Redoutistele fidele Laredoute.fr (142)

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns arleena spune:

bravo fetelor pt efortul depus!! sorry da' nu am feedback...se pare ca ati cuprins totul. vad ca sotul lui ChrisDun a punctat f bine ceea ce vroiam eu sa adaug.
felicitari si doamne ajuta sa se rezolve cumva, spre binele nostru, aceasta problema.
eu tocmai am dat o ultima comanda de 287 euro.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki68 spune:

Haideti la CAPITOL NOU

cristina d.
www.flickr.com/photos/9558016@N05/?saved=1" target="_blank">Motaneii mei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ama1357 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Jasmine

Citat:
citat din mesajul lui anne16

Jasmine, astia cu franciza lor au pus pretul intreg cat avea boleroul inainte de reducere oricum era de asteptat.
Nu au spus ei ca asa vor fi preturile? Sau nu am inteles eu bine?


nu stiu ce au spus dar e clar ca pe .ro vom avea preturi maaari,nu vor fi reduceri ca pe .fr,nu vom avea coduri,nici cadouri.In rest,ce naiba vrem?Ei zic ca ne vand la aceleasi preturi ca in FR.Si se asteapta sa-i si credem si sa poata prosti cat mai multa lume cu vrajeala asta.

14 +


eu cred ca vor si coduri pt cadouri si pentru reduceri de diferite feluri, dar preturile nu vor fi niciodata ca pe site-ul fr.

va dau un exemplu, pe site-ul italian sub 50% nu se ajunge!!!

si apropo de cine zicea ca 30€ de reducere la cos de 90€ ar fi cam 50%... este doar de 33% dar tinand cont ca mai platesti 7€ drumul este exact de 30%

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Brigit spune:

Citat:
citat din mesajul lui april16

Ama,
pai asa ma gandeam, sa o pun pe nasi-mea la inaintare sa ridice ea coletul din NL, bine, nu toata ziua buna ziua cum dadeam io comenzi in ultimul timp, ci doar in perioada reducerilor.

Oricum tari italienii ca dau cupoane de reducere, 30 din 90 inseamna totusi mai mult de 25%. Ceea ce n-o sa pupam in RO.

Caz in care tre sa ma gandesc la o optiune de a ajunge coletul apoi in RO. Tu asta vara le trimiteai cu posta?



Aprilwww.flickr.com/photos/mikipreda/page2" target="_blank">


Ama, io ti-am raspuns, dar ziceam "mai mult de 25 %".. Eu de curiozitate am intrat pe site-urile multor reprezentante LR sa compar preturile inca de cand am auzit ca vin astia in RO. E marsavie curata!

Aprilwww.flickr.com/photos/mikipreda/page2" target="_blank">

Mergi la inceput