Emma - continua sa lupte cu cancerul * 7 *

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:



asa de mult as vrea sa va zic mai multe si nu stiu cum.
Aida are urcusuri si coborasuri, nu stiu cum sa explic mai bine...cateodata ai senzatia ca ai in fata ta un munte, alteori e de nerecunoscut :(( cata putere trebuie sa aiba un om sa treaca prin asa ceva...Kissy la fel, uneori e in mare verva, alteori ii scoate efectiv peri albi bietei Aida.
de multe ori ma gandesc ca daca pe Kissy o mai pot amagi sa uite de toate cu o poveste despre Kissy - catelusa ei draga - sau despre hamsterii ei, cu Aida nu tine figura...si tare as vrea sa tina figura, macar pentru o zi, sa aiba o zi macar de relash.
te pup pe frunte iubita

pentru Emma

Lyme
blog DC,Impreuna Timisoara



"mai bine mori in picioare decat sa traiesti in genunchi" Che Guevara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

Mariaa, da, Oana_B a ajutat cu un paypal, data trecuta. Daca nu e implicata in alt caz, sigur se va ofri sa ajute, aici.
Aida, cred ca face eforturi supraomenesti sa reziste la tot ce i se intampla comorii ei. Nu stiu ce ar putea-o scoate un pic din ale ei. Poate daca ar vedea ca boala da inapoi.
Aida, bucura-te de orice moment petrecut cu puiul tau, ia-ti portia zilnica de fericire din bucuria ei de a trai, ia din curajul si forta ei, sa parcurgeti puternice impreuna, drumul ce-l aveti de strabatut !





Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002)
Diabet zaharat la copii, Copilasi din 2002, Copii capricorn

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

Maria, iti multumim de vesti ...imi pare tare rau...sincer nu-mi pot imagina ce-i in sufletul Aidei,
Aida esti o lectie de viata pentru noi draga mea prietena sper din tot sufletul ca Dumnezeu, dr-ii, vracii si tot ce-o exista pe lumea asta sa va lumineze calea si sa puteti urma un tratamnet favorabil micutei tale.
va imbratisez cu mult drag si sunt cu gandul la voi
multa sanatate

monica

Prajituri si papa bun
Papa de post


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Aida



Blogul lui Bogdan-Andrei

Varsta lui BB2

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!


Doamne ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

Dragelor , am nevoie urgenta de cineva care are cont paypal.
Trebuie sa trimit asa 60$ si eu depun in contul celui care a trimis cei 60$.
O sa va explic imediat




Aida
Votati un www.tamagochi.ro/pet-Pishcotel" target="_blank">Pishcotel

DISNEYLAND PARIS 2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maru spune:

eu am cont de paypal. zi-mi cui sa trimit banii

Doamne'ajuta!

POZE
POZE2

http://maru-incotro.blogspot.com/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maru spune:

Aida, it's done deal

Doamne'ajuta!

POZE
POZE2

http://maru-incotro.blogspot.com/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

Doamne ajuta sa dea boala inapoi o data pentru totdeauna !
Aida si Kissy, va imbratisez strans si va pup !




Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002)
Diabet zaharat la copii, Copilasi din 2002, Copii capricorn

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

Fiiiiu marule zau ca nu credeam ca o sa reusesc la timp. mult! Oare www.amazon.com/exec/obidos/ASIN/1557254311/ref=nosim/explorefaitho-20" target="_blank">asta este cartea lui?

Deci dragelor , am luat legatura cu Carmen Harra care a raspuns la mailul meu in 2 ore si trebuia sa o sun chiar in ziua cand trebuia sa ma hotarasc ce sa fac (daca sa merg la Constanta sau sa raman aici la tratament) ... si in momentul (dupa 2h) cand am hotarat ce sa fac mi-a trimis mail sa amanam discutia (programarea) pe miercuri (adica ieri seara).
Aseara am avut deosebita placere si onoare sa imi raspunda si sa stau de vorba cu Carmen.Si pentru ca sta de vorba cu foarte multa lume sigur ca a uitat povestea noastra spusa pe scurt. Si dupa ce i-am reamintit m-a intrebat data de nastere si a zis ca anul asta este decisiv pentru ea. Ce se intampla acum este o plata a ultimei vieti. Ca daca implineste 7 ani e ca si cum e vindecata ... si cel mai interesant este ca a zis ca de fapt Kissy nu este amenintata de moarte ci doar ca trebuie sa plateasca ... Faza dura e ca si Serghei din Constanta a zis ca nu vede moartea langa ea (ca ar fi vazut daca ar fi fost) , ca ce se intampla cu ea este altceva ...

Am luat-o razna? Va inteleg perfect daca credeti asa si nu ma supar.

Carmen Harra a propus sa vorbesc cu Jon Sweeney , un bioenergoterapeut , spunand ca e sigura ca el ne poate ajuta pentru ca a mai ajutat si pe altii. Zis si facut aseara dupa ce am vorbit cu Carmen am sunat la Jon si am facut o programare pt seara asta. Asta a fost cel mai usor sa ii explic ce se intampla , greu a fost ca nu am inteles contul paypal cum trebuie si dupa lungi discutii nocturne cu anda si cu sanzi care de fapt a si sunat la Jon sa il intrebe adresa corecta de paypal am reusit si eu sa dorm aseara 3 ore asta e de bine.

maru a sarit repede in ajutor sa plateasca consultatia de pe paypal-ul ei si nu ma lasa sa ii trimit inapoi , a zis cand ajungem acolo sa ii am in buzunar sa ii dau ... joaca baza cu mine , dar o prind eu la inghesuiala.
Asa ca in seara asta am sunat la Jon si eu si Kissy am vorbit cu el. Nu ii inteleg metoda in totalitate , dar a zis ca ne poate ajuta si ca Kissy se va face bine.

Eu acum de ce sunt asa relaxata? Ca am avut 2 zile aproape perfecte , 2 zile in care Kissy nu a mai facut crize de isterie (ieri a avut 2 intentii dar nematerializate) , desi ieri inca era depresiva , iar azi a fost mult mai buna starea ei psihica. De dimineata de cand s-a trezit a avut ochii mai limpezi si mai zambareti , am putut comunica toata ziua , 2 zile in care am putut sa radem si sa ne bucuram. 2 zile in care am avut pt ce sa ma zbat , zile in care voi ati fost aproape si ati facut totul posibil
Ar fi fost perfecte daca s-ar fi desumflat putin piciorul si tumorile , dar de ce sa cautam perfectiunea ...
Oricum sa speram ca suntem pe drumul cel bun si ca in curand vom vedea minunea si raspunsul la rugaciunile noastre. Sa speram ca zilele de pana acum 2 zile nu se mai intorc si nici mai rau de atat nu va fi.
Nu vreau sa ma gandesc la ziua de maine ca e cu bataie prea lunga pana luni si atunci intru eu in depresie , asa ca sa traim si sa savuram clipa.

Va dragelor si aveti grija de voi si cum scrie Carmen in una din carti , sa luam fiecare zi in parte si sa o incepem cu bucurie si zambet.
si


Aida
Votati un www.tamagochi.ro/pet-Pishcotel" target="_blank">Pishcotel

DISNEYLAND PARIS 2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

Aida tin pumnii stransi sa fie totul bine pe amandoua si va doresc multa, multa sanatate

monica

Prajituri si papa bun
Papa de post


Mergi la inceput