Redoutistele fidele La Redoute France(148)

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns elamuntean spune:

si eu sunt curioasa daca au venit hainele de pe c-c-t.fashion , cum sunt si cum a fost cu vama. Felicia si Ela-74 au comandat din cate imi amintesc eu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia74 spune:

Fetelor eu nu am comandat hainute decat de pe LR. Sorry!

Azi e ziua Ilincai, am fata mare, face 3 ani. I-am dat deja cadoul meu, adica setul acesta:
http://www.laredoute.fr/vente-set-promenade-pour-poupee-bayer.aspx?productid=324148683&documentid=201208&categoryid=0&single=&hasnext=1&hasprev=1&direct=false&pagesize=16&prodcolor=1
Are succes f.mare!
Din pacate acum, la spartul targului m-am trezit si eu ca jucariile redoutiste sunt ieftine, dar si de calitate. Asta e, facem economii.

Va pup, ma intorc la bucatareala.

Felicia si Ilinca Teodora (15 noiembrie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirunajr spune:

Feli, La multi ani pentru Ilinca! Sa creasca mare si sanatoasa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns unboticutz spune:

feli, la multi ani ilincai!

nu mai stiu cine a intrebat despre puloverul acesta:
http://www.laredoute.fr/vente-pull-col-tunisien.aspx?productid=324121535&documentid=346108&single=false&categoryid=47918634

il am si eu, pe kaki, este un pic maricel pt marimea lui dar merge. ma deranjeaza insa ca s-a scamosat.

sa nu-i uitam!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirunajr spune:

Eu intrebasem ...si mia raspun si elamuntean intre timp... Merci oricum

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

fetele am reusit sa dau o comanda
de pe contul sotului ca al meu era blocat adica nu-mi afisa cosul,acum tineti-mi pumnii sa si soseasca.
M-am riscat,sper sa si reusesc,am vazut ca au trimis mail de confirmare,in rest,ramane sa astept.



Andra ,mamica lui Robert , a Mariei si a lui Eduard Ionutz album no1 album no2 albumul no3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki68 spune:

Hello!
Am primit comanda din 31.10 ca si scrisoare voluminoasa, par avion.
Am avut cateva tricouri si un bolero si cadou jacheta aia de fleece care, se pare, nu-i asa odioasa din moment ce s-au "batut" vreo 3 colege sa o cumpere
www.laredoute.fr/vente-tunique-femme-couleurs-d-ete.aspx?productid=324132905&documentid=321409&single=false&categoryid=23110696" target="_blank">tricou culoarea din poza face exact cat costa
www.laredoute.fr/vente-t-shirt.aspx?productid=324130393&documentid=482608&single=false&categoryid=23110696" target="_blank">tricou dragutel
www.laredoute.fr/vente-t-shirt-brode.aspx?productid=324132898&documentid=482608&single=false&categoryid=23110696" target="_blank">tricou interesant
www.laredoute.fr/vente-bolero-fine-maille-jersey.aspx?productid=324103918&documentid=346108&single=false&categoryid=23110571" target="_blank">bolero oranj dragut, posibil "labartabil"
www.laredoute.fr/vente-tunique-la-redoute-creation.aspx?productid=324140317&documentid=201208&single=false&categoryid=22899486" target="_blank">tunica maro frumoasa
www.laredoute.fr/vente-t-shirt-smocke.aspx?productid=324142712&documentid=201208&single=false&categoryid=22899486" target="_blank">tricou f.frumos, doar ca 38/40 mi-e cam stramt
Mai astept una din 4.11.

cristina d.
www.flickr.com/photos/9558016@N05/?saved=1" target="_blank">Motaneii mei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

cris, am facut refuz la plata la BRD pt 2 comenzi pe care mi-au luat banii si nu le-am mai vazut la fata, ca oprisera livrarile catre ro desi nu anuntasera nimic. Si la ING pt ca nu ajunsese coletul. Mi-au blocat contul pe care platisem cu cardul ING. Dar am facut altul...

Eu nu mai as avea curaj sa fac comenzi. Si in vara aceea au raspuns unor fete ca "nu mai livram in tara dvs pt ca se pierd pea multe colete" dar fara sa anunte nimic oficial sau fara sa scoata Romania de pe lista tarilor. Te lasau sa dai comenzi , iti luau banii dar nu trimiteau coletele. So, avand experienta asta.... a durat cam 3 luni pana am avut banii inapoi in cont, alte fete au incasat cecurile cu diverse pierderi/comision bancar.... Nu ma mai joc pe banii mei!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirunajr spune:

Miki, foarte frumoase hainute, sa le porti cu placere...Ai folosit vreun cod convenabil?? "inspira-ma " si pe mine te roggg, am si eu o comanda in pregatire...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki68 spune:

Miru, dupa cum ziceam, doar cod de cadou (unul dintre ele, nu mai stiu care) cu jacheta de fleece. Oricum, toate produsele erau la pret redus. Ma uitam ceva mai devreme si am constatat ca am un stoc bunicel de tricouri

cristina d.
www.flickr.com/photos/9558016@N05/?saved=1" target="_blank">Motaneii mei

Mergi la inceput