grup de luptatoare frenetice ... care cu siguranta le vor da de hac celor care sar cu harponul... uuf... de ce m-a facut mama capitalista!?? ... mai bine donez banii pe hainele mele scumpe care nu merita 1 euro... cui? astept idei de la consultantii mei financiari... apropos unde e petitia.. vreau sa pun si eu o semnatura pe ea! nu de alta dar NU CRED CA VOI PUTEA DORMI LA NOAPTE.... UUUF ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorenza spune:

Cini zice sa-i lasam?Si-asa suntem la pensie si avem timp.Sa-i frigem la foc molcom.Pe mine ma amuza.Nu cred ca si pe ei.Eu in locul lor ma apucam deja sa numar alea 2 mil. de euro.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

La pensie, maica...asa e...bey, da ce facurati pe forumul eva de veni adminul pe la voi?

Mergi la inceput