Gravidutze si Mamici de Cluj -89

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ioana13 spune:

Meli cresa de stat, pe Pasteur e. Bine, dupa cum ai vazut numa de la anu... cine stie ce ne mai trece prin cap pina atunci...
Am auzit lucruri bune despre ea, dar si mamici care au spus ca nu li s-a adaptat copilul deloc acolo... cred ca depinde si de copil si de educatoare/asistente si de reactia dintre ei. .
Este, foarte aproape de noi, o gradinita Helen, particulara, dar cind am calculat ca pt 10 luni de mers la gradi, ne putem duce oriunde in vacanta... am hotarit ca la stat va fi al nostru... e baiat si e destul de puternic, l-ati vazut ca nu e un firav...

Ioana mama de
Patrick Alexandru (01.06.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elenuta23 spune:

salutare

acuma l-am culkat pe Drago si imi astept sotul de la munca, apoi sa calk haine pe maine , mergem iar la nunta, asa imi plak dar anul asta imi e tare greu sa merg la ele, deoarece ma termina numai sa plang imi vine, e tare greu si acuma asa ma descarc , va scriu voi si

azi am fost din nou la proiectant pe luni ii gata , azi am vazut doar schita

tu fetelor am o intrebare pt cele care si-au facut casa , c-am cat v-a costat ridicatul unei case??? daca puteti sa imi spuneti, multumesc mult



poze

Elena si Dragos Stefan


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elenuta23 spune:

granitele is pe lokul intai in discutii

ancamihaiela pe racovita este una particulara , am primit azi in parc un fluturas si dupa cum am citit ii destul de moderna

eu cred k pana la urma tot la stat il voi duce, ns dc dar ajung la concluzia k la particular dai bani si se ocupa la fel, acuma sa vedem cum va fi cu planul 2 bb si apoi ne gandim

poze

Elena si Dragos Stefan


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victo spune:

despre gradinite.ioana, eu am auzit ca la cea de pe sighisoarei, zana zorilor parca ii zice, este o tanti care-i cam "cafteste" :(

in iunie cred ca voi merge si eu sa il inscriu pt la toamna, asa ca probabil vor fi colegi de grupa vitejii nostri...ma, da vorbeste cu Patrick, sa nu mi-l capaceasca, ca asta al meu e mai micut si mai firav asa..

mami de minune mica, Stefanut(30 oct. 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana13 spune:

Paula, deocamdata nu a batut pe nime P... dar e vremea inainte... se aliaza ei 2 si nu ii bate nimeni... nici copiii nici educatoarele

Ioana mama de
Patrick Alexandru (01.06.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elenuta23 spune:

victo am asistat la o faza cu Dragos in care un copil la lovit iar el a ripostat si l-a impins, cred k nu o va primi, acuma ramane de vazut k el nu ii invatat sa loveasca cum sunt alti, poate si Stefan se va apara

poze

Elena si Dragos Stefan


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns OanaAlina spune:

asteptam pozici de la ultima intalnire! ca sa avem motiv sa venim si noi data viitoare!

o seara placuta!

Oana-Alina si Maria-Teodora (30.10.2007)

maria-teodora ~ printesa inimilor noastre
"maria-teodora ~ sufletelul care implineste familia noastra" ~ mami-septembrie-2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ALEX29 spune:

ELENA bine ca e ok puiutzu ,stiu ca daca se loveste trebuie sa i pui imediat gheatza si se trage f repede
legat de intalnire cred ca pot veni
IOANA ce super pare totul din descrierea facuta ,ma bucur ca te ai simntit asa bine
ADRIANA nu te necaji 9 e f bun



INGERASHUL MEU TIADRIS-3oct2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elenuta23 spune:

oana alina cred k vor sa ne faca in ciuda k nu am fost, sa nu vedem ce bine s-au simtit, am auzit k a fost super super

alex unde is pozele cu noul aparat????????????

poze

Elena si Dragos Stefan


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ALEX29 spune:

AM pus pozele ,imi pare tare rau ca n am facut mai multe poze sa se vada toate mamicile
am fost cam grabita :( si vroiam sa povestesc cu toata lumea si uite asa
ELENA de abea astept sa ne intal sa mi arati ceva la aparat

va pup nb

INGERASHUL MEU TIADRIS-3oct2007

Mergi la inceput