Gravidute si mamici de Timisoara (21)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ank83 spune:

Citat:
citat din mesajul lui mihaser

Citat:
citat din mesajul lui Ank83

poze de la ziua piticotului aici

Ank Raul 17.10.2007
si de care creste asa
Poze Raulito
AMR ..maxim 8 saptamani pana vine


Faine pozele! Raulito rules! Ptr linistea voastra sper sa nu ii placa asa mult tobele!
Ce burtica mumoasa ai! 8 sapt? Wow!

Mihaela&Cristian 25.03.2006&Maria Eliana 19.05.2008
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=341f286d3bf41ca4ad740e&skin_id=701&large&utm_source=otm&utm_medium=embed" target="_blank">Cu toata dragostea!





si eu sper... dar azi mi-a scos si o oala si o lovea pe fund cu o papusa si canta bum bum bum

Ank Raul 17.10.2007
si de care creste asa
Poze Raulito
AMR ..maxim 8 saptamani pana vine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns _irina_ spune:

Venim si noi la intalnire... numai sa aveti rabdare cu noi ca suntem mititei si facem numai ce vrem noi.

Am reusit 2 zile sa o scot pe piti la aer de la 5 pana pe la 7. Azi cand sa o scot ba ne era din nou foame, ba ne era somn, cand am zis ca doarme s-a trezit si a inceput sa urle... Pana am fost gata de iesit afara s-a facut 6 si ceva asa ca nu am mai putut iesi decat cateva minute in fata blocului. Bineinteles ca atunci cand am dat cu nasucul de aer nu mai voiam inapoi in casa, din pacate era prea frig asa ca am stat putintel.



fericita de - Andreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns serbanica spune:

Fetelor iar dau cafeaua dar eu iau si o aspirina.Ca am racit si acum trebuie sa imi acopar nasul si gura sa vedeti cum se uita Serbahn la mine,atitride cind ma vede.
Ce fain de voi ca va puteti intilni si aveti si unde sa mergeti cu prichindeii,aici nici macar parcuri nu sunt adica in zona unde stau,facem salom cu ei.Asta e!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

Neata!

Irina si noi aseara pe la 19 ne plimbam prin fata blocului...pe la 16 a fost fain afara.E bine ca o scoti chiar daca e frig...o imbraci bine!

Serbanica...si noi aveam aceeasi pb cu parcurile, insa a facut Primaria unul destul de dragut...noi stam langa F Mihoc de la Tvr si mai mult el s-a interesat de pb ca are o fetita un pic mai mare decat Cri...Trimite si tu o scrisoare la Primarie poate amenajeaza ceva in zona sa aiba Serbanel unde sa se joace.

Ank restrictioneaza accesul la oale!

Va pup!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

Fetele a nascut Meli! Ieri pe 21 la ora 17:38 s-a nascut Maitra Magdalena...o grasunica de 3400 de gr si 51 de cm...apgar 9 cu dr Bacila
Prespun ca a nascut natural!

Bine ai venit pelume bebelina Maitra!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

Chiar ma gandeam ieri la Meli cand am vazut ca s-a rasturnat salarea aia...din fericire nu a fost ea in salvare...A aparut Murariu la Tv si a spus ca e bine si graviduta din salvare....Saraca! Iti dai seama sa te rastorni cu salvarea si apoi sa mai fi si buna de nastere!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxyn spune:

Felicitari Meli!!

Bravo Maitra! Sa fii sanataosa si voioasa, sa-ti bucuri parintii!!



34+ viitoare mamica de Vlad Andrei

Asa_crestem_noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns _irina_ spune:

Felicitari Meli!

fericita de - Andreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns serbanica spune:

Felicitari Meli sa te bucuri de comoara ta sa creasca mare si cuminte!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ank83 spune:

Bine ai venit Maitra!!!


felicitari Meli

Imi pare rau ca nu am stiut sa iti facem putina galerie ...sa punem majoretele ciufulite la treaba

Ank Raul 17.10.2007
si de care creste asa
Poze Raulito
AMR ..maxim 8 saptamani pana vine

Mergi la inceput