pregnyl

pregnyl | Autor: baltina

Link direct la acest mesaj

Numele meu este Paula. Doresc sa ofer medicamentul Pregnyl unei familii careia i.a fost prescris pe reteta de catre un medic ginecolog.Nu doresc contravaloarea lui ci doar sa fac o mica fapta buna.L.am cumparat din Elvetia, acum 2 saptamani, pt.sora mea care intre timp ramas insarcinata. Este pastrat in conditii otime de temperatura.Il pot oferi dupa data de 14 octombrie,data la care voi fi in Bucuresti.M.as bucura din tot sufletul sa stiu ca am ajutat pe cineva.

Raspunsuri

Inceputul discutiei Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danotino spune:

buna baltina!
eu sunt insarcinata in 23 de saptamani si medicul mi-a prescris pregnyl de 5000 de unitati 1 fiola la 4 zile, deoarece am o problema cu ir-urile.
am gasit deja 6 fiole tot pe forum la o fosta graviduta, care acum e mamica. nu stiu cat timp voi face aceste fiole, este in functie de evolutia sarcinii.
abia pe 22 oct merg la control dupa un tratament de 6 fiole...atunci voi afla daca mai am nevoie...
aici le-am gasit f greu, de fapt am gasit de la cele care le-au folosit.
daca nu le dai pana atunci, unei fete la fel de disperata ca mine...
multumim pentru ajutor

dana
23+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elena24bse spune:

buna paula: sotia fratelui meu are nevoie de medicament,i l a prescris medicul ginecolog,dupa o operatie:driling ovarian i a prescris si acest medicament pregnyl.;
pt k au unele probleme si nu poate sa ramana gravidutza....dar nu il gasim am cautat peste tot in tara si au zis ca nu au medicamentul,noi locuim in botosani. daca puteti sa ne ajutati in privinta asta sa nu ezitati.cum am putea lua legatura?un nr de tel al dvs?sa va sunam sau un id de messenger,poate? al meu este:elena24bse si nr:0742391396.multumim asteptam un raspuns

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Ok- de aici va rog privat.

Pagina familiei / Mai multe...
www.youtube.com/user/mariuspernes" target="_blank">Video
Pagina legislativa

Mergi la inceput