Mamici norocoase de sept-oct 2008 (151)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:

gargaritza, felicitari pt bb in grafic!
nocom, lasa bblusha sa vina cind vrea ea, sanatoasa sa fie!
lidia, multa sanatate prichindelului!
claudina, daca e sanatos, doarme si nu tipa inseamna ca maninca cit trebuie. de unde asta cu portia?! fiecare are ritmul sau.
nausica, ce experiente LMA sotului! ce noroc pe noi cind nu merge netu', mai facem si treaba:)))
cred ca de la vremea asta, bb al meu face sport extrem la mine in burta se impinge in toate directiile, se incordeaza...

alexa simami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angelynna82 spune:

La Multi Ani sarbatoritelor noastre Julax si Lenyi



CD e bine ca dai indicatii, socrela mea a zis ca am si eu un fix cu lucrusoarele...

Nausica sotului, brrr ce experiente ai avut in wk

Tati azi numara zilele pana cand vine pitica



36+ mai mult ca sigur Crina Alexandra

Bebe

Eco

www.onetruemedia.com/otm_site/auth_preview?work_id=7088649" target="_blank">Tati, mami&bebelina

A mai ramas 29 zile incepand de azi 10.09.2008....productie de morcovi en-gros [:P]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gargaritza85 spune:

Citat:
citat din mesajul lui andreutac

Citat:
citat din mesajul lui gargaritza85

andreutac multi, printesa ta ce face? si ea mai sta la mami in burtica, sau vrea sa te priveasca in ochi?

34+ Piccola e Fragile Ariana Stefania

bebe si pe tati lu' bebe


bebelina mea


Sper ca bebelina sa mai stea un pic, desi multa lume ma "incurajeaza" ca s-a cam lasat burta si ar fi semn de intalnire. Miercuri merg la control si vedem si parerea medicului

Andreea
37+ Eva Maria
poze
Vineee bebelusa!!!


iti tin pumnii sa fie totul bine, iar daca Eva se hotaraste ca vrea la mami in brate, o asteptam si noi alaturi de tine cu mult drag

alina multumesc mult

34+ Piccola e Fragile Ariana Stefania

bebe si pe tati lu' bebe


bebelina mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CD27 spune:

fetele care ati plecat sa nasteti, haideti cu vesti

ratonelul, denisa, feli unde umblati? treceti la raport

piciul meu cred ca nu mai are loc domne' ca de nu se infoaie si se ridica de fund in sus, cred ca o sa-mi mute coastele din loc

cine mai vine la baby expo joi? va bagati?

38s
Mikul Robert Constantin
http://albume.claudiugilmeanu.ro/weddings/roxana_cristian/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nocom spune:

Asa este fetelor, mai bine vine cand vrea ea. Si eu vreau asa.... Va pup pe toate.

andreutac eu nu vreau sa vina de ziua mea, vreau sa avem zile diferite, sa ne putem bucura de doua ori mai mult....dar intr-avedar ar fi cel mai frumos cadou!!!

CD eu m-as baga, dar nu stiu daca mai rezist. Deja spatele ma doare f rau, merg ca o rata cracanata de zici ca am facut pe mine nu alta, nu mai pot apropia picioarele, ca mi-a coborat bine burta si ma deranjeaza la mers...dar daca ma tine, poate ne vedem....

pediatru trebuie sa vina la bebe cand il aduci acasa de la spital, dra pe urma nu are rost sa vina saptamanal, cred ca lunar...


Va pup cu drag




38+ Daria Anastasia

Nocom (asa spunea baietelul meu Noroc, cand era mai micutz)

poze eco


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iepurila spune:

vreau si eu baby expo!!!!
Aveti idee daca vine si la Iasi? Sau vreun alt targ de bebe? Ca am searchuit pe net si nu am gasit nimic.... desi stiam ca in octombrie e ceva



Eu, iepurica 34+
Oamenii nu esueaza, doar inceteaza sa mai incerce.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nausica spune:

Citat:
citat din mesajul lui CD27
cine mai vine la baby expo joi? va bagati?


eu vin, clar. in prima parte a zilei.

Nausica34+ si bebe Nedelcu
poze
_
God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and wisdom always to tell the difference

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CD27 spune:

he he nocom te inteleg perfect, la fel sunt si eu, nici pe scaun nu mai stau normal, stau un pic pe spate ca altfel mi se loveste burta de picioare
eu am stat cam mult in casa si acum sunt dornica sa ies, sper sa pot joi (m-am gandit ca joi e prima zi si nu e lume multa)

nu mai zic ca nu mai am cu ce ma imbraca, astazi am incercat niste colanti speciali de gravi pe care mi mi-am cumparat in aprilie....no way pana si pantalonii de trening ma strang

de vreo saptamana si ceva mi se invinetesc buzele, a mai patit cineva asa ceva? ma simt bine, cel putin aparent, dar arata ciudat rau, parca am mancat ceva si mi-am patat buzele, apoi isi revin, dar nu pot sa asociez cu nimic

38s
Mikul Robert Constantin
http://albume.claudiugilmeanu.ro/weddings/roxana_cristian/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angelynna82 spune:

M-as baga si eu la baby expo dar sa vad o fi pana atunci.

Nici eu nu mai am cu ce sa ma imbrac

36+ mai mult ca sigur Crina Alexandra

Bebe

Eco

www.onetruemedia.com/otm_site/auth_preview?work_id=7088649" target="_blank">Tati, mami&bebelina

A mai ramas 29 zile incepand de azi 10.09.2008....productie de morcovi en-gros [:P]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nausica spune:

Citat:
citat din mesajul lui angelynna82
Nici eu nu mai am cu ce sa ma imbrac


eu in partea de jos am doar 3 variante: singurii pantaloni de gravida (de la Debenhams) care-s un fel de blugi albi 3/4, niste iegari si pantalonii de trening.

iar in partea de sus, mai ales cu frigul asta, am dat iama intr-ale sotului - ceea ce va recomand cu caldura si voua, pentru cit de putin a mai ramas.

Nausica34+ si bebe Nedelcu
poze
_
God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and wisdom always to tell the difference

Mergi la inceput