Durerea unei pierderi de sarcina (77)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ingeras70 spune:

nici n-am stiut ca se poate snurulet de la Malevi.Nu m-am gindit.Eu am primit de la Briul Maicii Domnului.dar bine ca am aflat ca se poate si din partea cealalta,om gasi si de acolo.Apropo,ca sa mai ma relaxez as vrea sa merg la Ace of Base,cineva a scis ca va merge.Intrebare:unde sa sun ptr.bilete?cum fac?cit costa?va rog detalii...Multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delphinas spune:

de unde ai luat snurulet de la Braul Maicii Domnului?

Citat:
citat din mesajul lui ingeras70

nici n-am stiut ca se poate snurulet de la Malevi.Nu m-am gindit.Eu am primit de la Briul Maicii Domnului.dar bine ca am aflat ca se poate si din partea cealalta,om gasi si de acolo.Apropo,ca sa mai ma relaxez as vrea sa merg la Ace of Base,cineva a scis ca va merge.Intrebare:unde sa sun ptr.bilete?cum fac?cit costa?va rog detalii...Multumesc


poze
Just Me


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingeras70 spune:

mi-a trimis o colega de la rugaciuni colective pentru copil.avea mai multe,maria08.Daca vrei,eu pot trece un material din pinza pe la icoana Maicii Domnului de la Mihai voda Bucuresi si pe unde mai merg si sa iti trimit.Iar cu Malevi aflam pe cineva care merge acolo.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns unducthable spune:

Citat:
citat din mesajul lui ingeras70

nici n-am stiut ca se poate snurulet de la Malevi.Nu m-am gindit.Eu am primit de la Briul Maicii Domnului.dar bine ca am aflat ca se poate si din partea cealalta,om gasi si de acolo.Apropo,ca sa mai ma relaxez as vrea sa merg la Ace of Base,cineva a scis ca va merge.Intrebare:unde sa sun ptr.bilete?cum fac?cit costa?va rog detalii...Multumesc


va puup cu drag,

noi mergem la ACE OF BASE , dar am luat bilete de 2 saptamani deja , de la DIVERTA , bilete sunt de la 700 mii lei pana la 2 mil. , depinde unde stai

deci sambata aceasta la concert

Ingeras , pe google , la cautare , scrie " concert ace of base bucuresti "
si apar linkurile de care ai nevoie , MULT SUCCES

A FI MARE NU-I MIRARE, A FI OM E LUCRU MARE .
pagina mea: http://www.dianabostan.evonet.ro/canonul.asp

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingeras70 spune:

delphinas,am trimis mail,2,cred ca acolo au ajuns.ptr.slabit,cu succes,au facut colegele mele,2 l apa plata,1 lingurita cili,3 linguri sirop artar,4 lamii zeama,se amesteca,minim 3 zile,maxim 6 zile,nu le-a fost foame.SE BEA DECIT CHESTIA ACEASTA,NU SE MANINCA ALTCEVA.au in ele ce este necesar organismului.nu le-a fost foame siau slabit!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingeras70 spune:

camy,ce mai faci??vrem sa stim de tine!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delphinas spune:

acum verific...multumesc...
vai de capu meu...sa beau numai asa ceva o zi intreaga??? da eu la regimu care il tin si tot ametesc si ma duc in laturi...daca ma vede sotus...sa vedeti voi ce si imi da el mie.

poze
Just Me


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vias spune:

....ieri am fost la plimbare in Cheia cu Bujo (cred ca unele dintre voi o cunoasteti...eu m-am imprietenit cu ea pe timpul sarcinii, dar care s-a dovedit a fi o foarte buna prietena)...sotii nostrii, prieteni de-ai lor si micutul Filip...
...noi (eu si Cristi, sotul meu) nu ne prea cunosteam cu gasca ei...si nasul lui Filip ne-a intrebat daca nu vrem si noi un copil...i-am spus ca al nostru era mai mare cu 4 zile decat Filip...si ca nu mai este...

..asta este...si la fel simt si eu...ca lumea trebuie sa stie de Darius...si sa-mi respecte durerea...a fost...este si va ramane copilasul meu pentru totdeauna Darius...chiar daca Doamne Doamne l-a iubit atat de mult incat l-a luat la el...Darius vine si la mine in vis...stie ca eu sunt mamica lui...nu voi uita niciodata visul in care imi mangaia mainile si fata..

...azi e ultima zi de concediu din cele 126...si ma intorc la servici..pe un alt post...mult mai inferior studiilor melee...mi-au calcat in picioare suferinta...si mi-au mai facut si ei un rau...

Nu stiu cum va fi maine, dar sigur voi merge la directoare..pt ca ceea ce fac ei este ilegal!

Lupta cu kg
Cami,mamica ingerasului Darius-Andrei
n: 15.07.2008
d: 16.08.2008

ingerasul Darius-Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delphinas spune:

camy in mod normal nu ar tb sa te mute pe un post inferior fata de cel pe care il ocupai inainte de a pleca in concediu. dar daca nu iti dau postul inapoi, poti face o sesizare la ITM si inurma controlului sau ce dispun ei sa iti reiei locul. acum depinde unde lucrezi si cum te intelegi cu directoarea.

poze
Just Me


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingeras70 spune:

camy,daca fac o neregula cei de la servici,mergi cu ei in contencios administrativ si cistigi.Esti la stat sau la particular? ca asta e o problema.daca esti la stat cistigi detasat .delphinas,colegele mele s-au tinut foarte bine pe picioare,n-au avut senzatie de foame,ca altadata se plingeau.cele din cocteil contin cele necesare si corpul elimina grasimea.

Mergi la inceput