Curatire colon

Curatire colon | Autor: dulcetica

Link direct la acest mesaj

A luat cineva ceva similar?Am inceput sa iau colon cleanser,pentru ca il cumparasem mai demult si azi citind un pic pe cutie si apoi dind o cautare pe net,am inteles ca pe linga detoxifierea in sine astia promit ca o sa dau si niste kg jos.
Deocamdata n-am inteles nimic,pentru ca nu scrie daca trebuie luate inainte de masa,dupa masa,im loc de masa?
Ma asteptam sa aiba un efect laxativ ,dar de azi dimineata absolut nimic.Ar fi culmea sa ma ingras pina la urma,pentru ca o capsula are 10 caloriix12=120 calorii in plus pe zi.Teoretic ajung pentru 10 zile.Miercuri ma duc la un examen,sper sa nu ma "taie " tocmai in momentul crucial.Ar fi mai bine sa fac pauza in ziua aia?
Daca a mai luat cineva ,va rog sa-mi spuneti cum se iau corect si ce efect au avut?

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Freia spune:

Io am luat ceva similar, pudra dizolvabila in suc, ceai sau ce vrei tu se ia dimineata dupa pastile, totul pe stomacul gol.

apoi mananci normal. intre pastile si pudra 1 ora pauza.

seara se bea ceaiul.

si nu, nu am avut alte probleme de care te temi tu. acum depinde de organismul fiecaruia nu obligatoriu sa fim doua la fel

succes, mi-e mi-a prins bine


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dulcetica spune:

Ai slabit de la curatirea asta?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Freia spune:

am pierdut vreo 2 kilograme

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_ene spune:

a facut clisma vreuna dintre voi?eu asta vreau sa fac

Mergi la inceput