Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (213)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns greyeras spune:

Multumim Gabriela, dar sora mea a zis ca nu mai vrea, ii este frica sa nu repete experienta. Eu sper ca timpul o va ajuta sa uite.
Mai nasol e ca a intrat frica si in mine. Bb 2 cine stie daca sau cand......

Mamica de Ana-Adelina (24.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ANDREEA11 spune:

Da a fost groaznic dar acum am o mandrete de fecior. Sincer dc nu traiam asta nu credeam ca se poate intampla cuiva. Probabil ca adrenalina a fost f crescuta si anestezia nu isi mai putea face efectul....asa mi-au zis dr sau nu a fost anestezicul bun vb lui barbatimiu....Oricum a trecut.
Ce voiam eu sa va mai intreb CE MAI GATITI mai fetelor. Ca eu sunt in pana de idei! Si m-am saturat de pui....ca de mere acre.
Vreau sa ies cu Cristian acu un pic sa iau ardei si dc il dobor repede sa fac niste ardei umpluti cu curcan. Apropo aseara nu stiu dc am zis dar a a adormit la 12 si 10.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Erina spune:

Buna seara.
Carpatina iata orzul pe care il beau .Exista instant si macinat. Primul se prepara ca orice cafea instant iar al doilea prin fierbere. E bun la gust si are si un efect laxativ. mia beau si cafea filtru ocazional sau una de aia pacatoasa de la vestitele shop-uri.
Pofta mare daca incerci!

Roxana, daca fierul pateaza pielea, hainele si coloreaza scaunul sigur pateaza si dintii. Pe majoritatea produselor scrie ca nu pateaza darn u as crede. Acum depinde si de dintii fiecaruia.

Bernix, de mine incep si eu sa ii dau Dariei cite 5 picaturi. Sper sa nu aiba nici o reactie neplacuta. Pai Degetica e de milioane!!! Daria si daca vreau sa o sterg la nas incepe sa plinga…


Greyeras, ce dureros!!! Sa dea domnul sa se linisteasca repede. E bine ca are fetita, are cui sa ii ofere toata dragostea ei.
Ii inteleg frica. Eu deja am o fire panicoasa dar cind aud intimplari din acestea chiar ca ma apuca frica. Daca nu m-as apropia de 35 si nu s-ar intimpla atitea si mine as vrea sa incep sa ii fac o surioara Dariei.



-------------------------------

Erina si Daria (18.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Erina spune:

Andreea, prin ce ai trecut!!! Ai dreptate rezultatul a meritat!!!

Piciulika, bine ai revenit cu noutati! Offf ce dor mi-ai facut de Asia!!! Parca simteam mirosul de tempura de la tarabele alea!!!

Incerc sa vad si eu pozele lui Michael.

Gabriela multumesc pentru incurajari. Astazi am fost mai bine, unde nu a tusit Daria decit de doua ori cind am scos-o sa fac niste comisioane.

Andreea, eu nu prea am idei. ardei am avut si noi de la bichi saptamina aceasta. daria maninca de ceva timp. Miine vreau sa fac musaca de cartofi.

-------------------------------

Erina si Daria (18.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

hello, vesti bune, Sabina si Erika au ajuns cu bine,pitica a fost cuminte in avion.
de-abia astept sa le vad, mai asteptam cateva zile sa treaca de tot mucii, nu mai e contagios Ghighi dar asa, de control, nu se face sa se prezinte cu mucii curgang la o domnisoara....

.............................................................
Mama de papanash Andreiutz ( 02.10.2007 )

www.flickr.com/photos/23756759@N04/2543804427/in/photostream/" target="_blank">Ghighi
filme Ghighi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

noi am umblat creanga, azi-noapte am avut program de dans si joaca asa ca azi nu l-am mai lasat sa doarma peste zi, sa doarma noaptea ca altfel ne chiauneste de cap.....

.............................................................
Mama de papanash Andreiutz ( 02.10.2007 )

www.flickr.com/photos/23756759@N04/2543804427/in/photostream/" target="_blank">Ghighi
filme Ghighi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

vad ca a fost o zi festiva, Piciulika si Tomasa, ce bine ca mai dati vesti despre voi !
eu am pus la foc spaghete cu carne si-s aproape gata, azi n-am mancat mai nimic, blugii cad dupa mine , noroc cu cureaua.
sper sa mai vin dupa ce mananc. poze n-am vazut, le las la desert.

.............................................................
Mama de papanash Andreiutz ( 02.10.2007 )

www.flickr.com/photos/23756759@N04/2543804427/in/photostream/" target="_blank">Ghighi
filme Ghighi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitz78 spune:

am fost la revizie si vaccin.fata s-a comportat exemplar, n-a zis nici pas.la plecare i-a ras in nas dr.
8.050; 73.5; 44.micutza dar dragutza!cra...cra...
papanash - vreau si eu sa o vad pe sabina si pe frumoasa cu ochi migdalalti.cand va intalniti, te rog sa-mi dai si mie de stire...poate reusesc si eu sa vin.

http://s170.photobucket.com/albums/u270/cgaby/eliza/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Erina spune:

Am vazut pozele lui Michael! Absolut minunate!!!! El e adorabil atit in ipostaza de pompier cit si de cuceritor!!!

Felicitari Piciulika!!!

-------------------------------

Erina si Daria (18.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ANDREEA11 spune:

Papanash cum faci pastele cu carne????
Vreau sa fac si eu maine. Dc le faci si cu sos de rosii zi mi si mie te rog

Mergi la inceput