Gasca de Constanta (101)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Anca75 spune:

Dragi mamici de Cta
cati anisori au fetele voastre cu care mergeti la inot?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anca75 spune:

acum am citit mesajele din urma si m-am simtit datoare cu 2 precizari

irina - step by step au multe gradinite de stat, exista si un site unde sunt insirate toate, nu cred ca sunt gradinite private cu step by step

http://www.scoalaparintilor.ro/adrese-gradinite-step-by-step/gradinite-step-by-step-constanta-2.html

crixia, cornelia - legat de sangerarile din nas, am fost la med pediatru pt ca a racit (bineinteles , dupa 1 sapt de gradi) si a spus ca a fost poate de la raceala, pe la sfarsit de luna ne-am programat sa ii facem analize. vom vedea



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRIXIA spune:

Hello!

Anca fiica mea, Alexia, are 5 ani si 3 luni, cred ca e cea mai mica dintre inotatori!

Dragelor tin sa cred ca Alexiei i-au trecut fitzele la capitolul "inot" caci duminica am mers in familie la bazin si s-a comportat exemplar, ba chiar ne saluta in timp ce facea exercitiile, smechera!
Adinutza ce-ai mai aflat de durerile lui Bogdan? Eu sper sa vii cu vesti bune!
Mamacita ne bucuram ca te-ai refacut! Off, responsabilitatea la locul de munca ne atrage ca un magnet! Am impresia ca te-ai cam grabit!

Somnic pufos tuturor!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRIXIA spune:

Constanta???!!!! azi n-a fost nimeni acasa?
In mesajul precedent va uram somnic pofus, sper ca nu dormiti!

Sa va traiasca sarbatoritii zilei de azi, Paraschiv(a)!!

July Sa traiesti cu numele cuvioasei! Asa cum te-a botezat, intocmai veghezi la sanatatea oamenilor! Sper ca ne mai citesti! Eu nu te-am uitat!
La multi ani Teodorei!!! Maine, la ceas aniversar sa va dea cel de sus sanatate si bucurii!

Caty La multi ani pentru ziua lui Dinu!! Te asteptam sa ne dai o veste!

Loreen La multi ani pentru Bianca!!!


Sarbatoritii de maine sunt veterani pe DC, sper ca ne mai citesc uneori! Va asteptam!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ADINUTZA spune:

Salutare tuturor,
Mamacita, ce investigatii ar trebui sa-i facem lui Bogdan ca sa vedem daca are Helicobacter pilori, pt ca dr. noastra nu ne-a zis de asta in schimb i-a dat un antibiotic, un antispastic si Ecoflorina pt protectie. Eu am observat ca il doare daca mananca dulce si lapte si tine regim alimentar.
Anca, Andrada in decembrie face 5 ani si merge la inot de la aproape 4 ani dar cu pauze din motive de "apa rece" si la dansuri de la 3 ani si o luna.
Crixia, felicitari Alexiei
V-ati facut vaccinul antigripal, il faceti copiilor?

Am pus si eu cateva poze din vara asta..

Sanatate tuturor!



noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irina81 spune:

Buna ziua Constanta.
Anca,mersi de info.
Adina,pt H.pylori se fac din sange anticorpi anti helicobacter pylori.Cel mai bine e sa-l duci la Synevo,se face contra cost,in jur de 30 lei.Daca iese pozitiv exista mai multe scheme de tratament cu asocierea a 2 antibiotice.Ce antibiotic i-a dat lui?
Ce frumos ca mergeti la innot! I-am zis si eu lui Matei sa-l duc (oricum cred ca e cam mic inca) si a inceput sa bazaie "Mami vrei nu mai ai Matei?"

Irina , mamica lui Matei-Cristian (1.sept.2005) si 17+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ontica Camelia spune:

Buna!
La multi ani July (Sf. Paraschiva), Bianca(loreen), Teodora(july) & Dinu (caty) Va dorim sanatate, bucurii si numai bine!

O saptamana super!




1 , 2, 3
www.dropshots.com/day.php?userid=173213&cdate=20070416" target="_blank">filme cu noi




Camelia cu Alexandra -Elena (27 feb 2004) & Tedora Lucia (5 aug 2007)

www.youtube.com/watch?v=IEL5RoD_xZc&NR=1" target="_blank">Tudor Gheorghe - Dorul calator

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dadi_t spune:


La multi ani July (Sf. Paraschiva),Dinu (caty),Teodora(july) si Bianca(loreen)!

Tania cu Andreea(14 sept'96)+ Bianca (14 febr'04)

Noi!


Ce nu poti controla...evita!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dadi_t spune:

ole-ole-ole...m-am facut rosie...

Tania cu Andreea(14 sept'96)+ Bianca (14 febr'04)

Noi!


Ce nu poti controla...evita!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dadi_t spune:

Buna dimineata Constanta!

Sa-i tinem ,,galerie,, lui Fisun.Azi este ziua cea mare ....naste!
Fisun, Nastere fara probleme! sa fiti sanatosi si tu si bb!

Tania cu Andreea(14 sept'96)+ Bianca (14 febr'04)

Noi!


Ce nu poti controla...evita!

Mergi la inceput