Puiuti de Randunici 2008!! (120)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Salutare.

Luny, de ce mai dai banii pe jucarii?? Super filmuletele! Stai sa vezi cand o descoperi sertarele... cratitele...

Adriuta multam! De ce esti in Ro?? Si puiul tau e un scumpic, doar ti-am zis de cum l-am vazut prima data!

Gecko, Mimo, nici sotul meu nu e Fat-Frumos, mi s-a pus pata pe el pe la 18 ani... de atunci suntem impreuna, la 22 ma si maritam... Si incepusera rudele ca doar nu o fi singurul baiat din lume, ca prea repede m-am indragostit... dar stiam eu ce stiam! Era THE ONE!


Nicoleta, mami de Stefan (27.01.2003)si de Matei (25.04.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

Citat:
citat din mesajul lui mimonix

Aoleo, a adus Luny vorba si bine a facut...vorba aceea noua a Roxanei nu e chiar noua, eu am vazut-o de cateva zile si chiar am vrut sa spun, dar Roxana promite-mi ca nu te superi pe mine, promiti? ..suna tare trist si nu-i adevarat ...mai gandeste-te, acum ca "a iesit soarele" poate bagi un mesaj mai optimist

Simona,mamica de Teo (15 ani) siVlad Alexandru (18.02.2008)
www.onetruemedia.com/shared?p=56509686d3840dd2953529&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Vladut si Teo
poze



Aici sunt de acord...

LUNY, mami de bebe MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adriuta spune:


era sa uit...

LA MULTI ANI dragutza domnisoara ANTONIA, sa cresti mare si sanatoasa. 6 lunite... cea mai perfecta varsta.


Asa creste mare puiul


www.our365.com/NewbornPortraits/BabyDetail.aspx?birthid=f671635f-2b23-4e26-8953-e81fefa35501&babyid=f6181213-113f-4e32-89b5-e0b65b1e006a" target="_blank"> Paginuta mea!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Sa va povestesc ceva amuzant, intr-o zi mergeam in parc, i se pare lui Stefan ca il vede pe un coleg. Striga "Victooooor!" si se indreapta spre el alergand cu bratele deschise, se apropie si... nu era el, copilul meu este frustrat evident, si continua "Victorieeeee!". Eu eram pe jos de ras!

Nicoleta, mami de Stefan (27.01.2003)si de Matei (25.04.2008)

Mergi la inceput
Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ursuleata spune:

Citat:
citat din mesajul lui Nicoleta

Sa va povestesc ceva amuzant, intr-o zi mergeam in parc, i se pare lui Stefan ca il vede pe un coleg. Striga "Victooooor!" si se indreapta spre el alergand cu bratele deschise, se apropie si... nu era el, copilul meu este frustrat evident, si continua "Victorieeeee!". Eu eram pe jos de ras!

Nicoleta, mami de Stefan (27.01.2003)si de Matei (25.04.2008)



A stiut sa iasa din incurcatura

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=mirese%20cu%20stil%20si%20farmec&page=22" target="_blank">Votati-ma
IAR POZE
tiker
Mami de ursulet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ccris_ccris spune:

'Na seara si de la noi!
Meeyy, dar ati ciripit-o, nu jucarie!
Eu o sa scriu pe masura ce cetesc, ca sa nu mai fiu codasa .
Asadar, Gecko, , sudista, nordista, nu conteaza, bine ca gavareste .
Nicol, , lu' micutza, sa-ti traaisca, sa fie sanatoasa si la punga groasa!
Iar mi-a frant Luny inima cu Mufarinul frumos si energic, , .
Kya, si sa te faci bine. Mama ei de infectie!
Cuscra, saru-mana pt. reteta de branzica, s-a salvat, numai ca n-am apucat s-o fac. Mai stau cateva zile, ca in seara asta am vazut la baita niste bubite mici pe burtica si pasarica Andreei, in prtea dreapta, si nu stiu daca e de la iaurt sau de la transpiratie Nu i-am dat iaurtel azi si nici nu-i dau vreo 2 zile, sa vedem ce si cum. Cat despre calcat, nici mie nu-mi place sa fie rufele necalcate, dar cand nu prididesc, i le mai dau fetii si necalcate, iar randunoiul stie si el sa-si calce o camasa .
cu intarziere si pt. Mihaitza de Ancka! Sa te faci mare si sanatos!
Dau send ca m-am lungit, ca sa fac loc la...


Cristina, cea mai fericita de Andreea Georgiana (18 aprilie 2008)
Iti multumim Doamne pentru mica minune!

POZELE MELE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo27 spune:

Va
Noi azi am fost plimbareti nevoie mare,am mers si la cumparaturi si pe la niste lacuri..tare frumos!
David e mult mai bine cu manutza,a invatat sa se ajute cu stanga,e mai greu la mancare si la imbracat,dar ne descurcam !i s-au umflat putin degetele care nu erau in gips pt ca a tinut mana doar in jos,dar spre seara si-a revenit!
Samuel e f bine cu Buni-Nuni,l-am vazut pe web,am vorbit cu el la telefon..e un scumpic!
maine mergem la 2 castele!
noapte buna

Simo,mami de DAVID- 3 iulie 2002,si de SAMUEL -1 martie 2008




Faptul ca ai un pian ,nu te face pianist,dar faptul ca ai un copil cu siguranta te face parinte!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

La multi ani Antonia!!

Nicoleta, mami de Stefan (27.01.2003)si de Matei (25.04.2008)

Mergi la inceput