Redoutistele fidele Laredoute.fr (144)

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns miki68 spune:

Am primit si eu codul pentru www.laredoute.fr/StaticPages/ContentPage.aspx?pagename=jouet&nope=41882&omniturecode=001RP8776" target="_blank">setul de colorat
Lorenza, cred ca-i bun titlul pana ne vin alte idei. LA REDOUTE scris cu majuscule ca e mai usor de dibuit

cristina d.
www.flickr.com/photos/9558016@N05/?saved=1" target="_blank">Motaneii mei

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns unboticutz spune:

eu propun, dupa cum bine zicea cineva, LA DEROUTE

sa nu-i uitam!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorenza spune:

Citat:
citat din mesajul lui unboticutz

eu propun, dupa cum bine zicea cineva, LA DEROUTE

sa nu-i uitam!





Pai,ideea era sa putem fi gasite la o cautare cu google.Alta propunere ar putea suna,in sensul asta:LA REDOUTE-LA DEROUTE!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

Buna seara fetelor!
Imi pare rau ca nu pot fi atat de activa ca si voi, si mai ales la fel de implicata in orice vreti sa faceti impotriva smecherului asta care vrea sa ne vanda 3 sosete de copii cu 30 ron!!!!!
Ma rog, nu am acces la net decat seara de acasa si nu apuc si nici putere nu am mereu sa citesc peste tot insa am intrat acum sa vad ce s-a intamplat, stiind ca azi e marea lansare.
Eu tocmai ce am primit comanda data in 20 oct si sunt tare incantata si sper din tot sufletul sa nu fi fost ultima data pe .fr Chiar ma intreba sotul meu cat am dat pe tot si nu ma credea ca i-am zis ca in jur de 80-90 eur. Si am destule frate in colet. Daca vreti pun si linkuri insa nu stiu in ce masura mai intereseaza acum.
Oricum am avut parka cu blanita care e mai mult decat super misto, inca o gecuta pt Ale, de fapt pt ea e 80% din tot coletul, tricouri, sorturi, fuste, rochita de vara, luate toate 126 si doar un singur set de bluze mi se par mari restul sunt f bune, pt noi cate 2-3 tricouri, oricum a fost cosul plin, cred ca cel putin 20 produse si cum am spus, sub 100 de eur. Sa astepte astia sa comand in ro.

Bun, acestea fiind spuse va rog, daca intreprindeti ceva, orice, la concret, si aveti nevoie sa dovediti ca nu suntem doar 20, va rog sa imi dati si mie PM ca sa stiu la momentul ala ce e in desfasurare si sa ajut daca pot.

Va pup fete dragi si sper sa ii daramam inca o data. Clar suntem dependente daca 2 ani la rand ne luptam sa ne lase sa le dam banii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

Citat:
citat din mesajul lui aissa

Va pup fete dragi si sper sa ii daramam inca o data. Clar suntem dependente daca 2 ani la rand ne luptam sa ne lase sa le dam banii.

Cris




Cata dreptate ai!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns unboticutz spune:

lorenza, ai dreptate. eram derout-ata

sa nu-i uitam!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

Propun asa: Redoutistele fidele La Redoute.fr si in felul asta ne pastram titlul si avem scris si La Redoute...e bine?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorenza spune:

Eu zic ca ar trebui sa apara si .ro-ul pe undeva.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

Citat:
citat din mesajul lui axxxa

Buna
Vad ca deja suntem cam multe cele care n-am primit comenzi care ar fi trebuit sa ajunga de mult. Eu (din 16), vl-ad (din 16), luny (din 10), anana (din 15), nushu (din 19). Majoritatea vad ca-s pungi, deci ar fi trebuit sa ajunga in maxim 10 zile, eu asa le-am primit mereu. Am verificat si azi la posta si nu e nimic. Eu cred ca chiar daca le scriem acum redutilor cum ca n-am primit comenzile astea, la cat de greu raspund, or sa zica sa asteptam, ca livrarea dureaza 4-6 saptamani, nu cred ca ne trimit din nou coletele. La fel si pt despagubiri, nu misca nimic pana nu trece o luna de la comanda.
Deci, in concluzie, ce e de facut?


deci suntem mai multe, vad ca a mea e cea mai veche comanda!!..o sa le scriu un mail sa verifice ce se intampla, daca au expediat coletul..eu cred ca am cuite, nu punga(n-am avut niciodata punga) ptr ca am vreo 10 produse..

LUNY, mami de bebe MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput