Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (220)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cecilia L spune:

Yaia, sanatate multa

Cecilia si Cristian Matei(07.09.2007)

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns prisi spune:

Cecilia le-am primit, multumesc frumos

Gabitz nu stiu daca ajung in parc desi as vrea , am ceva treburi administrative de facut si treb sa ajung sa platesc niste facturi si sa fac piata



poze
Marta si Miruna (06.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns devylla spune:

Yaiaeu zic ca e roseola.va pupam si sa scapati repede!
Rox tocmai ieri m-am uitat pe programa Operei...lunile astea n-au in programa decat Spargatorul de nuci.Vezi ca este si luna asta,pe 24 parca...biletele cu preturi bunicele zic eu.Cele mai bune locuri in jur de 50-60 ron iar unde mergeam eu cu parintii,la loja,preturile suntt de 40 ron.(iti recomand loja nr 19)
Sincer,personal nu ma omor dupa acest Spargator...as fi preferat alt balet...poate Lacul sau Gisele...


www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Mirese%20cu%20stil%20si%20farmec&page=6" target="_blank"> dev1 si dev2,mireasa cu stil si farmec multumesc

Jurnal de mogalneata
www.flickr.com/photos/54445410@N00/" target="_blank">Japonia prin ochii unui amator


Sabina Y. siwww.desprecopii.com/info.asp?id=1269" target="_blank"> Erika(31 august 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitz78 spune:

yaia - dulci si multa sanatate lui tudor.

http://s170.photobucket.com/albums/u270/cgaby/eliza/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinkav spune:

Neata!

Fetelor, o mare rugaminte la voi, va rog treceti si pe aici:

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=129136

daca nu va este greu, faceti o fapta buna ptr micuta Sonia!Are mare nevoie de noi toti!
Multumesc!

Alina,

Alex Andrei-22.11.2003 si Olivia-22.08.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

Neata. Sunt la munca deja. Ma cam doare capul insa, sper sa imi mai revin. Vaaaai si ce frig este!

SabinaY, multumesc frumos de info. Unde ai vazut programul Operei? Ai gasit pe net? O sa iau bilete pentru mine si Alex, sper sa ii placa. Spargatorul de Nuci ii place Alexandrei, ma refer la DVD cu desene animate, si exerseaza din el la ora de balet. Multumesc de ponturile despre locuri.

Apropos de spectacole, voiam sa va mai intreb cine vrea la teatru pe 2 decembrie. Eu fac rezervare azi, as vrea pana in pranz.

Rox ,
Alexandra Maria (10.02.2004) si Andrei Serban (31.08.2007)

Poze

Sa dam si noi o mana de ajutor! http://www.updown.ro/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

Prisi, fetele. Miru este frumoasa foc, o scumpica de fata. Care va sa zica astazi stati acasica impreuna. Si noi vrem sa facem Varilrix, sper sa fie totul ok.



Rox ,
Alexandra Maria (10.02.2004) si Andrei Serban (31.08.2007)

Poze

Sa dam si noi o mana de ajutor! http://www.updown.ro/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mada28 spune:

Salutare si de la noi.
Nu am mai dat de mult pe aici dar va citesc in fiecare zi de la servici.
Noi suntem bine. Luca alearga tot timpul, papa bine dar noapte se trezeste de doua ori. Uneori plange neconsolat. Cred ca de la dinti.
Noi nu avem decat doi.
In rest eu cu serviciul. Acum merg si la electrostimulare combo si de trei ori pe saptamana sotul preia el atributiile de la bona.
Va multumim pentru urarile de sambata.
Luca e si Mihai. Sambata am avut musafiri, cadouri multe si o mica ptrecere. Am gatit chiar eu :):):)
Ieri ne-am odihnit.
Fetelor va doresc o saptaman minunata!
Pupici
Mada28 si Luca Mihai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carpatina spune:

"Fetele cu tehnica".. care e codecul ce trebuie instalat ca sa ruleze dvd-ul?

=====================
Mami de Ioana (27.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carpatina spune:

Aniast, ma bucur din suflet ca toate-s bune si la locul lor. Sa fiti sanatosi cu totii.

Prisi, bine ai revenit.. Mai ai cafea?

=====================
Mami de Ioana (27.09.2007)

Mergi la inceput