Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (202)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns sim_stoian spune:

Ma gandeam sa folosim ca generic mesajul pe care il avem la inceputul fiecarui capitol:

S-au "invechit" papanasii!!! S-au "zaharisit" dulceturile!!!
La multi ani tuturor!
Sa va fie viata un cantec, plina de soare si impliniri! Va imbratiseaza si va saruta cu drag mamicile si taticii de dulceturi si papanasi de septembrie - octombrie 2007.


Hmm, ce ziceti?


Jurnal de calatorii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns prisi spune:

Sim mie-mi place textul, cred ca ar mai merge ca generic si lista piticilor , ceva de genul in rolurile principale ....toata lista de pitici...ziceam si eu

poze
Marta si Miruna (06.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

am adormit piticul.
acum sincer,mie nu-mi plac nici papanasii vechi nici dulceata zaharisita,ma duce cu gandul la ceva expirat , ceva care a fost dar nu mai e bun...

.............................................................
Mama de papanash Andreiutz ( 02.10.2007 )

www.flickr.com/photos/23756759@N04/2543804427/in/photostream/" target="_blank">Ghighi
filme Ghighi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns prisi spune:

ma duc si eu in pat langa printesa, in seara asta dormim impreuna, avem si aici patut, dar cred ca daca doarme o noapte cu mine nu se invata asa

noapte buna dulceturi si papanasi, mamici si tatici

poze
Marta si Miruna (06.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Annisia spune:

Carpatino, adica ce bre, io n-am picioare misto????

Erina, de ce nu a trasesi soro de maneca? Zau daca te-am vazut! Respiraram acelasi aer si nici buna nu ne-am zis? Tz, tz, tz...

Yaia, pantofii rosii cu toc de 20 is ai mei. Picioarele misto sunt ale zapascitei de Betty.

Devylla, picioarele erau siclam cu picouri negre si te sigur ca fusta de la petrecere era cea mai lunga pe care o are Betty... Hihihihihi...

Rox, ai gasit jucaria? Noi am plecat printre ultimii, dar nu mai era nicio jucarie. Mai era o forma de nisip rosie, dar nici urma de trenulet. Ce-i drept, mai erau multe cutii de la jucarii. Nu am stat sa ma uit in ele daca mai au ceva in ele. Pareau abandonate...

Micul Yanis creste mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Erina spune:

Ma chinui sa vad fimul cu diaspora dar se tot opreste.

Annisia, nuí nici un bai. Sunt sugura ca pierderea e numai a mea.

Am vazut si pozele facute de nüi. O sa le incarc cum am posibilitatea. Apar multi papanshi si dulcetele.

Noapte buna si numai bine.

Si...Bucurestiul tot nu imi place dar nici nu ma straduiesc...

www.dumex.com.my/members/tickers/98308/ticker2.png" target="_blank">Virsta mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Annisia spune:

Uitati aici, ca sa va lamuriti cum sta treaba:

http://picasaweb.google.com/urmychance/DulceturiSiPapanasiOct2008#5256250397359387682

Micul Yanis creste mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Annisia spune:

Andreea, milioane de pupici si tot binele din lume!!! O sa fie super ok! Daca doctorii ti-au spus ca bebe e bine, nu trebuie sa-ti faci griji. Si eu tot la 13 saptamani am avut probleme cu sarcina, dar moralul m-a ajutat foarte mult. Si berbantul, desigur... Asa cum ti-am spus, nu trebuie sa lasi nimic sa te supere si sa-ti afecteze linistea sufleteasca. Bebe are nevoie de tine!!! Stai cumintica in patut si lasa ca se descurca tati cu Vladi. Pup baietelul cucuiat si mamica ingrijorata!!!!

Micul Yanis creste mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Annisia spune:

Erina, cum mai sa nu fie bai? Mie chiar imi pare tare rau. Te-am vazut in niste poze de la ziua fetitei tale si parca erai o tipa blonduta. Am aruncat eu un ochi, dar n-am stat sa ma zgaiesc ca dupa aia iar ziceti ca va cercetez din cap pana-n picioare. Trebuia sa vii sa ma iei de mesa, ca nu te haleam. Parol!
Te pup si zau ca vroiam sa te cunosc!!!

Micul Yanis creste mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

Andreea, ma ia groaza cand imi dau seama prin ce-ai trecut! Sa faci tratamentul cu sfintenie si sa nu care cumva sa te misti din pat.
O sa fie bine, ai sa vezi!
ma gandesc la voi, si va pup tare de tot.



Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!


Sabina, Sofia Galagia si bb Gheo

Cea mai lungã cale este calea care duce de la urechi la inimã.

Mergi la inceput