Mamici de Albinutze de Mai-Iunie 2009(3)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns iubita_tiana spune:

ma alatur voua, azi test pozitiv sure check, marti am 5 sapt si merg la dr......sper sa avem o odisee lungaaa....pana in iunie....:)

inca o speranta sfaramata...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzam spune:

Mamicilor, acum am dat de capitolul vostru si vreau doar sa va doresc o odisee superba, fara greturi si complicatii. In mai-iunie ies cei mai frumosi copii Eu am fost de doua ori in odiseea de mai-iunie, in 2005 si 2008, si a fost minunat. Va astept pe toate peste 8-9 luni la scutece


Cresterea copiilor este in parte bucurie, in parte razboi de guerilla

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Angellique spune:

iubita_tiana toate felicitarile mele. Eu te stiu pentru ca ai fost cu mine la odiseea de ian-feb, am fost printre primele acolo si stiu toate burticile...Multa sanatate iti doresc si fie ca cel mai frumos vis sa devina realitate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iubita_tiana spune:

multumesc Angellique.....multumesc....

inca o speranta sfaramata...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicolle82 spune:

buna dragele mele..sunt noua pe aici dar va urmaresc de muuult timp
suntsi sunt f incantata.este prima mea sarcina si f dorita.
avem 6 saptamanai dupa cum spune neneaeu am calculat si mie imi da cu virgula dar ..pe 15 cand mergem la control ne lamurim noi
va poop si va dorec o sarcina usoara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicolle82 spune:

tot eu...am uitat sa va intreb dc voi ati avut niste scurgeri maronii ca la CM
eu de ieri am niste scurgeri ca in ultima zi de CM
ce sa fie?ati avut si voi asa ceva ?si din cand in cand ma mai doare spatele .luminati-ma si pe mine pana ma duc la

my e la o conferinta si vine tocmai pe 11 si nu am pe cine sa intreb..
poop pe toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anne_home spune:

vreau sa va salut pe toate si sper sa ma primiti printre voi.
ma numesc si am 5 saptamani.sper ca totul sa fie in regula. am facut beta hcg.primul a fost 635,iar la 48 de ore 1467.sper sa fie bine.este o sarcina mult asteptata.dupa calculul meu ar trebui sa nasc cam pe 6 iunie.Adica DN 25.02.1980,UM 30.08.2008.Simptome nu am.ma intreb daca este normal.Am o scurgere albicioasa.pana la ecografie saptamana viitoare am emotii.sa vad ca este asezata sarcina in uter si totul este normal.va pup fetele si astept sfaturi.multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DarkBendis spune:

Iubita_tiana, muuuulte felicitari! Fie ca vara viitoare bebe sa fie in bratele tale si sa fiti sanatosi si fericiti cu totii



Dark Bendis

26+ cu "Huckleberry" Baby

http://bd.lilypie.com/gSJep1.png

"Ye harm none, do what thou wilt shall be the whole of the Law"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Crisu spune:

Felicitari tuturo de cele 2 liniute, va doresc o sarina fara griji si mai ales greturi...
Offff... ca tare rau e. E cineva care are greturi si nu poate varsa?
E mai bine sa versi?
Noi mergem maine la dr uscatescu, poate scap de Clexane....
pupici la burtici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dalailana spune:

anne_home nici eu nu am greturi sau alte simptome doar scurgeri albicioase care cica sunt de la secretia marita de progesteron.
Fetelor voi luati utrogestan sau duphaston? Mie mi-a dat medicul dar sunt destul de reticenta si parca nu as lua.....

6+

Mergi la inceput