Timisoara, Impreuna! ( 124 )

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ela03 spune:

Anda, esti tare, acu mi-o imaginez pe tanti cu freza asta si m-apuca rasul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda spune:

Citat:
citat din mesajul lui aidaciolac

nu esti toata zau


nu, nu, sigur nu. azi is pe bucati. ba tu n-ai plecat la dushu ala? sau esti in dus?





Anda, mami de Ed

Viata
Pasiunea
Blog DC de Timisoara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda spune:

Citat:
citat din mesajul lui ela03

Anda, esti tare, acu mi-o imaginez pe tanti cu freza asta si m-apuca rasul.



no asa ela. daca mai poti sa ti-o imaginezi si pe buda putin constipata, treaba e ca si rezolvata. garantat.


pauza. ma duc la cafea.




Anda, mami de Ed

Viata
Pasiunea
Blog DC de Timisoara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Anda, imi listez poza...mi-o duc in salon...cu avertizarea:

pentru cine n-are loc de mine...

BLOG DC-Impreuna Timisoara

Toti oamenii te aud cand vorbesti.
Prietenii insa inteleg ce spui, iar cei mai buni prieteni sunt cei care pricep si ceea ce n-ai spus in cuvinte.



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele
POZE CU NOI

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:)), www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">Christmas 2007 by INES, www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Montaj INES, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

Alooooooo glumetele,io cum sa le fac unghiile la care ma enerveaza , Aida tks a lot sa dea Domnul sa fie cu bine biznisul (cum zicea Anda yesterday) si sa va ganditi la care sa fie pajul nostru sa exersez din timp sa va trag picture pe unghii cu Timisoara Impreuna cand ne-om videa la anul .
Simo ada si mie o uiaga de Puterea ursului de la Recas(sa-i dau la sot,poate poate o misca ceva ).
Ela that's the girl,nu stiu cum dar rezolva situatiunea de la kindergarten,nu-mi vine sa cred de snobismul parintilor,auzi sa-i invete pe copii sa se poarta urat cu educatoare noua ca ea sa plece zau acuma,de unde atata rautate pe oameni!!!!


www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Album Claudia
Timisoara Impreuna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ela03 spune:

, nu sta in puterea mea sa rezolv situatia, depinde de directoare. Din pacate directoarea noastra nu o vrea.
Eu am treaba cu baba.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

Mai io la lupta cu baba m-am referit ce fras ca stiu io ca nu tu tai si spanzuri pe acolo,baba ii problema ta,ia auzi glume cu tenta sexuala ce fras ii cu babetul ii zaluda de cap,fa-i tu cadou un vibrator,poate isi mai revine .

www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Album Claudia
Timisoara Impreuna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ela03 spune:

, baba e obsedata, numai de chestii de-astea vorbeste.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

...buna treaba cu vibratiunea , parca vad ca nu mai iese din casa o saptamana

gata acum am fugeat , sa va gasesc tot aici ca azi am o zi de nebuneala si io


Aida
Votati un www.tamagochi.ro/pet-Pishcotel" target="_blank">Pishcotel

DISNEYLAND PARIS 2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

andule cand ma spal pe dinti si ma imbrac pot sa vorbesc si la telefon in acelasi timp (doar ai simtit-o ) , dar sa iau laptopu la dus nau uei


Aida
Votati un www.tamagochi.ro/pet-Pishcotel" target="_blank">Pishcotel

DISNEYLAND PARIS 2008

Mergi la inceput