Descriere simboluri sub stelute

Descriere simboluri sub stelute | Autor: alinutza23

Link direct la acest mesaj

Buna,

unde gasesc descrierea simbolurilor de sub stelute, am observat la diversi membri ai site-ului ca sunt destul de multe si sunt curioasa ce inseamna si cum se pot obtine.

Multumesc.

6+
In asteptarea unui inger


GOD is a DJ

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Presupun ca te referi la actiunile umanitare. Iti pot raspunde eu. Fiecare iconita este un semn de respect din partea noastra pentru implicarea acelui membru DC la o anumita actiune cu caracter umanitar desfasurat sub egida www.desprecopii.com . Periodic "ne facem de cap" si incercam sa dam o sansa in plus unui caz prezentat sectiunea Umanitare. Iti pot spune ca sunt foarte multi utilizatori care desi s-au implicat au dorit in mod particular sa nu le fie atasate aceste iconite si sa ramana anonimi in procent de 100%. Situatia face ca pe unii(ele) sa ii stiu.
Cum se obtine? Pai relativ simplu implicandu-te in actiunile cu caracter umanitar sprijinite oficial de DC. Poti sa te uiti in sectiunea respectiva te asigur ca si in prezent sunt cazuri .... disperate as putea sa spun.

Pagina familiei / Mai multe...
www.youtube.com/user/mariuspernes" target="_blank">Video
Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinutza23 spune:

Multumesc mult pt. raspuns, stiam de sectiunea umanitare dar nu aveam idee ca acele simboluri au legatura cu asta.

Multumesc si numai bine!

6+
In asteptarea unui inger


GOD is a DJ

Mergi la inceput