America (122)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ramona J spune:

Monabella, e pacat sa duci bunatate de placinta...
Andrada, nici eu nu ma pricep. Zau ca nu e lucru mai simplu de facut decit macaroons alea. Cred ca fac si miine, daca tot vorbim atita de ele.

The best thing you can do for your children is to love your wife.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramona J spune:

Miere, nu ne-ai mai pus poze cu burtica. Cum te mai simti? Se vede ca-i flacau, daca zici ca n-are pace.

The best thing you can do for your children is to love your wife.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana C spune:

Ramona, baga reteta de macaroons de-alea, ca miine mergem la picnic si am nevoie de ceva dulce si rapid de facut.
Eu zilele trecute am facut ciorba de burta, ca m-a apucat asa, o , pe la 6pm si a trebuit sa am neaparat in seara aceea (si nici insarcinata nu-s) Surpriza mare, fiica-mea de 3 ani a mincat mai multa ciorba decit barbati-miu american.

Andrada, fain, trecem granita, cind la una, cind la alta Office-ul sotului e in Mount Laurel, NJ, si chiar ne uitam dupa case acolo (Moorestown, Mount Laurel), dar deja cunoastem zona din PA.



Oana si Eva (29 iunie 2005)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

Pe mine ma enerveaza Ike-ul asta...ca si-a gasit sa vina chiar acu cand cautam noi case...si chiar gasiram...da' mai intai sa vedem daca scapa intregi

Andrada, ce bunatati gatesti tu acolo...eu azi aveam un meniu simplu, somon prajit cu mamaliga, dar fina mea a bagat o super reteta:
-cartofi copti cu somon, brocoli in sos de smantana, cascaval, marar si usturoi...ce bunatate!!!! (mire, scuze)

Azi am dormit toata ziua...am fost intr-un club noaptea trecuta, si am venit cu o durere de cap care m-a urmarit toata ziua (prea multa vodka) nu am apucat nici sa facem provizii pt Ike



“One test of the correctness of educational procedure is the happiness of the child.

Sinzi, Radu si David psihologul
:
varsta, poze,



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana C spune:

O sa sterg mesajul, pentru ca am deschis subiect separat la generale.


Oana si Eva (29 iunie 2005)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corinadana spune:

Oana n o lasa sa ti strice ziua !

Don't throw with stones if you live in a glass house.

corina mama Ralucai

http://community.webshots.com/user/corinaraluca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana C spune:

Corina, pai deja mi-a stricat-o; si ieri si azi. Aseara, vine omul meu pentru niste lugu-lugu, ca si-asa-i plecat cu serviciul cu saptaminile. Si ma gaseste Ia, uite, mai, iar s-a luat asta de mine.
Azi la fel. Luni iar pleaca.



Oana si Eva (29 iunie 2005)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corinadana spune:

Of mai Oana!!! sunt alte lucruri de care tr sa ne necajim, asta i ZERO!

Don't throw with stones if you live in a glass house.

corina mama Ralucai

http://community.webshots.com/user/corinaraluca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adriana spune:

Oana, e un buton de spam pe acolo..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana C spune:

Adriana, deja l-am folosit. Dar la ce foloseste butonul, cind oameni de genul te aduc intr-o stare ca asta. Pot sa fie ele si doispe butoane, ca nu peticesc nimic



Oana si Eva (29 iunie 2005)


Mergi la inceput