Vopsirea sprancenelor

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ipearina spune:

Multzam, Simona, sper sa fac o alegere buna. Imi doresc niste sprancene "ca in filme" si o tunsoare reusita, plus un vopsit;arat mereu ofilita (poate e de vina varsta sau oboseala, dorm putin), simt nevoia de o schimbare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns XIO spune:

Citat:
citat din mesajul lui Deianira

Am facut-o si pe asta . Mi-a zis tipa ca nu are cum sa evite contactul pielii cu vopseaua, asa ca pe fundal se vede pielea de culoarea vopselei. Dar m-a si pensat, m-a si tuns , arata exact ca in filme sprancenele mele acuma, chiar daca in primele ore am fost socata de schimbare :-)).

Sunt incantata!



Good things happen to good people.




Unde ai fost ? Ca imi suna cunoscut

"Mult mai grava ar fi etichetarea nedreapta a unei persoane pe care nu o cunosc deloc "

***Fur is for petting**

http://www.youtube.com/watch?v=GewaLNZ1100

http://www.flickr.com/photos/13005458@N00/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

eu pana nu demult ma pensam la cosmetica prin metoda clasica, stilul smuls in paranteza fie spus am sinuzita si era un chin cand ajungeam la pensat..lacrimat, stranutat si toate alea din cauza zonei sensibile pe care se lucra...
de cateva luni ma pensez, la cosmetica, cu ceara (deh, am descoperit si io america ) nu zic ca ar fi cea mai minunata solutie..dar e adica scapi mult mai rapid de pensat si nu se stimuleaza lacrimatul ala si stranutul in cascade care facea ca pensatul sa tina (parca) o vesnicie...
am zis asta ca idee pentru cele care mai au problema asta in timpul pensatului.
deia, xio, am si io un pont bun pentru pensat, daca aveti nevoie vreodata

deia, mi-ai amintit de primul meu vopsit de sprancene...am mers cu ochii-n pamant pana la un taxi si aveam senzatia ca-s Cleopatra aia din filmele cu Egiptul...horrrooorrrr
exagerand putin pot sa zic ca nu-mi mai lipsea mult si bagam tixul la inaintare sa scot dara aia neagra


looking for my sunshine
+8


www.adriatica.net/wallpapers/index.htm" target="_blank"> my love, Adriatica


"The work is for people who are tired of pain. It’s an offerering.
It’s the way that I found freedom! "
byron katie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deianira spune:

Xio, la AS styling m-am facut, undeva pe Gheorghe Lazar. Data viitoare nu mai merg acolo ca e foarte departe de mine (de data asta am primit mai multe chestii de rasfat cadou acolo la salon de aceea am mers acolo) si are o prietena o cunostinta la un salon prin Sagului undeva, o face super. Asa ca o sa merg si eu acolo cand e nevoie iar .



Good things happen to good people.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deianira spune:

Maria, si eu am fost socata in primele ore, pana cand m-au vazut prietenele si au zis ca-mi dau vreo doua daca nu-mi iau bretonul din ochi .



Good things happen to good people.

Mergi la inceput