nasterea la maternitatea CFR 2

nasterea la maternitatea CFR 2 | Autor: catrinutza

Link direct la acest mesaj

Buna ziua mamici...vin si eu cu niste intrebari la voi, in special la cele care ati nascut de curand in maternitatea de la CFR 2...daca ati fost si pacientele d-nei doctor Mihalache cu atat mai mult...

Am inteles ca s-a mutat maternitatea intr-un alt corp de cladiri (eu am nascut acum 2 ani si jumatate tot la CFR 2, dar in vechea maternitate)...care sunt conditiile actuale, de la personal pana la conditiile fizice efectiv...mai ales ca ma ingrozeste ideea de a naste pe caldurile astea....
Totodata, daca printre voi se afla vreo proaspata mamica pacienta a d-nei doctor Mihalache, imi poate spune cineva cam ce "cotizatii" se mai practica la doctor, anestezist, etc...asta in conditiile in care voi naste prin cezariana si in plus o voi ruga sa recolteze si celule stem....m-ar ajuta sa ma orientez si eu in pic

Multumiri anticipate....

------------------------------------------------------------------------
catrinutza - mamicutza ... de Mariuci si cu samburelu' - baietelu'
Poz(n)e si www.dropshots.com/new.php?userid=122884&cdate=20060801&cimg=0" target="_blank"> filmuletze
_______________________________________________________________

"Prostia este infinit mai fascinanta decit inteligenta. Inteligenta are limitele ei, prostia nu."

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Qamar spune:

catrinutz, n-am nascut si nici n-am in plan dar am venit sa-ti urez toate alea bune si tie si lui bebeloi
oricum,sunt sigura ca va fi ok...nu cred sa fi evoluat in rau CF2, ba din contra

sanatate maxima



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Buna!

Si pe mine ma bate gandul sa nasc la CFR 2 si probabil tot la d-na Mihalache voi ajunge. Dar marele eveniment se anunta prin martie. Pana atunci, ti-as fi recunoscatoare daca mi-ai putea spune, ori aici ori prin PM, tot ce ai aflat.

Multumesc si nastere usoara!

17+

Monik +

Mergi la inceput