Regasiri (26)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bamboletta spune:

Citat:
citat din mesajul lui Mirona

P.S. Bambo - cat timp rezista acele codite in capul Antoniei? Ca si eu reusesc sa-i fac una Karei - la spate - plus inca 3 agrafe - lateral si bretonul - daca ii distrag atentia - merge vre-o 20-30 minute - dar daca i se pune pata - in doua minute nu mai are nimic in par.


Miro si Karina Ioana - 3 noiembrie 2006


wow felicitari pt samburel
coditele au rezistat cat am facut pozele la fel ca si Karina,in rest ii fac un motz in fata pe care la fel il scoate eu il pun iar


Bamboletta si www.youngnutrition.net/member/tickers/61250/ticker4.png" target="_blank">Antonia-Gabriela(1 nov 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bamboletta spune:

Ma bucur ca v-au placut pozele noastre

Alexandra-unde vad si eu poze cu smecherul Mark
Angi-multa sanatate Iuliei ce mai face?

n buna


Bamboletta si www.youngnutrition.net/member/tickers/61250/ticker4.png" target="_blank">Antonia-Gabriela(1 nov 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roana spune:

Mirooooo, waw ce ne bucuram. tocmai i-am zis si sotului meu vestea.

sper ca e bebe i va fi bine. hai ma ca faceti copii frumosi si destepti. o sa va fie super.
sunt socata ca nu ai zis nik ca vrei bebe 2. ce ma bucur ca a venit cand a vrut el. multi pupci de la noi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roana spune:

si pentru ca vestea lui Miro merita un mesaj separat , spun aici bine ati revenit bambo si alexandra. mie imi era dor de voi.

sunteti frumoase tare si copii la fel.

are si alex o motocicleta la fel si e innebunit. dar a lui canta si face nino nino de ne innebuneste dar lui ii place.
Alex chiar ai slabit mult.arati super de bambo ce sa mai zic?

va pup si mai haideti...mai des

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexandra_25 spune:

Fiindca azi e duminica si sunt si eu in concediu......traiasca ziua libera a lui tati......am si eu timp sa mai povestesc cu voi!
De ziua de maine nici nu vreau sa ma gandesc....
Noi stam tare prost cu olita....dependenti de nr.4+ de la Pampers........i-am luat si reductor...e super...da pentru facut muschi la picioare....sus...jos...sus...jos...tot asa pana se plictiseste!
Am incercat toate metodele....si pana la urma m-am dat batuta....astept sa se ceara el...sper sa nu fie pe la 5 ani...
Ai vostrii inca mai beau laptic din sticla?Laptele pentru el e pe primul loc...si sticla trebuie sa i-o tina mami...!
Am renuntat la scaunul de masa....mananca la masa din bucatarie cu noi....a inceput sa manance si super...mare realizare pentru noi...eram certati cu "zupa"!
Ne e tare greu acum cand vremea se tot raceste....vrea numai afara...se plictiseste repede in casa!
De multe ori il strig sa vina in bucatarie...si el imi raspunde:"mama teaba"(are treaba)...si cu fata aia a lui imi da de inteles ca nu poate lasa nicicum treaba....!
Tati ne-a luat un catelus....labrador retriever...v-am pus o poza si cu el....sunt innebuniti unul dupa altul...se joaca impreuna...Maxie(asa il cheama pe catel)...il trage prin curte cu calutul...se enerveaza daca nu ii da si lui jucarii...sunt ca si doi fratiori!
Hai ca revin mai tarziu....fug pana la ei sa vad ce fac!
Pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dastefa spune:

Miro sa fie intr-un ceas bun


Mihaela mami de DARIA-STEFANIA -16 nov 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dbunny spune:

Miro felicitari mami! sa fie intr-un ceas bun!

Alexadra si noi tot dependenti de pampersi dar nu ne stresam deloc, cel putin pana la primavara il las...daca cere bine, daca nu...traiasca pampersul!

Bambo sunteti tare frumoase, si Antonia se vede tare lungana...coditele i le faci tu?

Noi am fost tot pe drumuri weekendu asta, Sambata dimineata la un www.flickr.com/photos/dbunny/2913117928/" target="_blank"> party apoi la masa la amici in alt oras. Dani are mucisori si n-a prea papat weekendul asta. Imi cam refuza biberonul cu lapte...in schimb bea multa apa...

Pup toate fetele




Dbunny si Daniel
www.flickr.com/photos/dbunny/sets/" target="_blank">poze Daniel

I never said it would be easy, I only said it would be worth it...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dayanara spune:

alexandra cand te aud povestind asa frumos cum se joaca maxie cu mark parca imi vine sa iau un caine

n.am poze noi cu mine dar am acu ivan aici
http://community.webshots.com/album/567704354nBMxRP?start=12


dbunny, e bine ca bea apa multa cel putin asa poate nu se mai alege cu flegme in gat de la muci :( sper sa.i treaca repede
frumos tare tortul, javier nu e vecinul? parca ziua lui a fost acu 2 saptamani cam asa...
imi place mult tortul...

eu nu am sa serbez nimic , nu sunt impotriva doamne fereste ci pur si simplu nu ne plac sarbatoriri sau sarbatori proprii

ivan si dayanara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bamboletta spune:

Inca nu dorm

Bine v-am regasit si eu imi era dor de voi
Roana-
Alexandra-am vazut pozele mare smecher Mark si tu arati bine ,imi place mult catelul,i-am fi luat si noi Antoniei daca stateam la casa,lapte din bibe nu mai bea demult,bea din canita cu cioc de silicon sau cu pai ,va
Miro-acum am vazut si pozele Karinei de la gradinita ,mi-au dat lacrimile cand i-am vazut pe toti mici
Dayanara-un scump Ivan are o fatula de ingeras ,pare asa linistit
Dbunny-da eu ii fac coditele dar le scoate nu le tine mult,nu stiu cum de am reusit era ocupata cu altceva ,frumoase pozele de la petrecere,imi place mult cum iti sta tunsa
Kokorina-ce fac sandocanii?au scapat de muci?multa sanatate

Azi am fost in oras sa mancam si am reusit sa stam fara sa ne ridicam de la masa sper sa fie semn bun,de obicei nu sta deloc dar azi era ocupata sa manance cu furculita dupa si-a reluat obiceiul sa alerge prin magazine
Nu v-am spus ca ne-a pictat peretii cu pixul si nu se mai ia,cu ce as putea sa curat?sau trebuie sa varuim?

gata fug la somn.....n buna



Bamboletta si www.youngnutrition.net/member/tickers/61250/ticker4.png" target="_blank">Antonia-Gabriela(1 nov 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Buna dragi regasite,

O saptamana plina de realizari si numai bine!


Miro felicitari.






Blogul lui Bogdan-Andrei

Varsta lui BB2

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!


Doamne ajuta!

Mergi la inceput