Puiuti de Randunici 2008!! (91)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ursuleata spune:

Eu azi m-am juct toata ziua

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaGoji spune:

Biberonez...nu stiu cand gat Plus ca am program de terasa dupa

Clau - ce bine cand esti langa amandoi puii. Tuchi si tu maine o sa ai reunita familia

Mami de Daria (21.04.2008) si Vladic (17.10.2006)
Vladic
Daria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sovietica spune:

Omu ii face baie puiului, mie imi pica ochii in gura. Tare duracelul nostru ce a facut din mine dupa ce l-au trezit bormasinile.

Ursulica pentru brand new shiny ramurica
Liana, pai da degeaba forumim noi aici, ca sa luam de bun chiar tot ce ne zic pediatrii? Eu inca astept semne de la Sash ca nu ii ajunge papica.

Clau, ce fericire pe tine si pe Razvan!
Cu banii de trusou, eu eproape mi-am luat gandul, ca ai mei din sect 5 nu zic nimic.

Cristina, cu copiii cum faci cand iesi la terasa? poate invat si eu o formula magica :)

sovi& sasha-pachetelul nostru de primavara 17Apr'08
pozici
nasterea delfinasului ilustrata
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=5a33b72a1a20de458aef69&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">MONTAJE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kya spune:

Ne-am intors si noi din parc. Se vede ca vine toamna, ca s-a facut mai racorica seara.

Maine vrem sa plecam in parc dupa masa de 10, sa vedem daca reusim sa ne mobizam. As vrea sa ajung prin IOR - gasesc pe cineva acolo?

Ma duc sa pregatesc baita.

P.S. Randunoiul si-a mai revenit, a iesit din sfera de influenta si ne-am impacat. Are capul pe umeri de obicei, dar ma-sa, tot ma-sa... Nu stiu daca exista vreun barbat care sa nu fie sensibil la vaicarelile mamei... Desi el ii mai raspunde de multe ori, si ii da peste nas. Pentru el familia lui este formata din mine si copil, ceea ce este foarte ok (1-0 pentru mine ) Dar din cand in cand stie ma-sa pe ce butoane sa apese, doar e fii-su, nu?

Oare asa o sa fim si noi cand vom fi soacre (mari sau mici)?



Raluca mamica de Sanziana mititica

Varsta bebelinei

---------------------------------

God didn't bring me this far, to leave me here!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kya spune:

L-am vazut pe ursuletul cantaret si razacios, pe Biencuta hlizita... mai dulci copii mai sunt pe crenguta noastra!

Tuchi sa ai o intalnire de milioane maine cu pruncii tai!



Raluca mamica de Sanziana mititica

Varsta bebelinei

---------------------------------

God didn't bring me this far, to leave me here!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaGoji spune:

Sovi - pruncii ii las in grija lu tat'su si ies cu sora'mea sau in grija sora'mii si ies cu tat'su Daca e macar o piesa lipsa din combinatie, adio terasa

Mami de Daria (21.04.2008) si Vladic (17.10.2006)
Vladic
Daria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amira_roxana spune:

bravo kya pt randunoiul revenit cu picioarele pe pamant! bine ca isi revine repede!

clau ce bine ca a venit razavanel acasa...cred ca iti era dor rau de el. vb lui vio, mie mi se face dor de Amira cand doarme, cand e cu mama afara, dar sa o stiu plecata cu zilele de langa mine...nu stiu cum as rezista. iti doresc o noapte linistita ca si celorlalte mamici de pui frichiniti.

...ce o fi facand cuscra cu muffy???

si eu ma intrebam daca as mai putea iubi alt copil la fel de mult cat o iubesc pe Amira...mi se pare ca toata iubirea mea si tot ce am eu si fac eu ii este adresat numai ei, fac cu gandul numai la ea, sa-i fie ei bine...dar la mine nu se mai pune problema de bb 2

tuchi revedere placuta cu ilinca, sebaceu si randunoi. sa vezi dupa asta spor la invatat ce o sa ai...

cristina distractie placuta la terasa.

sovi, ai si adormit?

mimo, pai ce faci, te astept la nocturna ca si pe liana...sau v-ati apucat iar de calcat rufe???

ROXANA, mami de AMIRA (16.03.2008)
pozici
pozici noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kya spune:

Bueyyyyy, dormiti toate???

Nimeni pe crenguta! Ce liniste a fost astazi



Raluca mamica de Sanziana mititica

Varsta bebelinei

---------------------------------

God didn't bring me this far, to leave me here!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kya spune:

Cristina succes cu iesitul la terasa! Si noi cand mai iesim, trebuie sa planific in functie de programei mamei. Lucreaza o zi dimineata, o zi dupa-masa. Mai nasol e cand isi schimba tura, si nu aflu...

Roxana da, asa e. Noroc ca nu-l tine mult E baiat bun, totusi
Si eu ma gandesc cum or petrece fetele din vacanta...



Raluca mamica de Sanziana mititica

Varsta bebelinei

---------------------------------

God didn't bring me this far, to leave me here!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kya spune:

Ia priviti ce subiect tare: http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=117460

Imi da sperante ca totusi se poate misca ceva daca vrem!



Raluca mamica de Sanziana mititica

Varsta bebelinei

---------------------------------

God didn't bring me this far, to leave me here!

Mergi la inceput