Aspirante optimiste > 20 (363)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns monna3 spune:

sangerarea a inceput sambata parca (cica a fost f putin), ieri a fost la medic si i-a dat utrogestan, no spa si acid folic
dimineata a vrut sa faca testul de sange dar a ajuns tarziu si a zis ca merge maine

Monica, sper in curand

mami si tati te asteapta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns unboticutz spune:

monna, oare n-ar fi bine sa mearga la urgenta? tratamentul pe care-l ia nico nu cred ca e suficient in cazul asta..

sa nu-i uitam!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monna3 spune:

nu stiu ce sa zic, am vb f putin cu ea mai devreme...

Monica, sper in curand

mami si tati te asteapta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monna3 spune:

fetelor plec si eu la ca vad ca nu mai e nimeni pe aici
va , sa aveti o zi frumoasa maine

Monica, sper in curand

mami si tati te asteapta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns unboticutz spune:

fetelor dragi, daca aveti probleme si nu puteti merge la urgenta va sfatuiesc sa sunati la salvare si sa cereti un sfat medical. eu intotdeauna am fost ajutata astfel.

nico, ma rog pentru tine.

sa nu-i uitam!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CarmenAlbu spune:

Fete dragi am bantuit pe forum si am citit odisee si multe alte lucruri despre sarcina!
Nico sper sa-ti fie bine, ai grija de tine te rog, si daca ai chieaguri suna urgent doctora iar daca sangele este rosu suna cum a zis si Unboticuz la ambulanta!!Sper sa ne ingrijoram cu toate inultil!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CarmenAlbu spune:

Andreea tu te simti mai bine?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns titi143 spune:

Buna dimineata fetelor. Din nou eu sunt cea matinala. Deci va ofer o fierbinte si buna.
Oana imi pare rau, dar gandestete ca poate totusi este bine. Si verisoara mea aavut chisturi dar dupa ce au trecut ia spus ca poate sa faca bebe acum.
Eu nu stiu sigur ce zi sunt si sincer luna asta nu vreau sa ma intereseze. Poate daca nu ma stresez poate, poate iese ceva luna asta. De incercat incercam tot o data la 2 zile indiferent de perioada. Atat stiu ca trebuie sa imi vina luna viitoare in 12.


http://tt.lilypie.com/fFuSp3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rallu spune:

Neata fetele...NOI azi ne ducem prima oara la doctor.
Eu am mai fost...dar noi...niciodata

Sa vedeti ce-a putut sa faca zapacita.
Am zis ca ma duc cu SureCHeck-ul in dinti...siii...in dimineata asta am varsat cafea pe el.
Arata mult prea "sifonat" pt. a mai putea fi prezentat asa ca am fugit repede, am mai luat unul si l-am facut...ca sa am totusi ce arata
Era amuzant sotul care e cu inima la gura sa verifice toate testele, sa nu cumva sa dispara liniuta aia.

"Nu conteaza ce ti se intampla in viata ci conteaza cum reactionezi la tot ceea ce ti se intampla."

Atat e de mare burtica4+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anidaz spune:

Buna dimineata,va invit la o cafeluta
Oana,nici nu stiu ce sa mai zic,,am stat mult sa ma gandesc ce sa-ti scriu ,dar n-am reusit decat sa ma necajesc,nu-mi gasesc cuvintele,fiindca nu-mi vine sa cred ca se intampla iar.,nu meriti asta ,la fel cum nu meritam nici noi sa ne chinuim de atata vreme ,dar se pare ca Cineva are alte planuri cu noi si singurul lucru care te-ar putea alina cat de cat ar fi sa-ti spun ca poate ar fi mai bine sa urmam aceste planuri.
Eu m-am convins de asta atunci cu intoxicatia ,e clar ca am un plan de dus la bun sfarsit altfel firul meu s-ar fi oprit in urma cu doua saptamani,si sper din tot sufletul ca am ramas aici pentru a aduce la un moment dat pe lume un sufletel,de aceea te rog in aceste trei luni in care vei incerca sa scapi de chist sa te detasezi de problema asta ,desi nu stiu daca vei putea ,te pup si sunt alaturi de tine.

Nu am vrut sa par filosoafa,dar cred ca asa a iesit.Insa in cazul meu e clar nu voi mai merge pe stimulare,mi-e frica desi prima data am scapat de chist,dar nu scrie niciunde ca nu m-as putea trezi cu hiperstimulare a doua oara.


poate luna asta da!


Nepoteii mei nazdravani


Ale,un sufletel norocos!

Mergi la inceput