Spiridusi de ianuarie-februarie 2006 (304)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns d_melli spune:

Maraki era sa inghit o agrafa cu care stateam in gura..
Stai tu linistita ca nu suntem toate chiaburoiace, mai tarash , mai inainte, mai inapoi, ...vezi cum imi aduci tu aminte ca tre samerg azi sa platesc banca si lumina si tushti 20 mil.
Cosmi chiar asa mai bine ia zi tu ce are nevoie exact ca poate ne adunam .Mie nu imi e greu sa trimit la Buc ca are Marian colegi ce merg in weekend si pot trimite prin ei. Ia zi tu acolo ce si cum.



Cel mai destept intotdeauna cedeaza!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns toanca spune:

Cosmi...tare papan
Chiar asa, Miha are dreptate, ia zi tu ce are nevoie exact ca poate ne adunam ....

Toanca si Matei Alexandru 06.01.2006

poze

http://www.dropshots.com/toanca
http://www.dropshots.com/toanca1
http://www.dropshots.com/toanca2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maraki spune:

Hai ca nu pot spune ca nu avem ce manca, am zis doar asa in comparatie cu secta noastra ca se luase Giorgos de mine. Oful meu este ca nu am fost in nici un concediu cu Giorgos( doar in Ro in Bucuresti si dupa ce ne.am casatorit am mers in Fagaras, Sambata de Sus, l-am dus la Bran )iar pe Angelo never pana acum la munte sau mare.Din punctul asta de vedere.....in rest, sant sigura ca aproape toate avem credite
Toanca o pomenesti pe MihaPoate intra si ea.....

Monica
http://www.community.webshots.com/user/maraki36
mamica de bebe Angelo ( 29 Dec. 2005 )
Foto Angelo
Angelo1
Angelo2
Angelo3
Angelo4
filmulete maraki5

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Angi!!! Multa sanatate si fericire alaturi de baietii tai!!!
Eu tot la 2-3 luni, cand fac curat in dulapuri...duc hainele in Alba si mama are oamenii ei carora le da: de obicei tigani sau copii abandonati. O plasa mare de jucarii asteapta sa fie data, poate mai merg la leagan cu gradintia, daca nu...tot spre alba merg.

irina e super tare Mario!!!
Cosmi misto faza, v-am si vazyt in fata ochilor.
Silvia, stiu cum e cu gradi si plansete. marco nu mai e implicat in nimic, doar dansuri de 2 x/sapt. la FTT nu l-am dat, la innot nu vrea fara mine, asa ca pana la primavara am abandonat sportul asta. eu stiu ca ar vrea sa doarma mai mult dimineata, sa se uite la desene...., dar nu se poate. La gradi ii place, face fitze doar la inceput, pe urma de abia il iau de acolo.
Toanca imi pare rau ca a plans si azi...sper sa se reacomodeze cat mai repede.
Maraki eu nici nu ma mai uit la povestiri adevarate, prea multa suferinta, prea multa saracie, prea multe boli. cand ma uitam, plangeam ca proasta, asa ca prefer sa nu ma mai necajesc. si asa, cand vad pe unii cersind, mai ales batrani, am lacrimi in ochi. sper totusi ca banii pe care-i primesc, merg acolo unde trebuie, nu pe vicii.
Ana de France sanatate infinita si tie!! ce ne mai zici de Alesh Chien/Caillou? Cum merge cursul de bucatar?



_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cosmi1975 spune:

pai ar fi bine sa ne adunam mai multe...pai in general hainute si jucarii mi s a dus gandul la elcand mi am adus aminte ca ieri dimineata nmu mai avea maneca stanga de la plovar intreaga...se rupsese plovarul...nu ca ceilalti copii ar fi mai pricopsiti...jucariile sunt binevenite va d ati seama ce bucurie ar fi ,singura pb este ca tb jucarii mai aparte adica care sa scoata cel putin sunete...puzzle din alea incastre ...cam greu ceva mici instrumente muzicale

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MIHA78 spune:

Puteti conta si pe mine. Haideti sa facem o bucurie de Craciun unor copii greu incercati. Cosmi eventual poti sa te gandesti cum e mai convenabil, sa trimitem bani, sau cine ar avea ceva de trimis sa spuna ce anume si sa vedem ce se aduna.
Fetelor multumesc de gandurile bune.
Irina m-ai facut sa rad ca de obicei, total Mario cu dl. fasole.
Cosmi si patania ta e tare, mi-l si inchipuiam pe Stefan cu capacul si pe tine siroind de apa.
Bianca am vazut pozele cu jucariile, casa de marcat a fost ultimul cadou pe care tata i l-a cumparat celuilalt nepot...E asa frumoasa si destul de buna, iar pretul excelent.Maine cred ca merg si eu in Auchan ca am de luat doua cadouri, mi-a tras cu ochiul un puzzel etc.
Fetelor Tudor e fascinat de serialul Seinfeld, rade de numa cand il vede pe Kramer, ne-a si numit, acum toti suntem personaje din film. Pune la intrebari de ne zapaceste si pana nu-i raspunzi nu scapi.
Vazut ceva poze, putine, Giova ai slabit mult dupa ce ma mai linistesc cred ca incerc si eu pastilele.
Maraki chiar are multe jucarii Angelo.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cosmi1975 spune:

GIOVA apropo cum se numesc pastilele,cum se iau cat costa????da detalii te rog

MIHA pt sustinere ...pai as ne punem de acord care cum doreste

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Tocmai am aflat ca la anul vom avea un finut/finuta. Fina din Spania e, DPN in mai 2009.
Nu am aflat de la ei, viitoarea bunica i-a spus mamei si ea mie. azi a avut confirmarea de la medic, cred ca e aproape in 3 luni, cine stie de ce nu au anuntat pana acum. Probabil au vrut sa fie siguri.

Cosmi ar fi faina o asemenea bucurie. Hai la treaba, ca ai multi copii nevoiasi acolo. Eu as prefera sa trimit bani, decat sa umblu pe la posta cu colete.
Miha nu am slabit foarte mult, 5 kg si unul l-am pus la loc. probabil am dat jos si in cm, dar asta din cauza fitnessului. Oricum, au disparut colaceii laterali, dar burta tot se mai vede. mai am de lucru, dar nu ma las.
Cosmi, pastilele se numesc Super Slim, sunt chinezesti, in compozitie doar plante (asa scrie), costa 80 lei 30 capsule. Cumparate de la magazinele naturiste.
uite aici:
http://www.superslim.ro/
Mie si Elite heritage mi-a facut bine, dar la astea se vede mai fain rezultatul, ca fac si sport.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cosmi1975 spune:

GIOVA...pai e bine si asa cu bani eu is de acord acu cum decideti voi fetelor...la pastilele astea ti si cura???sti ca eu m am ingrasat de cand cu neamuirle astea si vreau sa dau jos iar...acu nu mai e cazul dar peste 2 saptamnai ma duc la inot cu bianca si poate asa dau jos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cosmi1975 spune:

GIOVA pastilele astea ti au dat ceva efecte secundare ca ce am citit pe forumul lor parca nu m as incumeta

Mergi la inceput