IASI-mandra cetate (80)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

Helau!

V-ati baut cafeluta ?




Daca va este frica sa nu va ingrasati, incercati sa beti inainte de fiecare masa 100 ml de cognac. Cognac-ul, precum se stie din batrani, atenueaza teama...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns herra spune:

hello

Constanta, despre programul dr Cristian intrebai? daca da, citez pe un coleg care a fost ieri acolo:

"Am fost ieri la Helicomed la dr. Cristian. Din cate spunea ea este martia si vinerea este la Helicomed, in rest este in spital de dimineata pana pe la 2. Pe la 1-2 mi-a spus sa trec pe la Spital daca mai vreau sa il vada mai devreme pe (...). Iar la Helicomed programul il are in special pe la 5-6. Noi am fost programati la 6:30 de exemplu."



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns connie1974 spune:

Multam frumos.
Am fost sa vad si programul de la policlinica si azi este cineva pana la 8, daca mai spune ceva cand ajung acasa merg sa il vada. Mai ales ca as vrea sa il las in vacanta la bunici si nu vreau sa fie bolnavior.
La policlinica este d-na dr Strungariu Simona. Probabil de ea spunea Amironeanu. Dar daca nu am trimitere, probabil ma va costa, dar stiti cat?

Constanta si Calin
Calin - cel mai frumos poem al vietii noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aime spune:

Citat:
citat din mesajul lui mariussimiuc

Citat:
citat din mesajul lui herra
de asemenea am cautat si la subiectul cu gravidute si mamici de iasi, pe prima pagina, dar nu este nici un orl-ist...
poate intrebati voi si acolo...

Tu de ce nu intrebi? Hai mey ca nu musca nimeni...

Apropo de "partea ailalta" ...


Eu nu m-am prins...ce-i cu cele doo parti (ma gasesc si eu vb care scriu din an in paste )? De ce nu ne reunim? Ca suntem tot iesence, mamici sau ne-mamici...ma faceti curioasa sa caut si eu sa citesc la "partea ailalta".

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns herra spune:

da nu ne opreste nimeni sa scriem peste tot...in afara de lipsa timpului.

subiectul celalalt a aparut cu gravidutze, apoi mamici de Iasi - e la odiseea sarcinii parca.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo78 spune:

partea ailalta a aparut initial pt a gasi gravidutele de Iasi mai usor informatii...intre timp nu prea mai suntem asa de ..cred ca mai sunt vreo 2-3.

eu citesc in 2 parti...is shpion

Simo mami de Matei
Poze noi

Pentru vot ma gasiti aici www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=mirese%20cu%20stil%20si%20farmec&page=21" target="_blank">si1 si si2
Multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

Citat:
citat din mesajul lui Simo78
eu citesc in 2 parti...is shpion


Nici eu nu mai sunt asa de .Si tot shpion.




Daca va este frica sa nu va ingrasati, incercati sa beti inainte de fiecare masa 100 ml de cognac. Cognac-ul, precum se stie din batrani, atenueaza teama...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adi69 spune:

Buna dimineata!
Cine face cu mine o plimbare de o ora?
Pe jos?

Sa aveti o zi buna!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns herra spune:

Citat:
citat din mesajul lui mariussimiuc

Citat:
citat din mesajul lui Simo78
eu citesc in 2 parti...is shpion


Nici eu nu mai sunt asa de .Si tot shpion.



sunteti sigure?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo78 spune:

Sigure de ce? de spionat sau de ? ...Stii ceva ce noi inca nu stim?

Ce ai mai rezolvat cu medicamentele?

Simo mami de Matei
Poze noi

Pentru vot ma gasiti aici www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=mirese%20cu%20stil%20si%20farmec&page=21" target="_blank">si1 si si2
Multumesc

Mergi la inceput