Puiuti de Randunici!!! (100)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns luny spune:

neatza!
bitza nu stiu care e cauza de am atata laptic...poate ptr ca sunt extrem de relaxata si ptr ca Mufa cere destul de des inca?..chiar daca trage doar de cateva ori de sete..nu stiu..super pozele, ce tare e Antonia pe bancuta!!
mimo, ancka, mihutza
loasa tufele liana! da un copy sus unde apare linkul scris, si-i dai paste in raspuns, asta-i tot!
mihutza si Mufa a avut o perioada de chiraiala in carucior, cred ca se plictisesc la un moment dat...acum, de cand e 'mare', sta si se tot uita in jur la orice, mai ales ca e in miscare, i se pare interesant tot..asta de cand am venit din Grecia..ne era teama sa nu fie invers, ptr ca a fost super rasfatat acolo, cu mamai, tatai, sor-mea, numai prin brate a stat...
cristina mai hai si tu cu pozici!!
La multe lunite, puiutilor,DARIA si ANDREI-RADU!!

LUNY, mami de bebe MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuchita spune:


LA MULTI ANI, ANDREEA!
SA FII SANATOASA, IUBITA, FERICITA!
SA TI SE IMPLINEASCA TOATE DORINTELE SI CEVA MAI MULT IN PLUS!




Gudinde, sper ca nu te superi ca am facut public ce stiam, dar consider ca meriti si tu o sarbatorire pe crenguta, pentru ca ai fost si esti o prietena foarte draga!

Catalina, mami de Ilinca (5.07.2005) si Sebastian (30.01.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mimonix spune:

neata neata
mai vorbim pe lumina Eu m-am adancit in studiu, ca am cautat harta cu intrarea pe stadion pentru concertul de diseara si am dat peste biografia lui Cohen si muzici si versuri...si am plutit pe aici
"dance me to the end of love"....abiaastept abiaastept...Olgutza iti povestesc maine cu lux de amanunte Gata, pleac inapoi in my secret life azi nu-s om de inteles

Simona,mamica de Teo (15 ani) siVlad Alexandru (18.02.2008)
www.onetruemedia.com/shared?p=56509686d3840dd2953529&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Vladut si Teo
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mimonix spune:

totusi mai zic doua vorbe :
La multi ani bebei nascuti intr-o zi de 21

Simona,mamica de Teo (15 ani) siVlad Alexandru (18.02.2008)
www.onetruemedia.com/shared?p=56509686d3840dd2953529&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Vladut si Teo
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariel_7000 spune:

scuze ca aseara nu am venit la revelion, cu toate ca eram prin zona, "undercover", dar eram obosita de la revelionul precedent si dupa mers cu sorcova ieri:))
nu am timp acum, ca sunt pe fuga, dar am vazut ca multe dintre voi nu stiti ce sa faceti cu hainutele si lucrusoarele ramase mici sau inutile...imi cer scuze, daca pica aiurea sugestia mea, dar poate ca va va surade ideea. precizez ca eu nu cunosc persoanele in cauza:

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=125844&whichpage=1

si

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=114245&whichpage=1

cine poate, cum poate, daca poate...sunt sigura ca acesti copiii le vor fi recunoscatori! unele fete deja s-au implicat si au ajutat:) eu inca ma lupt cu muntii de hainute piticesti.

fug. o zi buna!



mami de alexutza (10.04.2003)si Teodor Mihai (10.04.2008)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=5207ed359c8adf213e5f23" target="_blank">alexutza 2003-2004,www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=5221eb237d9db27ce0b939" target="_blank">alexutza2005,www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=522454e8697e14d6ce6966" target="_blank">alexutza2006,www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=52253cfdd7ccfda00914d4" target="_blank">alexutza2007

o salata de MINUNATII, care din pacte s-au amestecat rau la up-loadare - proba de rabdare:)))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

LA MULTI ANI, GUDINDE!! SA FII SANATOASA SI TOATE DORINTELE SA TI SE INDEPLINEASCA!! PUPICI DE LA NOI!!

ariel, super ideea cu donatul hainutelor, dar inca nu m-am dumirit cum functioneaza treaba...mai citesc...

