Nicholas Kindergarten-pareri

Nicholas Kindergarten-pareri | Autor: clio

Link direct la acest mesaj

Aveti careva copilasul la aceasta gradinita?
Imi puteti oferi cateva impresii?
Vreau sa imi duc fetita acolo incepand cu 1 nov. si vreau sa aflu parerile voastre.

Nicoleta si Alexia (21 aprilie 2005)

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns clio spune:

Daca tot am cerut pareri despre aceasta gradinita, am zis sa va ofer si un raspuns...Mi-am dus fetita la gradinita aceasta incepand cu 1 nov. Sunt extrem de multumita iar fetita este fericita Abia asteapta dimineata ca sa mearga la gradi, iar seara abia o iau de acolo! Conditiile sunt excelente, cadrele pun foarte mult suflet! Sper sa nu apara nimic pe parcurs!



Nicoleta si Alexia (21 aprilie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisb_ro spune:

Buna ...urmaresc cu mult interes dicutiile de pe acest forum, dar este pentru prima data cand scriu ...:)
Vroiam sa te intreb cum ii merge fetitei la gradinita Nicholas ...au mai trecut 18 zile de la ultima parere.
Fetita cea mare are 2 ani si 4 luni si vreau sa-o dau in februarie la gradinita. Ma gandeam la Junior, Nicholas sau Daria. Aveti pareri care sa ma directioneze putin ???

Multumiri ....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clio spune:

Draga mea,

Am vazut ca ai inscris-o pe fetita ta la NK...
Acum te intreb eu...ce parere ai? Cum este fetita?
Esti mamica Rebecai, nu-i asa?

Nicoleta si Alexia (21 aprilie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vivighe spune:

Si eu vreau pareri va rog.
Fetita mea va incepe la 1 aprilie.
Cand am vizitat-o ne-a placut foarte mult.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dia48 spune:

Buna!Cam pe unde e gradinita asta?Pe linga cartierul Brancus?Stiti ce tarife au ?Multumesc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dia48 spune:

Buna mamicilor!Sunteti in continuare multumite de gradinita NK?Spuneti-ne si noua ,celor care inca sunt in cautari de gradi.care este parerea voastra,despre NK.Multumesc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisb_ro spune:

Mamicilor, am fetita la gradinita din martie ...si sunt foarte multumita, dar nu numai eu: cea mai fericita este fata mea. Nu am nimic, dar nimic ce sa reprosez acestei gradinite: personal atent, mancare buna, si o curte superba.
Am trecut prin faza de acomodare, cu plansete, trezea gradinita la pranz ca nu vroia sa doarma, dar personalul a fost foarte atent si intr-o saptamana s-a rezolvat problema (la inceput o legana dna educatoare ca sa adoarma).
Bineinteles ca suntem si in proces de imunizare, am mai facut viroze, acu suntem acasa, sub tratament. Dar este ceva normal.
O data, cand a facut ferbra m-au sunat, mi-au vb foarte frumos, mi-au cetur parerea ce antitermic sa-i administreze pana vin s-o iau.
Nu stiu cum este la celelalte gradinite particulare din zona, dar eu o recomand cu caldura.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zumzu spune:

Buna,


Are cineva vreo informatie recenta despre aceasta gradi?
Noi ne-am hotarat la ea dar as vrea ceva inside pareri.

Mersi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zumzu spune:

chiar nimeni?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns enadera spune:

Ce poze frumoase..sa-ti traiasca :)

Mergi la inceput