Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (217)

Raspunsuri - Pagina 22

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

Pinacolada, imi pare rau de accidentul lui Rares, sigur nu e ceva spart pe acolo, dar banuiesc ca il doare mititelul.

Sim, da te rog o invitatie pentru pozele profi si pe mess sau pe mailul meu. Multumesc.

Diwana, bine ati revenit!

vazut si dulcetici scumpe: Sara si Hannah!

Andreea, tinem pumnii stransi pentru maine, sa fie totul bine si sa te linistesti cat de curand legat de BB! astept maine un semn sa stiu ca totul e ok.

Rox ,
Alexandra Maria (10.02.2004) si Andrei Serban (31.08.2007)

Poze

Sa dam si noi o mana de ajutor! http://www.updown.ro/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Erina spune:

Roxana, te cred pe cuvint. Poze tot as vrea sa vad cu Alexandra mai mica. Deci zici ca mai sunt sanse...

Annisia, nu ai gusturi rele deloc! Moam si ce baieti frumosi astia doi David!!! Spaniola e o limba melodioasa in sine iar armoniile sunt superbe!!!
Eu am numai citeva melodii in special cu David Bisbal pentru ca imi place mult timbrul vocii. Dedicatie pentru tine: www.youtube.com/watch?v=SR1UE64Nq9M&feature=related" target="_blank">Amanecer sin ti-David Bisbal.

Discutia despre adolescenti m-a pus si pe mine pe ginduri...

Roxali, adica blonda aratam a rusoaica nu-i asa? Mi s-a mai spus...Acum sunt saten deschis ca mi s-a dus toata vopseaua de pe fostul blond. Bucuria mea!

Am vazut-o pe Teodora in mare forma si pe Mihnutu fericit in Belek!!!
Am citit poezia super inspirat a Mariei. Ambele parti super tari. Multumim!!!Bruneta la care te refereai e matusica lui Robert de Alehiam.





-------------------------------

Erina si Daria (18.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

Vad ca nici gand sa faceti capitol nou, asa ca inchei glorios seara aceasta cu urari de noapte buna tuturor!

Altfel trebuie sa ma simt sa citesc instructiunile de pe mailul comun.

Rox ,
Alexandra Maria (10.02.2004) si Andrei Serban (31.08.2007)

Poze

Sa dam si noi o mana de ajutor! http://www.updown.ro/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns urmychance spune:

Annisia - ce frumos ai scris....Nu au mai venit musafirii?

ca tot am citit aici de spalat pe dinti, am zis hai sa incerc si eu sa il spal. Nu a stat deloc. Sa mai incerc sau peste cateva luni?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Erina spune:

Annisia, sa fie intr-un ceas bun si sa va bucurati vara viitoare de noul membru al familiei.

Si eu mi-am pus intrebarea asta si alte mamici mi-au spus ca iubesti si pe al doilea, al treilea la fel de mult!!!

Am fugit si eu la !

-------------------------------

Erina si Daria (18.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Erina spune:

Urmy, perioatul la virsta asta se face fie in fata oglinzii daca piciul e amuzat de activitatea asta, fie daca il poti obisnui, cel mai corect este cu capul in poala ta, el uitindu-se peste cap la tine.

-------------------------------

Erina si Daria (18.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Annisia spune:

Erina, am o mare slabiciune pentru barbatii frumosi. Recunosc. De fapt, pentru oamenii frumosi. Asa ma bucur cand vad oameni frumosi si parca totul mi se pare mai usor pe lumea asta. Bine, ideal ar fi sa fie frumosi si pe interior. De cele mai multe ori frumusetea e data de suflet.
Nu ti s-a intamplat sa intalnesti o femeie nu de o frumusete rapitoare, dar extrem de placuta? Eu am o colega care nu iti spune prea multe asa la prima vedere, dar e dementiala. Deci razi cu tipa asta non-stop, si-ar da si haina de pe ea pentru altii, nu am vazut-o niciodata suparata, numai cu zambetul pe buze si sunt convinsa ca are si ea problemele ei. E de o bunatate, o finete, o diplomatie, o buna dispozitie de nu se poate.
Pai asta e totul in viata! Femeia asta ar putea sa fie ciuta si sluta, ca pentru mine ar fi cea mai frumoasa femeie din lume. Zau ca o invidiez! Zau! As vrea sa fiu ca ea, sa pot, macar o ora pe zi sa las toate de-o parte si sa ma bucur cu toata fiinta de viata. Dar nu pot. Mereu ma pierd prin labirintul cotidian si uit. Uit sa apreciez lucrurile marunte si toate clipele frumoase care mi-au fost daruite si orice piesa de puzzle, care mi-a construit viata...

Micul Yanis creste mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Annisia spune:

Urmy, ba au venit. Sunt baietii lui B la meci. Eu nu stau cu ei, ca zici ca-s maimute. Le-am pregatit una alta si mi-am vazut de treaba. Se descurca ei, ca-s baieti misto... Hihihihihi...

Micul Yanis creste mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Annisia spune:

Ma duc la pipe si sa trag la masea un Campari. Poate adorm si eu strong, ca tare mi-e somnul firav de cand am bebeul departe de mine. V-am tzucat si va urez o noapte linistita! (asta daca vreti, daca nu sa fie cat mai agitata, ca sa zic asa...)

Micul Yanis creste mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MamiciDe2007 spune:

218

Mergi la inceput