FIV 191

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gabita78 spune:

Fetelor, am si eu o problema.
Sunt in ziua 3 dupa ET si dupa ce fac pipi ma doare jos nici eu nu stiu ce. Dupa punctie m-a durut, apoi mi-a trecut si acum iar m-a luat, de ieri cate un pic si azi mai accentuat.
Ce sa fie oare, vi s-a intamplat si voua asa ceva?
Plus dureri de burta ca inainte de cm.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catalina2307 spune:

Gabita e ok. Stai linistitita ca asa se intampla.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sheritra spune:

Salu fetelor! Gata m-am intors la cuib, ma apuc de FIV!!!!!
Maine mergem la Cocei sa stabilim protocolul si tratamentul, gata am intrat pe linie drepta. Tot la Giuly il facem si tot cu Profu. Parca mi s-a facut dor si de Tante Gette, numai sa ma programeze fara tam-tamuri!
Deci in octombrie daca totul e ok purcedem la treaba.
Blanche, ma treci te rog si pe mine in listuta?
Catalina ma bucur pt rezultatele bune de la analize!
Bafta multa fetelor in focuri!


Shery si inimioara Alesia (30.10.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Moniland spune:

Sheri, bine ai revenit in gasac noastra, fericito! Noi tot aici suntem dar nu renuntam. Dar ceva poze cu Alesia nu vedem?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Blanche25 spune:

Shery bine ai revenit si sedere cat mai scurta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catalina2307 spune:

Sheritra . Sun cand ma intorc din Gr.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mari_lolutza spune:

FETELOR, ma pot apuca de fiv cu ciclul indus medicamentos si luna asta? Ca iar nu-mi vine, decit cu duphaston sau utrogestan.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sheritra spune:

Moniland ma bucur ca m-am reintors, mi-a lipsit atmosfera de aici, am iar emotii si sunt plina de asteptare! Sper sa fie un an bun pt noi toate, am facut comanda la o tona de barze . Pun pozele in seara asta si maine le dau drumu.
Catalina tin pumnii stransi sa fie toate bune si in regula! Sa vii repede cu vestile.
Blanche merci frumos, sedere scurta la toata lumea!
Tabitha sa stii ca nu te-am uitat si te urmaresc din umbra, astept vestea cea mare cu nerabdare! Nusy, si tie la fel!

Shery si inimioara Alesia (30.10.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisic77 spune:

Fetelor, bine v-am gasit

Blanche, multumesc pentru un nou capitol
Tabitha, multa bafta. Iti tin pumnii sa vi cu gemeni
Nusy, si tu sa-ti iei copilul acasa
Catalina, of, daca ai sti ce mult ma bucur pentru tine, ca nu ti-a mai gasit nimic. Da. culturile din col sunt mai exacte decat secretia vaginala. Nu poti sa nu ai nimic la culturi col si sa fie pozitiva secretia vaginala. Bravo. Cu urocultura cum stai? Multa bafta iti doresc in Grecia. Ai trecut si tu prin aswa de multe, ca meriti sa fi fericita. Iti doresc din tot sufletul sa reusesti de data asta. Iti tin pumnii, iubita
Eu am fost azi sa-mi iau rezultatele de la culturi col de la Institutul Cantacuzino, la ora 3.30. Mi-a zis portarul: "Pai la ora asta veniti? Numai inter 11 si 14. Acum nimeni nu e acolo." Ce fel de program e asta? Eu am doua job-uri si astia lucreaza de la 11 la 14. Eu trebuie sa ma invoiesc de la servici ca sa ma duc dupa niste amarate de rezultate? Iar ma apuca dracii ca suntem in Romania. Acum doar miercuri pot sa ma duc. Incerc la telefon maine.
Va pup fetelor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nusy spune:

Pisic: esti tare draguta,iti multumesc ca te gandesti la mine.Bafta si tie, iar cu rana pe col,s-o rezolvi cat mai repede!

Shericutzule: ieeeee...ce dor mi-era de tine!!!!Multumesc ,scumpa mea,de urari!Cu tine printre noi,viata-i mai frumoasa si mai haioasa!!!!Deci...pe vaaal!Bafta multa!Pupici Alesiei!

Nusy

Mergi la inceput