Redoutistele fidele Laredoute.fr (134)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

Citat:
citat din mesajul lui april16

aissa, catalog in romana????

intelesesem ca varianta subtirica era tot in engleza si preturile erau in EUR




Aprilwww.flickr.com/photos/mikipreda/page2" target="_blank">


eu am intrebat-o daca e unul gros in franceza si ea a zis ca e subtire si in romana. dar o sa o mai intreb detalii ca nu am putut sta mult la telefon cu ea si nu stiu detalii. ea de fapt ma sunase sa ma intrebe de masuri daca se potrivesc si eu am descurajat-o

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Brigit spune:

Citat:
citat din mesajul lui aissa

ea de fapt ma sunase sa ma intrebe de masuri daca se potrivesc si eu am descurajat-o

Cris




Aissa .

Aprilwww.flickr.com/photos/mikipreda/page2" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicici spune:

Citat:
citat din mesajul lui ella_74

Citat:
citat din mesajul lui Jasmine

Citat:
citat din mesajul lui claujro

Citat:
citat din mesajul lui felicici
[Total = Cost of goods + Estimated Shipping Cost (refund if over-paid)
= USD92.1+USD50
= USD142.1
= EUR107


Deci 50 dolari transportul....cam mult!


scump,dom'le,scump!|Dincolo (la LR) era mai ieftin :((


mie nu mi se pare scump sa iei 12 bluze cu 107 eur; pe LR genul de bluze luate de felicici sunt intre 20-30 eur bucata fiindca sunt intr-adevar f.trendy.

Ella, mamica de David (24.04.2007)
BOB




Em am facut o socoteala simpla si mi-a iesit un pret mediu de 35ron/articol, foarte decent avand in vedere ca bluzitele respective chiar imi plac.

Cand am pus linkurile la produse am realizat ca aveam doua bluze identice (de fapt 4) , singura diferenta fiind lungimea manecii. Le-am scris un mail in care ii rog sa o inlocuiasca pe cea cu maneca lunga cu asta...
http://www.cct-fashion.com/index_eproduct_view.php?products_id=3395

Sper sa primesc un raspuns pozitiv si maine sa efectuez plata.

Am sa revin cu amanunte despre calitatea produselor atunci cand le voi primi.






Lorena(19.12.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ella_74 spune:

am facut si eu o comanda la CCT fashion in seara asta.
astept raspuns.
am luat genti, jachete si bluze.




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Viairo spune:

27367 Livraison GRATUITE sur TOUT le site pour l'anniversaire de La Redoute !

La Redoute prend en charge exceptionnellement les frais de traitement et d'envoi de votre colis dès 45€ d’achats facturés pour toute commande passée sur laredoute.fr. Cette exonération de la livraison ne s'applique pas aux commandes comportant un article encombrant articles signalés par une camionnette de couleur), aux articles Repetto, Converse, prix rouges et metrage. Offre valable du 08/10/08 au 14/10/08 uniquement sur laredoute.fr, non cumulable avec une autre offre. Non valable sur les aunbaines.fr.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura Ioana spune:

Salutare, gagici
Nu inteleg, pe site-ul ala CCT, cate produse trebuie comandate sau cum? si nu vad cum poti sa alegi marimea ca acolo imi scrie free size. Si S/S inseamna ca-i marime mica? F/W e medie sau ce pana mea?
Imi traduceti si mie, va rog: "Minimum requirement: (Clothes) : 12 pcs per order and 2 pcs per each designs or (Accessory/ Bag) : 6 pcs per order and 2 pcs per each designs"?
Ma invart si ma c.iesc sa dau o comanda pe LR si tot nu ma hortarasc, in sensul ca-i prea maaaare valoarea...ufff, vreau din toate, mai ales jucarii...daca nu ar fi chestia cu luan noiembrie, as comanda in timp, dar asa... Vreau sa iau si eu trotteurul pt Thea, sper sa-i placa.


Mama fericita de minune si frumusete de Thea Maria
Sarcina 2007
Nasterea minunii Thea Maria (3.01.2008), Botezul minunii Thea Maria

Atat sunt de mare

Am reusit sa ma intorc pe burtica - filmulete
Prima vacanta a Theei, Am 6 luni, Lacu Rosu si nu numai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

A venit aseara comanda din 24.09, plecata din Fr pe 30 si ajunsa in Bucuresti pe 3.10. Sunt multumita de toate. Balerinii Camper imi plac tare mult!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ella_74 spune:

neata,

Clau,ne arati ce-ai primit?




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaT spune:

Neata,

Citat:

Cristina, gata raceala?

gata... acum are fica-mea mana rupta si e bandajata toata... 10 min am apucat sa stam la munte si cu zugravituyl stam pe loc, mai bine dadeam o comanda ca usi nu am luat si nici bani nu mai am. Ce-o fi fost in mintea mea???

Sper ca ti-a trecut supararea...

www.babiesonline.com/babies/o/oana/" target="_blank"> 8 ani .... La multi ani!




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crislunca spune:

Imi spune si mie cineva in cateva cuvinte cum e cu...vente privee de azi...ce trebuie sa fac sa profit de ac ocazie?
Scuze...sper sa nu deranjez cu ac intrebare.Multumesc

Mergi la inceput