LMA!!! Bucurii de sept-oct 2006 (148)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns scumpik_lui spune:

Citat:
citat din mesajul lui lilina

fetelor dau de baut, sunt posesoare a 225 sticle cu vin si ma apuc de drink-uit, ce altceva as putea face cu ele
este vorba de concediile medicale de la fostul loc de munca, le-am primit in "natura"

Lilina & Vlad-Alexandru (23 septembrie 2006)
poze cum s-a nascut, site-ul



wowwww ce de sticle...spor la bauta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns scumpik_lui spune:

spor la treaba mexxa

xandrutza

Crisnemes de ce l-ai dus dezbracat la cresa?


Pozele le vizionez mai tarziu putin


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns scumpik_lui spune:

Citat:
citat din mesajul lui xandrutza_76

Ieri m-a zapacit de cap fie-mea, toata ziua, spunea intr-una "ceaiu`" "ceaiu`" si eu tot ii impingeam biberonul cu ceai... Era vorba despre soricelul primit de ziua ei (foarte simpatic) Nu mi-am dat seama pana nu mi-a aratat ea animalutul, eu tot ii dadeam cu biberonul.

Xandrinne si ale ei Raluca (03.08.1997), Narcisa (21.09.2006) si Diana (24.09.2008)

poze cu noi

Bebe


tare greu e atunci cand nu-i intelegem...asa am patit eu cu Luca, tot imi spunea "udun" si nu stiam ce este si eu tot i spuneam ca mergem indata si-i dau undun, ca dupa vreo 2 zile sa aflu ca udun inseamna avion pt el , si asta e numai una din intamplari

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns scumpik_lui spune:

Citat:
citat din mesajul lui GETY



Scumpik_lui, multa sanatate bunicii sotului.
Partea asta n-am inteles-o: "E tare greu, si suntem nevoiti sa ne ocupam noi pentru ca ei ne-au facut acum 2 ani un contract de intretinere. Asta e, oricum vom avea probleme dupa, cu copii si nepotii ei, dar...nu mai am ce spune."
Si sotul meu a mostenit 1/2 apartament de la bunica lui, dar i-a facut contract de vanzare cumparare.



Asa creste Maria Diana




la noi nu e mostenire, e un contract de intretinere cu uzufruct viager, adik bunicii l-au facut cand sunt ambii in viata, noi trebuie sa avem grija de ei, sa-i intretinem, sa-i ajutam.... atat cat traiesc, iar dupa moartea lor noi facem ce vrem cu apartamentul. Oricum noi suntem si acum proprietari in acte, platim cheltuielile si tot ce trebuie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xandrutza_76 spune:

Of, Anca, pana or invata copii sa vorbeasca pe limba noastra, tot o sa le dam altceva decat ceea ce vor ei
Lilico, ce de-a sticle!!
Gety, oare cum o bea Lilina 225 sticle, cu bombonele? Ca bomboanele erau doar 30
Tanima, acum ma uit la poze, e un scump Rares! Ati avut de-a copii la petrecere!


Bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cata14 spune:

Lilico, ce de sticle! Pai ai de baut ceva, poti sa faci party.

Ma duc imediat sa citesc din urma.

Voiam doar sa va spun bomba de la ecograf, sunt 3 bebici la mine la burtica!!!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monique_new spune:

Citat:
citat din mesajul lui cata14

Lilico, ce de sticle! Pai ai de baut ceva, poti sa faci party.

Ma duc imediat sa citesc din urma.

Voiam doar sa va spun bomba de la ecograf, sunt 3 bebici la mine la burtica!!!



Catalina, mamica dewww.totsites.com/tot/erik" target="_blank">Erik (17.09.06)
ERIK-poze, si alte poze si metamorfoze




Cata am citit bine? TRIPLETI ????? Superrr, sa fie sanatosi...ai grija de tine.

1 Anisor2 Anisori
Cosmi bebe -13 septembrie 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monique_new spune:

Hai ca am uitat sa spun si " Buna dimineata".Haideti la .
Azi m-am trezit la ora 8.15 buimaca, cred ca nu am mai dormit de ff mult timp pana la ora asta pt ca fimea ma trezeste si in weekend tot la 7.
Dar pt ca aseara a ramas la buni mi-am facut de cap.


Anca
eu m-am gandit ca asta este clauza ...sa aveti grija de ei pana nu or sa mai fie.

xan eee lasati-o pe Lili ca se descurca ea si cu " bomboanele" si cu sticlele...daca nu in cel mai rau caz mai are prieteneChiar LILI ce mai sti de Alina? Nu a mai dat nici un semn. Sunt bine ?

Xan sa sti ca reteta de la tarta ta cu fructe am dat-o la toate colegele de serviciu inclusiv colegi (sa le faca nevestele)pt ca le-a placut multora. Le-am spus sa aduca la "degustat" sa le dau note.

Tanima am vazut pozele cu Rares.E un scump.Mi-a placut perdeaua cu ciupercute, nu am vazut modelul ala pana acum .

Ma duc la treaba...am o gramada si trebuie sa o termin pana vine piticu acasa.

Pupici si sa aveti un weekend minunat.

1 Anisor2 Anisori
Cosmi bebe -13 septembrie 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xandrutza_76 spune:

Buna dimineata! Vin si eu la cafea. Am reusit sa racesc, si mi-e asa rau...
Monica, ce bine ma simt! Ma bucur ca reteta de tarta are asa succes, dar e si foarte buna prajitura. Spor la treaba!
Cata, wow, ce veste! Sarcina usoara in continuare!

La multi ani Raducu, Bianca si Bogdan Tudor!
Daniela, mai da-ne vesti despre voi, poate ceva pozici cu sarbatoritul


Bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns scumpik_lui spune:

La multi ani sarbatoritilor de astazi, sa cresteti mari, frumosi si sanatosi!
Bogdan Tudor
Bianca
Radu Andrei


Mergi la inceput