Mamici anti-stres ianuarie-februarie 2009 (52)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns edinutza spune:

Fetelor am tot vrut sa va zic dar am uitat si DPN-ul meu e schimbat este pe 16 februarie!va multumesc!

Miere_da buna mancare ai facut!hai spune cum a iesit?

Carmen_pe unde umbli?hai la apel!!

17+

edi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns edinutza spune:

Citat:
citat din mesajul lui mvb

Stiti ce am observat?....ca mi-au aparut o multime de alunite pe tot corpul..........aveam multe, insa acum parca am si mai multe!......alunite si punctisoare mici rosii!

22+ si voinicul mamii DENIS CRISTIAN


na sa stii ca si la mine se intampla la fel,eu sunt alba de piele si f sensibila si pot sa zic ca am cam abuzat de soare,dar anul asta cum am ramas pot sa zic ca am facut plaja de 3 ori si acum tot observ ca imi cresc alunitele si se inmultesc,dar ce sa facem pote o sa ne treaca cu toate ca nu cred!punctulete rosii nu am si nici o dunga pe burta si mamaeloanele sunt roze,inca e ok!

edi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns justme25 spune:

Si mie mi=au aparut o groaza de alunite. Si nu e de la stat la soare ca eu nu prea am stat anul asta.Am inteles ca multe dispar dupa sarcina, asa ca nu imi fac griji

Justme 23+
http://bd.lilypie.com/sejIp3.png
http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=justme25&year=2009&month=1&day=3&babycount=1
http://community.webshots.com/album/565627790XVIufn?vhost=community

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BillyBilly spune:

Asaaaa, hai ca am terminat si eu de citit intr-un final... Bebelusa face ca toate alea, cred ca-i place de voi, ca este foarte vioaie

bun venit noilor burtici: ciufik, sweety, ina_liza!! Sa va traiasca bebelusii si sa va bucurati de ei!

Naty pai sa-ti traiasca dulceata de fetita si la mai mare!! Trebuie sa ne imbatam!

ledi tinem pumnii stransi pana la lacrimi astazi la ora 18,00! Sa iasa broderia frumoasa si sa fie totul bine pana la capat!

tuchi pupam fata sa reziste, sa reziste, sa reziste...

ioana casa de piatra si multi ani fericiti impreuna, dragalaso! Sa fiti fericiti si sa va iubiti la fel ca acum sau si mai si!

in sfarsit a aparut si alinuta, pe care mai aveam un pic si-o dadeam disparuta... ma bucur ca esti bine si ca te-ai intors cu forte proaspete!

Fetelor, conform cartii pe care o citesc, zice ca tocmai am intrat in trimestrul 3, adica din sapt 26. (Bine ca mi-am adus aminte sa schimb semnatura, pt ca astazi ne facem mari!) Asa este? Cum se impart trimestrele astea?

Cred ca va mai scriu luni, in week-end fugim pe la Sinaia. Pupici la toata burticarimea!

Catalina

24+ Ana-Maria ingeras de

Bebelusa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Leditia spune:

billy eu stiu ca dupa sapt 28 intrii in trim 3.
weekend placut.


POZE
Minunica mea
22+ cu David Christian

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RalucaAlexa spune:

cum iti este Ledi??

23+ cu Matei Teodor

miscaretu lu' mama :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristi_2003 spune:

chiar ledi, cum a fost? doare?

23+ cu T. Carol

sa fii sanatos pana la 40+ iubi lui mama
http://bd.lilypie.com/z4XWp3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mvb spune:

Fetelor, ma doare stomacul, nu burta......am mancat pe la 10, pe la 12 niste fructe si apoi m-am culcat......m-am sculat acu 30 de minute cu o durere ingrozitoare de stomac......imi vine naspa!......o fi oare acidul clorhidric din stomac?....o fi refulat?.....ca simt pana pe gat o senzatie ca de arsura.......de mancat mult nu am mancat!.....am mancat o felie cu unt sa mai lubrefieze zona....si stau in fund, ca daca ma rastorn iar in pat, iar imi vine aciditate!

22 + si voinicul mamii DENIS CRISTIAN

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

Ledi face de abia la 18 cerclajul... mai avem de tinut pumnii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mvb spune:

Fetelor, sper ca arsurile astea nu sunt de la parul lui BB......daca BB seamana cu tati, e nasol!ma asteapta cateva luni de ........tati e brunet si are in dotare o pilozitate mai rar intalnita!.......n-as vrea ca BB sa iasa deja cu par pe brate si pe burta!.....cred ca la mine au inceput perioadele cu arsuri, ca le-am mai simtiti si nu demult!

22 + si parosul mamii DENIS CRISTIAN

Mergi la inceput