Redoutistele fidele La Redoute France(146)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

Citat:
citat din mesajul lui dianarus78



imita pielea intoarsa dar evident sunt cat se poate de sintetice. am pe negru... altfel sunt comode, arata excelent pe picior, le port cu placere si consider ca au meritat cei 20e.


Semneaza www.petitiononline.com/laredout/petition.html" target="_blank">Petitia LA REDOUTE !!!

Marc 2 si Ianis 4 - Poze cu muschetari


Comandat pe negru! Multumesc pt opinie, insemana ca vor fi purtabile si nu am luat teapa! de-abia astept sa le primesc!

Tare imi e ca voi mai da o comanda zilele astea!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anne16 spune:

Mi-a sosit si mie comanda din 25.10 si am folosit codul 61646 mi-a redus 20% produsul + vesta polara neagra cadou:
http://www.laredoute.fr/vente-crepiere-lagrange-grandes-crepes-7-mini-crepes.aspx?productid=324151009&documentid=201208&single=false&categoryid=22913105

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arcadia spune:

ancamari, am luat eu puloverul ala si nu mi se pare ciclam, ci un rosu mai deschis, mie chiar imi place culoarea

anunt ca sunt fericita posesoare a mantoului recomandat de claujro , care va merge de minune cu cizmele ecru de pe aubaines si cu rochia pull active wear abia astept sa vina coletele
maine pun o poza cu mantoul, e subtirel de toamna primavara.

Mami de Calin Gabriel (8 mai 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

Ce matou? Ala cadou? Trenchul negru adica?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danadc spune:

Parerea mea este ca ar trebui sa incepem demersurile (tv, presa, institutii abilitate) cand .fr ne taie accesul. Pana atunci nu suntem pe subiect, chiar daca noi stim ca debransarea este iminenta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ligeea spune:

Adica ce se intampla si cand ?

Nu inteleg exact
Eu am cont pe e bay , si pot licita si pe ebay franta , USa , UK , etc , cu aceasi parola .
ce s-a intamplat ?
Eu intrasem doar sa vad ceva coduri ca am cam lipsit , vroiam sa coman ca si anul trecut cadouri pt. cei mici , si cand colo , canci coduri dar in schimb ditamai scandalul .
Am semnat petitia dar asa vrea si eu un link la deschiderea ei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura Ioana spune:

Jasmine din pacate durerea de cap e obisnuita in sarcina. SI e uneori insuportabila, dar nu prea ai ce face! Oricum, daca iei paracetamol SA NU FIE SINUS! Nu-i permis in sarcina! Sanatate multa


Mama fericita de minune si frumusete de Thea Maria
Sarcina 2007
Nasterea minunii Thea Maria (3.01.2008), Botezul minunii Thea Maria

Atat sunt de mare

Am reusit sa ma intorc pe burtica - filmulete
Prima vacanta a Theei, Am 6 luni, Lacu Rosu si nu numai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arcadia spune:

Nu, mantoul alb si frumos de la fabrica

Mami de Calin Gabriel (8 mai 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diotima spune:

Neata. Oferta http://laredoute.pprnl.net/r/?id=h33dc34d1,504dde69,5058054c&p1=fc340970b252b64363 cu cadou 2 vase ceramice in forma de inima si -30% din comanda la produsele AW.


Yannis

Mergi la inceput