A nascut cineva in China?

A nascut cineva in China? | Autor: Relusha

Link direct la acest mesaj

Buna burticutelor,


...sunt si eu printre voi si am o intrebare....stiti pe cineva care sa fi nascut in China?....noi vom sta aici 2 ani si eu sunt insarcinata si cred ca nu voi putea merge in Romania sa nasc....asa ca sunt curioasa daca a nascut cineva aici si care sunt conditiile....

Multumesc!!!

O zi buna sa aveti!!!!!

7+

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns violeta29 spune:

Da, in cercul meu de prieteni e si o chinezoaica, a nascut doi baieti:unul in China ,unul in Romania si a spus ca sistemul medical chinez este net superior celui de la noi, spitale;e sunt mai bine dotate si medicii isi dau mai bine interesul
O sarcina usoara iti doresc

Speranta moare intotdeauna ultima!

Violeta de Alexandra Valentina - 2.09.2008


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Relusha spune:

Violeta29, multumesc de raspuns....acuma si eu....daca imi dai un deget, imi trebuie toata mana....:( poti sa o intrebi unde in China...? noi suntem langa Shanghai....si a fost la un spital de stat sau la unul privat...?

Sa-ti traiasca fetita!!!!

Multumesc si o zi buna iti doresc!!!!!

Mirela

10+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Relusha spune:

Buna mamici si bebici,

Intre timp am nascut, am nascut aici in China, 7 iunie 2009 un baietel sanatos, frumos si cuminte....

Am ales spitalul din localitatea in care stam si am fost foarte multumiti...medicii au fost de nota 20, de un profesionalism foarte bun si cu un interes foarte mare pentru pacient...

Asa ca daca mai este sau va fi cineva in situatia mea sa nu stea deloc pe ganduri... sa nasca in China cu cea mai mare incredere

Va pupam

Mamica fericita de bebe RADU-DEIAN (07.06.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns meb spune:

Relusha, felicitari

Sa-ti traiasca voinicul si sa fie sanatos si voios!



Mergi la inceput