Albinute & bondari de martie-aprilie 2007 (98)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

La muuuuulti ani celor care poarta numele de Mihai (Mihaela) si Gabriel (Gabriela)!



Eliana cu Elena (23.10.04) Andrei si Mihai (03.03.07) | Poze mai vechi, mai noi | www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">Elena – iubita noastra | De 3x... mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenefr spune:

La multi ani sarbatoritilor/sarbatoritelor de astazi!!!


Distractie frumoasa!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamana123 spune:

la multi ani mihaili si gavrili! fete si baieti!

martuta, io zic sa nu te stresezi cu rmn; maria a cazut din pat pe la 10 luni si am ajuns cu ea la urgente, ca a coincis cazatura cu debutul unei enteroviroze si a vomat. au crezut dr aia ca-s nebuna sa o duc la spital pt o simpla cazatura...nu i-au facut nici macar eco... acum e mereu cu un cucui in frunte, barba sparta, capatzana lovita... stiu ca asta e varsta si sunt inerente loviturile.


kitty, mah, la multi ani! da' nu dai si tu nik de beut?

ana, mama Mariucai (11.03.2007)
varsta mariei


www.sonia.as.ro" target="_blank">Sosonica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rein spune:

Poze din toamna care a fost:

http://www.flickr.com/photos/27846704@N06/show/


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mami_2007 spune:

Citat:
citat din mesajul lui rein

Poze din toamna care a fost:

http://www.flickr.com/photos/27846704@N06/show/


rein


Rein, foarte frumoaaaaaaaaaaaseee pozele, dar se spune din "toamna care este" cu ocazia asta l-am admirat si pe Petru care este un dulcic

tu nu vrei sa il pui pe Petru la panoul de onoare, unde btw l-am vazut pe Carlutu.

Stefaniya cum mai sunteti?!

Semnat: Roxanici....am ramas logata cu mama....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kitty spune:

Multuuu muuuult! al doilea prenume al meu e Gabriela si ani de zile nimeni nu m-a bagat in seama de sarbatoarea asta, apoi sunt nascuta aproape in ajunul Craciunului cand lumea alearga de colo colo si nu are timp de "finetzuri" si pana nu m-am casatorit niciodata nu am primit cadou si de ziua mea si de Craciun ci la gramada, asa ca....acum fac eu mare tam-tam si ma bag in seama ca sa ma felicite lumea. Am constatat ca e mai rentabil asa decat sa ma supar.

La multi ani, Mihaele, Gabriele, Mihai, Gabrieli si Gavrili, din stup si alte persoane dragi!

Eu am sarbatorit rau. Azi noapte Giulia a facut febra - 39,1 subbrat, m-am socat, ea a mai avut febra de 2 ori - sub 38. A fost dr, nu stie ce sa spuna, n-are muci, n-are ganglioni, sta f bine cu kk, banuieste ca se pregateste o eruptiva sau dintii - stau caninii de jos sa iasa. A facut si ziua pana la 39, ii dau din 6 in 6 ore nurofen si stau la panda.

Raul mi-a facut o surpriza. I-am spus sa vina cu mine la cumparaturi si m-a intrebat daca nu trebuie sa cumparam ceva din piata si cat costa "florile alea galbene care-ti plac tie?" (crizanteme bulgarasi)si pana la urma a plecat cu Calin sa joace un baschet si s-au intors cu un buchet mare...


Kitty, Raul 25.05.1999 si Giulia 12.03.2007
Poze
slideshow

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rein spune:

A fost ma Roxi ca pe la noi deja e totul cenusiu, au cazut frunzele si au ramas numai ciori prin copaci. Culoare mai dau numai raspandacii astia electorali.
Sa inteleg ca te-am prins intr-o dispozitie romantica?
Nu vreau sa pun poza la album ca nu am asa frumoasa ca a voastra.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanici spune:

Citat:
citat din mesajul lui rein

A fost ma Roxi ca pe la noi deja e totul cenusiu, au cazut frunzele si au ramas numai ciori prin copaci. Culoare mai dau numai raspandacii astia electorali.
Sa inteleg ca te-am prins intr-o dispozitie romantica?
Nu vreau sa pun poza la album ca nu am asa frumoasa ca a voastra.

rein


neeeh, nu eram io romantica...era mami si cu poza nu cred ma, nu cred, ia da toate pozele la mine ca iti gasesc io una numa buna de panou sau daca nu, stai cu aparatul o zi intreaga pe Petru si sigur faci una buna de panou

ca veni vb de culorile toamnei, am vazut la Bianca in album ce frumoasa e toamna si la NY

roxana & Rares Teodor (23 martie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kitty spune:

Nu ma mai joc, toamna lui Rein e mai frumoasa ca a mea!

M-am bucurat sa-l vad pe blondinul Carl in album! Ce-a mai crescut si e tot asa de frumos!

Fetelor, io ma tot gandesc la Pisikuta, ce-o fi de nu mai scrie?

Kitty, Raul 25.05.1999 si Giulia 12.03.2007
Poze
slideshow

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madybulancea spune:

LA MULTI ANI DRAGUL MEU FIU!AZI IMPLINESTI 18 LUNISOARE! http://good-times.webshots.com/photo/2719344830096653195cfoetT


Poze Razvanelu vechi

poze razvanelu noi

varsta nazdravanlui Razvan

Mergi la inceput