Gravidutze si mamici de Cluj - 98

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Gabriela77 spune:

Of, mey fetele, ce bine ar fi sa fie o astfel de cresa...Stiu ca la unele crese din Bucuresti sunt deja sisteme din alea de supraveghere..

La noi iar bornaie astia cu masinile, si Sara se presupune ca doarme...

Raluca, sa stii ca am vrut sa incerc salonul, dar la tuns mi-e cam frica, ca sunt eu mai sucita...

Gabriela, mami de Sara (29.08.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RAMONELLA spune:

La multi ani Carina!!!Sa fi sanatoasa si sa cresti mare!!!

Raluca nici eu n-am incercat salonul de pe Campului,m-as duce sa-mi intind parul,macar sa vad cum sunt cuafezele...si ce preturi au.

Ramonel,mami de Bea(08.11.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns geanina-nica spune:

LA multi ani CARINA!!!!

Si sa le aduci parintilor tai numai fericire si multe multe bucuri

ANCA(SOANSO)-NU vin de sarbatori acasa as vrea eu dar, nu putem.poate de pasti.
voi ce mai faceti?

ALEX-mii de felicitari si va doresc ani multi de fericire,si indepliniri,alaturi de printesa voastra scunpa.

elenutza- am sa incerc sa pun poze cand am un pic de timp.

gabriella-te-ai facut frumosa asa asa nu trebuie sa ne lasam.





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ALEX29 spune:

LA MULTI MULTI ANISORI "BABY STAR" -CARINA SI MIIIIIIII DE FELICITARI PARINTILOR PT UN ASEMENEA INGERASH

INGERASHUL MEU TIADRIS-3oct2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ALEX29 spune:

CO


MULTUMESC pt urari tu fetelor ,asemenea si voua tot binele din lume
Ralu si noi suntem de 10 ani jumate impreuna dar casatoriti de 3 anisori

astazi am facut ciorba de fasole (pastai) cu smantana asa de bine a papat puiutzu meu
iar felul doi n am reusit sa fac ,asa ca i am facut niste soldatei cu sunca de pui si branza
cand se trezeste o sa o fac orez cu laptic

GABI bravooooo mamico ca te ai aranjat

si spancenele mele se vindeca arata din ce in ce mai bine ,trebuie sa merg la retus peste vreo luna

GEANY da ne detalii:cum e noul apartament ?s a acomodat puiu?

ADRIANA bine ca ti ai mai revenit

IOANA(SARA) ma bucur ca te ai simntit bine de ziua ta ,super

chiar tu fetelor de am avea mai multi banii ce super ar fi sa ne deschidem o cresa

Am o prietena ce si duce fetitza la Teddy Bear (o sa vina la petrecere )si e f multumita

INGERASHUL MEU TIADRIS-3oct2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eladea2005 spune:

Citat:
citat din mesajul lui mami_alexia

LA MULTI ANI, CARINA!!!!!

Ce repede a trecut timpul!!!!





MAMI(Adriana) & ALEXIA(28 aprilie 2007)

POZE ALEXIA

Ne nastem uzi, goi si flamanzi..dar greul de-abia dupa aceea incepe...



SI de la noi!

Andreea si Eric, cel mai dulce ingeras (9 decembrie 2007)



ERIC

pui de morosan...

prima mea vacanta...


http://b1.lilypie.com/ce5Mp3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bex spune:

Felelor, multumim mult de urari, care mai de care mai frumoase:) Sper sa se implineasca toate

Dragele mele, m-am intalnit azi cu Cristinutza noastra, mami e Vladic si Daria, se inscrie si ea pe lista pentru 28 Noiembrie. I-am zis ca o asteptam cu drag, deocamdata nu are net, dar o sa intre sa vada amanunte. Daria este un bobocel de papusa, care a zambit intruna, Carinei, nu mie;) s-au inteles fetele din priviri:D

O seara frumoasa tuturor, noi deocamdata sarbatorim cu o budinca de orez cu mere

Co +Carina Alysa (13 noiembrie 2007)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adab spune:

LA MULTI ANI CARINA! sa cresti mare si sanatoasa, sa aduci numai bucurii parintilor tai dragi!
Ma fetelor eu as veni cu propunerea sa ne strangem noi si sa facem cea mai misto cresa....si sa aibe si bazin pt. bebei. Ar fi super....desi eu abia peste 2 ani intentionez s-o dau pe Sara la cresa, ma interesez de pe acuma cu tot felul de informatii.
Ce planuri aveti pt. Rev.? Intentionati sa mergeti undeva cu copiii dupa voi? sau sa-i lasati la bunici?....Eu in acest weekend o voi lasa pe Sara pt. o noapte, pt. prima data, la parintii mei, la 30 km de Cluj. Sper sa fie cuminte si sa doarma si sa pape si acolo. Am un pic de emotii...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ALEX29 spune:

tu fetelor is asa de fericita ca vin sarbatorile ,mie imi place f mult iarna ,sper din inima sa avem multaaaaaaaaa zapada
ce super ca au inceput sa impodobeasca aproape peste tot iuhuuuuuuu


Am vazut la mini blue niste salopete mai groase de dormit(90 ron) ,cred ca o sa i cumpar una lui Tiadris ca se tot descopera si chiar daca am pus caldura pe 22,5 parca mi frica sa nu i fie rece doar cu pijamaua
voi le dati strampenei sub pijama ?



INGERASHUL MEU TIADRIS-3oct2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ALEX29 spune:

ADA distractie frumoasa si stai linistita ca puiul e pe maini bune
de rev habar n am ce facem iar Craciunul in familie si desigur astept multi la colindat

INGERASHUL MEU TIADRIS-3oct2007

Mergi la inceput