Dermatolog Timisoara

Dermatolog Timisoara | Autor: z333

Link direct la acest mesaj

Hello..stie cineva un dermatolog bun in Timisoara???pls..astept raspunsuri

lumy

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Luminita, activeaza-ti te rog PM-ul...

O recomand pe D-na Daniela Zaharia, are cabinet pe strada Nicolae Iorga, 6/C , Ap. 1, tel. 0256/436641 , orar:

Luni : 14 - 19
Marti : 14 -19
Miercuri : 14 - 17
Joi : 9 - 14
Vineri : 14 - 19

ofera:

consultatii de dermatovenerologie
- consultatii de dermatocosmetologie
- dermatoscopie
- catoterapie
- electrocauterizare
- terapie prin lumina polarizata (bioptron)
- examinare cu lampa wood

Sanatate...daca vrei detalii, poti scrie si la noi, adica Impreuna Timisoara!, aici, poate fetele iti fac si alte recomandari...

BLOG DC-Impreuna Timisoara

Toti oamenii te aud cand vorbesti.
Prietenii insa inteleg ce spui, iar cei mai buni prieteni sunt cei care pricep si ceea ce n-ai spus in cuvinte.



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele
POZE CU NOI

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:)), www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">Christmas 2007 by INES, www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Montaj INES, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns XIO spune:

Profesorul Solovan caius Este el mai flegmatic si miserupist , dar are o mana de zile mari.
Am fost sa-mi scot o alunita rupta la el jur ca nici macar nu am simtit anestezia sau cand mi-a scos firele , iar sutura a fost superba.
Matusa-mea in schimb nu a fost placut impresionata de el .
Mai poti merge la doctorita de la omnisan Dicu , sau la doctorul Darie.

"Mult mai grava ar fi etichetarea nedreapta a unei persoane pe care nu o cunosc deloc "

***Fur is for petting**

http://www.youtube.com/watch?v=GewaLNZ1100

http://www.flickr.com/photos/13005458@N00/

Mergi la inceput