LUNY, mami de bebe MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariel_7000 spune:

si eu inca orbecai prin subiect...stiu ca se pun in albumul webshots. eu vreau sa intreb, dar nu am timp acum, daca se pot pune si altfel de lucruri:eu am niste "bijuterii", obiecte, carti...aprofundez. stiu ca se pune pret de start si se liciteaza 3 zile...mai vb.

mami de alexutza (10.04.2003)si Teodor Mihai (10.04.2008)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=5207ed359c8adf213e5f23" target="_blank">alexutza 2003-2004,www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=5221eb237d9db27ce0b939" target="_blank">alexutza2005,www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=522454e8697e14d6ce6966" target="_blank">alexutza2006,www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=52253cfdd7ccfda00914d4" target="_blank">alexutza2007

o salata de MINUNATII, care din pacte s-au amestecat rau la up-loadare - proba de rabdare:)))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Neataaaa!
Nu stiu de ce revelion e vorba pe-aici , cu sorcova eu nu-s dusa , dar sunt prinsa peste cap

Ieri a fost zi de shopinguiala, dupa cum v-am zis...am fost in mall-ul din baneasa, o mie d eore dus, o mie d eore intors . Vroiam sa-i car pe amandoi piticii dupa mine, ca n-aveam cu cine sa-i las. Insa pe Vlad l-am basculat la nasu' , a stat bunica lor cu el si cu Matei, baietelul nasilor. Si a fost super bine, i-a scos in parc, le-a dat sa pape, i-a culcat, s-au jucat. Pe Stefanoi l-am carat dupa mine, l-am cam ametit...a luat si el masa prin mall, schimbat acolo, plimbat in brate si-n carut, dar a fost exemplar de cuminte. Dormea pe unde apuca, in masina in scoica sau in carut
Si am fost cu nasii nostri prin magazine sa innoim garderoba de toamna, mai ales ca la Venetia trebuie sa arati bine, nu? . Eu m-am ales cu gecuta si bluzite cu maneca lunga, pulovarase dragutele, de la Zara si alte magazinase. Am papat la chinezesc si ne-am "balacit" simturile in fantana de ciocolata

So, asa ne-am distrat ieri!
Iar azi am program de pus la borcane gogosari, castraveti, gogonele si ardei iuti. Noroc cu mama care mi le-a cumparat

Asa ca va las, nush cand mai apuc sa intru sa vad ce-ti facut...am zis sa nu vi se faca prea dor demine si am dat raportul

Si nu in ultimul rand
La multi ani Gudinde, sa fii sanatoasa si fericita!


Oana, mami fericita de Eric-Stefan (18 aprilie 2008)
si Vlad-Ionut (2 ianuarie 2005)

Bubu mic
Bubu mare
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

Citat:
citat din mesajul lui ariel_7000

si eu inca orbecai prin subiect...stiu ca se pun in albumul webshots. eu vreau sa intreb, dar nu am timp acum, daca se pot pune si altfel de lucruri:eu am niste "bijuterii", obiecte, carti...aprofundez. stiu ca se pune pret de start si se liciteaza 3 zile...mai vb.

mami de alexutza (10.04.2003)si Teodor Mihai (10.04.2008)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=5207ed359c8adf213e5f23" target="_blank">alexutza 2003-2004,www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=5221eb237d9db27ce0b939" target="_blank">alexutza2005,www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=522454e8697e14d6ce6966" target="_blank">alexutza2006,www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=52253cfdd7ccfda00914d4" target="_blank">alexutza2007

o salata de MINUNATII, care din pacte s-au amestecat rau la up-loadare - proba de rabdare:)))



si eu la fel, am scris una dupa alta, cam acelasi lucru!!

LUNY, mami de bebe MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns randunici spune:

Neata la amiaza!
La multi ani Gudinde!!
Si bebeilor nascuti intr-o zi de 21.
Apropo de legume, am incercat si cu cereale si tot nu vrea, sa va zic cum le vrea, dar sa nu ma bateti: am facut prostia si i-am pus cu danonino si acum, aproape tot ce-i dau vrea cu danonino, uff, am mai auzit exact asa pe aici, in fiecare mancarica îi punea danonino.
Oare ce sa fac?

Mergi la inceput