Intr-o zi de 13...

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns oita spune:

Dumnezeu v-a pus la mare incercare credinta si,mai ales, rabdarea;dar Maica Sa v-a vegheat si v-a ajutat:Matei este un copil foarte reusit si binecuvantat care merita toate eforturile voastre.Sa va traiasca!

Si,asa cum Matei a stat noua luni in cuibul sau calduros de la mami din burtica, si mami a avut nevoie tot de noua luni ca sa scrie povestea nasterii puiului scump :))

Va pupam si va dorim numai bune!

Oitza si Bebitza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cati_magureanu spune:

Dragele mele prietene,

n-am mai intrat de ceva vreme, de la postarea povestii nasterii...Sunt profund emotionata si va multumesc fiecareia in parte pentru mesajele voastre calde si frumoase!

Povestea este scrisa pe foarte scurt si lipsesc multe detalii interesante, insa n-am vrut sa abuzez de rabdarea oamenilor

Sa va traiasca si voua puiutii, sa fie sanatosi, sa ajunga oameni mari, buni si intelepti si sa fie lumina ochilor si bucuria sufletelor voastre!


SUFLET DRAG

www.dropshots.com/CatiM#date/2008-06-20/14:07:00" target="_blank">..si noi suntem VEDETA!


Intr-o zi de 13...

www.petitieonline.ro/petitie/semnaturi/sustinere_pentru_reglementarea_legala_a_reproducerii_umane_asistate_medical_si_pentru_introducerea_procedurilor_inseminare_artificiala_si_fertilizare_in_vitro_in_programele_nationale_de_sanatate-p28651051.html" target="_blank">Semneaza petitia pt introducerea procedurilor de reproducere asistata
in Programul national de Sanatate!

Mergi la inceput