LMA!!!Bucurii de sept-oct 2006 (141)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lilina spune:

moniq, pai nu cred ca iti trebuie forma, poate ca daca duci o poza e suficient


Lilina & Vlad-Alexandru (23 septembrie 2006)
poze cum s-a nascut, site-ul

Mergi la inceput
Mergi la inceput
Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns princess spune:

Wow, cate forme de torturi exista!

Lilina, anul trecut, la petrecerea de 1 an, Rares a avut tort masinuta facut dupa model, jucaria lui preferata; sora mea s-a ocupat de comanda, a dus masina cu pricina la cofetarie si au facut tortul dupa ea, culoare, model, exact la fel! Nu mai stiu sigur dar cred ca l-a comandat la cofetariile Ana.

Alina mami de RARES NCHOLAS - 20 septembrie 2006

RARES are ...







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilina spune:

da princess, cofetariile Ana fac cele mai bune praji si torturi, insa si preturile sunt pe masura, dar tot cred ca merita


Lilina & Vlad-Alexandru (23 septembrie 2006)
poze cum s-a nascut, site-ul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Wow, ce de torturi frumoase! Eu o sa ma straduiesc sa-i fac Mariei un tort in forma de pisica, e innebunita dupa pisici. Acu' sa vad ce mi-o iesi ca nu prea am talent.

de www.totsites.com/tot/mariacornelia" target="_blank">Maria Cornelia (20.09.2006)
Pozele noastre din concurs sunt www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Mirese%20cu%20stil%20si%20farmec&page=1" target="_blank">ana1 si ana2 Va plac?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilina spune:

eu as vrea un tort de bezea cu caramel, vanilie si fructe, yumeee

Lilina & Vlad-Alexandru (23 septembrie 2006)
poze cum s-a nascut, site-ul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sephora spune:

Multumesc fetelor

Pai Lili eu cred ca o sa-i comand lui M tortul de la pag 138,acum pe bune,nu cred ca o sa-i fac vreun tort din asta ,nu am mancat niciodata si nici nu vreau tort doar de frumusete,io creau sa fie comestibil ptr toata lumea si proaspat,cred ca o sa-i fac ceva la noi la restaurant si sa-i iau ceva ornamente sa pun pe el.Mi se par otusi cu prea multi coloranti,sunt inca prea mici (asta e parerea mea)

Cu fratele ne-am vazut cand eram mici,cand ma mai duceam eu pe la "taicamiu" (cuvant mare ptr el) in vacanza,el era destul de mic,cred ca pana pe la vreo 5 ani ne-am vazut (ai lui).Apoi ne doream mereu sa ne vedem,el la toate serbarile avea o dorinta "sa-si vada sora",eu stateam in Bucuresti el la Roman,cand s-a facut mai marisor a fugit de acasa datorita faptului ca nemernicul il snopea din bataie si asa a ajuns in Anglia,de acolo chiar ca nu mai stiam nimik de el,a colindat multe tari nu stiu cu ce se ocupa dar voi afla.
Si luni s-a intors in tara si a venit la mama,eu vineri plecasem dupa aproape 3 luni petrecute acolo si mi l-a dat la telefon ,ia dat mama numerele si asa am inceput sa vb,iar aseara ne-am vazut pe web dupa atatia ani.Si-a vazut nepotul ,binenteles ca-i cel mai frumos nepot.Am un frate de 80 kg si 1,85 asa ca nu ma suparati!Seamana cu mine numai ca-i mai blondut si foarte mare,cum va spuneam sambata ne vedem.

M doarme si nu doarme pe perna ca se roteste ca titirezul toata noaptea.
De mancat manaca orice daca are chef ,daca nu e in greva.Acum am scapat de mic dejun si pranz,mananca la cresa si tare ma bucur ca eram intr-o eclipsa toatala de idei.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lullabay spune:

Ce mult scrieti fetelor zilele astea ,nici macar sa citesc nu mai reusesc!

La multi ani Eric,Ioana sa fiti sanatosi si fericiti ,sa va bucurati parintii,sa aveti ce-i mai bun in viata!


Am facut party de 2 ani pt Stefan la un loc de joaca,iaca cateva pozici..
Stefan - 2ANI
M-am bucurat foarte tare ca a raspuns toata lumea la apel si cea mai frumoasa surpriza ne-a facut-o Lili care a venit special de la Suceava pt.petrecere..si e ceva drum de acolo..
Gety imi pare rau ca nu am reusit sa dau de tine,asa era clubul iesenilor aproape complet.
Copiii s-au jucat foarte frumos,nu s-a suparat nimeni ,nu a plans nimeni,Stefan a fost foarte cuminte asa mi-am dat seama ca am un copil super cuminte si ascultator ,nu merit eu un copil asa de bun.
Andra am pus si cateva din pozele de la tine,sper ca nu te superi.
Ramo unde anume ati fost in concediu in Grecia?
Noi am avut un tort de la firma care a organizat petrecerea,nu a avut o forma deosebita dar a fost tare bun ,din ciocolata si cel mai bun lucru a fost ca ei s-au ocupat de tot de la meniu(snitele cu cartofi prajiti si salata de rosii cu castraveti) la decoratiile pt party,tot ..eu nu am facut nimic am venit ca invitat.
Lilina vreau sa iti spun ca sunt mai mult decat uimita de ce multe lucruri face si spune Vladone,e super simpatic,chiar le-am povestit alor mei de faza cu bucatarul.
Stefan doarme pe perna din asta,cica medicinala dar e destul de plina si tare,mai mult doarme cumva catarat pe ea,pe burtica cu capul in jos.
Am scris cat pt restul lunii

Mergi la inceput