maternitatea Filantropia (I)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns delia_alx spune:

Gata l-am activat n-am stiut ca este inactiv PM-ul. Merci Eseea!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eseea spune:

Delia, ai pm. Asteptam cat mai multe detalii despre aripa noua, pleaseeeeeee.

Mami de fetita si de baietel 18+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vourvourou spune:

Citat:
citat din mesajul lui Eseea

Delia, ai pm. Asteptam cat mai multe detalii despre aripa noua, pleaseeeeeee.

Mami de fetita si de baietel 18+




Buna, te rog frumos sa imi trimiti si mie pe pm informatii despre preturi. Eu nasc in februarie cu dr. Catalin Haiduc.
Multumesc mult.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns delia_alx spune:

Multumesc de PM Eseea!Acum am venit de la Filantropia si am sa va spun ce am aflat, nu prea multe din pacate. Dr. m-a consultat tot la vechea camera de garda si mi-a spus despre aripa modernizata asa: aceasta aripa in realitate i-a fost data drumul acum 2 zile si este doar partial functionala. Mi-a spus ca deocamdata nu ma poate duce s-o vizitez (dar vad eu peste ceva timp cum fac s-o vad) dar ca totul este renovat si conditiile sunt f. bune. Exista rezerve de un singur pat(room-ing) cu baie proprie la care inca nu s-a stabilit pretul si saloane cu 2 paturi unde nu stiu daca se plateste si mergi tu la bebe sa-l alaptezi. Oricum mi-a recomandat sa nu stau singura in rezerva ca este mai bine sa am companie. Mi-a mai spus ca saloanele vechi de 6-8 paturi au fost desfiintate. Cam atat am aflat cand vad aripa renovata va tin la curent. Daca poate sa-mi dea cineva pretul aproximativ care se da la dr. pt. cezariana ii multumesc anticipat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns grati.ela spune:

in ianuarie am stat in rezerva de 3 locuri de 100ron. In prima noapte am fost 3 mamici si a fost super...noaptea urmatoare am stat singura si am numarat persoanele care veneau la camera de garda...am bantuit prin camera...m-am plictisit ingrozitor.

mami de Ozi (22.05.99) si Tudorash (29.01.08)

http://www.flickr.com/photos/23738993@N08/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eseea spune:

asa e!! si eu discutasem cu dr despre rezerva. Am nascut si in dimineata aia m-au pus intr-un salon cu 4 paturi, urmand apoi sa ma duc la rezerva. Numai ca asa bine m-am simtit cu fetele, incat cand a venit dr sa ma intrebe daca vreau sa ma mut la rezerva, am zis ca nu, ca vreau sa stau in salon. M-a intrebat de 2 ori chiar, ca era si o tigancusa in salon si era sigur ca-s disperata sa ma mut. Dar era asa haioasa, ca muream de ras toate 4.

Mami de fetita si de baietel 18+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns delia_alx spune:

Da in acea rezerva de 100ron cu 3 paturi am stat si eu acum 3 ani jumate cand am nascut si nici macar nu avea grup sanitar propriu. Dar acum nu mai exista din cate am inteles.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns grati.ela spune:

Delia, cred ca nu vorbim de aceeasi rezerva...asta avea grup sanitar propriu (foarte mare, 2 chiuvete si doua cabine - un wc si o cabina de dus).

mami de Ozi (22.05.99) si Tudorash (29.01.08)

http://www.flickr.com/photos/23738993@N08/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns grati.ela spune:

si ce mi s-a mai parut extraordinar la Filantropia: aveau psiholog...m-a ajutat enorm in privintza integrarii lui Dudu in viata Ozanei.

mami de Ozi (22.05.99) si Tudorash (29.01.08)

http://www.flickr.com/photos/23738993@N08/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eseea spune:

serios Grati? Pe "vremea mea" nu aveau, sau cel putin nu am auzit io. Apare in cazuri mai speciale sau cum? daca e asa bun, ma intereseaza si pe mine, referitor la bb2. da detalii si tu, zau.

Mami de fetita si de baietel 18+

Mergi la inceput