Emma - continua sa lupte cu cancerul * 7 *

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns GiaDavid spune:

Alexandraaaa, foarte frumos!
Da, fetele, hai sa facem acest gest: in fiecare zi, la ora 13 -ora Ro-, noi ne rugam pt matza noastra draga si scumpa! Ce spuneti? Eu incep sa fac acest lucru chiar de azi, daca va mai alaturati si voi, si mai bine!

Multumim Alexandra pt ideea minunata si ma bucur ca mama ta este bine!
Fa, Doamne, o minune si in cazul nostru (cazul nostru= matza Emma)! Da, probabil Dumnezeu vrea sa vada cati credinciosi in minuni exista, cati cred in puterea Lui!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dara spune:

Doamne, Dumnezeule, ajut-o pe Emma scumpa sa se faca bine si sa se bucure de viata!

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabirus spune:

Doamne Iisuse, Salvatorul nostru, vindeca pe Emma!

Hoinari suntem in viata asta, iar drumul spre casa cu greu il regasim

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maru spune:

aida, sunteti in inima si ruga noastra zi de zi!

Alaturi de Emma cu gandurile bune si rugaciuni pe 24 Decembrie, ora 13! Lupta iubita!


Doamne'ajuta!

POZE
POZE2

http://maru-incotro.blogspot.com/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carrie spune:

eu am in mine speranta ca totul va fi bine pentru Emma si in aceasta zi Sfanta, ma rog lui Dumnezeu sa ajute aceasta familie greu incercata.multa putere si SANATATE!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

Dragelor sunteti extraordinare si foarte puternice si va multumesc din inima ca sunteti alaturi de noi si va doresc tot binele din lume!

Azi o zi magica cu zapada , da , am fost afara la zapada la imbulgareala , o sa pun poze dar nu azi , multa activitate si joaca si veselie fara dureri si fara suparari doar veselie.
Minunea Dumnezeiasca a inceput de ieri si speram sa continue . Este extraordinar si ce se intampla nu are logica medicala si spun asta pentru ca am vazut cum a evoluat in ultimele saptamani , dar incepand de ieri multe s-au schimbat.
Doamne Ajuta!

CRACIUN FERICIT!

Aida
Poze cu noi
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexandraaaa spune:

GiaDavid, ramane asa, fiecare zi ora 13. O sa-mi pun alarma ca sa nu uit.

Aida ma rog si pentru tine, sa aiba mila DD de sufletul tau atat de chinuit in ultimul timp si sa iti redea pacea si siguranta unei familii stabile, in care sa stii ca te bazezi nu doar azi, ci pentru tot restul vietii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maru spune:

aida,multumim de vesti: ne dau putere sa continuam ruga, sa avem credinta in implinirea unui miracol!
ma rog mereu, orice fac in zi, sa se intample o minune si Emma sa fie cel mai fericit si fara dureri copil de pe pamant!
Lupta iubita!

Alaturi de Emma cu gandurile bune si rugaciuni pe 24 Decembrie, ora 13! Lupta iubita!


Doamne'ajuta!

POZE
POZE2

http://maru-incotro.blogspot.com/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumfi2004 spune:

Doamne ajuta!
La multi ani, Aida! La multi ani, Emma!

mami, "pinsentza" si "diliciosul"

Strumfii spun lucruri trasnite

Mergi la inceput