Strumfi de 1 an (iul-aug 2007) (111)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mamii spune:

La multi ani domnishoarelor/doamnelor si domnishoreilor



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brazuca25 spune:

Neatza si poftiti poftiti ca azi iar fac cinste.

LA MULTI ANI TUTUROR SARBATORITILOR ZILEI!

mamik de Denisa Maria (20.07.2007) www.youtube.com/watch?v=G7F6ycqre2o" target="_blank">filmuletz





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo78 spune:

Corina Mihaela

Simo mami de Matei
Poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Timi07 spune:

LA MULTI ANI tuturor celor care-si serbeaza azi numele.
Cool azi nu mai gatesc vin pe la voi sa va felicit.

Timi, mama Mariei Sophie(05.08.2007)
Iepurasul ne aduce un bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Timi07 spune:

LuciaZ ai o bomboana de baiat, l-as manca nu alta de dulce ce e.

Timi, mama Mariei Sophie(05.08.2007)
Iepurasul ne aduce un bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mychydutza spune:

Citat:
citat din mesajul lui Timi07

LA MULTI ANI tuturor celor care-si serbeaza azi numele.
Cool azi nu mai gatesc vin pe la voi sa va felicit.

Timi, mama Mariei Sophie(05.08.2007)
Iepurasul ne aduce un bebe


hai ca am facut o musaca de carne cu cartofi asa buna, ca mi-a mancat soacra jumate!

decat sa bei si sa conduci, mai bine sa fumezi si sa zbori!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamii spune:

fetelor ma scuzati de offtopic dar Am nevoie de ajutorul si parerile voastre pentru a ma dumiri umpic de ....

Deci soacramea a lipsit 7 zile ( a fost in ro)Acu ma suna domnul sot...Auzi shti a venit mama fa curat ca cred k vine pe la noi (cred k vine inseamna ca vine sigur).Deci nedumerirea mea este.La voi soacrele astea vin asa...non stop dracului pe la voi ca eu simt ca cedez psihic efectiv imi vine sa plang numa cand o aud.Vine in fiecare dimineata la noi ca sa o duca sotu la munca...cu toate ca are metrou langa casa care o lasa tot langa servici..asta doar ca sa shtie ''ce se mai intampla''.Eram la un pas de DESPARTIRE din cauza ei acum nici mai putin de o luna.Simt ca innebunesc..va implor da-ti-mi nishte idei cum sa imi mai mentin calmul caci am ajuns la disperare.Deci cum sa fac sa nu mai aiva loc aceste ''mici'' intrevederi sufocante zilnice..accompaniate de ''sfaturi'' necerute si ''ajutoare'' in privinta familiei mele ..noua mea familie.Deci simt ca femeia asta nu se gandeshte nici macar o secunda la fericirea copilului ei..nu mai pot imi vine sa urlu efectiv..plang plang plang si nu mai pot..imi vine sa ma mut in AFRICA...

Cum eschivati rautatile soacrei voastre..nushu ashtept pareri pe pm...aici..unde vreti voi..
Ma scuzati daca va stresez dar nu am cui sa cer un sfat..nici nushu daca am fost corenta ..ma doare inima efectiv..nu o mai suport!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Timi07 spune:

ok Michy vin si aduc supa de broccoli,cu gnochi, nuci si Roquefort pt negravizi. Cum faci musacaua?

mamii cred ca sotul tau ar trebui sa rezolve problema asta.

Timi, mama Mariei Sophie(05.08.2007)
Iepurasul ne aduce un bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamii spune:

deci femeia asta e ca o LIPITOARE ..a venit ..a plecat...''dar ne mai vedem diseara''....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamii spune:

deci femeia asta e ca o LIPITOARE ..a venit ..a plecat...''dar ne mai vedem diseara''....

Mergi la inceput